6. 6.
svátek má Norbert
RUBRIKY
ZPRAVODAJSTVÍ
Doprava
Hasiči, požáry
Ekologie, počasí, příroda
Kriminalita, neštěstí
Život a styl
Tipy na výlet
Tipy na víkend
Kultura, historie
Politika, samospráva
Sport, volný čas, zábava
Školství, vzdělávání
Zdraví a sociální služby
Peníze a byznys
Gastro agent
Události v kraji
MHD
KAMERY
DIVADLO / KINO
DOPRAVA
KONTAKTY
sobota 6. června
svátek má Norbert
Nastavte si
pribram.cz
jako
domovskou stránku
.
hledej
ZPRAVODAJSTVÍ
· Doprava
· Hasiči, požáry
· Ekologie, počasí, příroda
· Kriminalita, neštěstí
· Život a styl
· Tipy na výlet
· Tipy na víkend
· Kultura, historie
· Politika, samospráva
· Sport, volný čas, zábava
· Školství, vzdělávání
· Zdraví a sociální služby
· Peníze a byznys
· Gastro agent
· Události v kraji
MHD
KAMERY
DIVADLO / KINO
KONTAKTY
Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli
Počet lidí se závislostmi roste, a to napříč věkem i regiony. U mladých je nárůst nejrychlejší za poslední dekádu. Přesto vláda plánuje zásadní změnu: přesunout celou oblast závislostí pod Ministerstvo zdravotnictví. Odborníci z terénu varují, že by to mohlo přijít v nejhorší možnou chvíli — a že tisíce lidí by mohly zůstat bez pomoci.
Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy
Brdské lesy se opět promění v jednu velkou cyklistickou arénu. Oblíbený závod horských kol BSK GIRO Pičín láká zkušené bikery, hobby jezdce i úplné prcky na odrážedlech už v neděli 7. června. Na své si tak přijdou sportovci všech generací – od dvouletých dětí až po závodníky, kteří se pustí do hlavní padesátikilometrové trasy.
Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi
Při poslední květnové nedělní večerní mši převzal nový farář P. Vít Uher symbolické klíče od svatohorské baziliky. Obřad vedl pražský arcibiskup Stanislav Přibyl, který tím oficiálně potvrdil nástup nového duchovního správce jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Česku.
Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným
Sobota 6. června bude na stadionu Na Litavce celý den patřit těm nejmenším fotbalistům a fotbalistkám. Okresní fotbalový svaz Příbram zde uspořádá tradiční Velké finále přípravek, které symbolicky uzavře soutěžní ročník 2025/2026 v kategoriích starších a mladších přípravek.
Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů?
Pokud jste se poslední dobou vydali na procházku po brdských a podbrdských loukách, pasekách nebo rozvolněných lesních porostech, možná vás zaujali poměrně velcí bílí motýli s nápadně tmavou kresbou na křídlech.
Úřad práce
- volné místo