16. 12. svátek má Albína
Úřad práce - volné místo

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

obor:  Výroba a provoz 21. 08. 2018

profese:Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Turnusové služby

firma:OMEXOM GA Energo s.r.o.
pracoviště:OMEXOM GA Energo s.r.o. - celá ČR, Celá ČR

Profese je vhodná pro absolventy SŠ.

mzda:

pracovní poměrod  01. 09. 2018

kontaktní osoba: ŽIVOTOPISY
kontaktní telefon:
kontaktní e-mail:personalni@gaenergo.cz

Místo výkonu práce: Po celé ČR - pro cestovní náhrady místo trvalého pobytu
NÁPLŇ PRÁCE:
- Realizace montážních zakázek vvn po celé ČR
POŽADAVKY:
- Vyhláška 50/1978 Sb. §6, 7 nebo 8 nad 1000V
- Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách
- Schopnost kolektivní práce
- Práce i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody:
- Po zapracování možný růst základní mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován)
- Firemní bezúročné půjčky
- Akciový program pro zaměstnance
- Příspěvek na penzijní připojištění a životní a důchodové pojištění
- Úhrada cestovného z bydliště na zakázku a zpět nebo zajištění svozu a odvozu na zakázku a ze zakázky

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.