25. 4. svátek má Marek
Úřad práce - volné místo

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

obor:  Stavebnictví 01. 04. 2019

profese:Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
minimální vzdělání:Nižší střední odborné

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:ATM CZ a.s.
pracoviště:ATM CZ a.s.- pracoviště: CELÁ ČR, Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomuto

Profese je vhodná cizince.

mzda:14.740 Kč

pracovní poměrod  01. 05. 2018

kontaktní osoba:Petra Michaličková
kontaktní telefon:
kontaktní e-mail:info@atmcz.cz

KVALIFIKOVANÝ/-Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- DPČ na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 5. 2018
- Náplň práce: zemní práce, rekonstrukce vozovek a výstavba zpevněných ploch, výstavba parkovacích ploch, chodníků a komunikací ze zámkových, zatravňovacích a dalších typů dlažeb
- Požadujeme: praxi v oblasti zemních prací a výstavby vozovek min. 3 rok, řidičský průkaz sk. B, další skupiny ev. strojnické průkazy výhodou
- Práce po celé ČR, též o víkendech
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Michaličková Petra, tel. 602 241 147, e-mail: info@atmcz.cz, po domluvě se můžete dostavit na adresu provozovny firmy: Klacovská 647, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové (v pondělí až pátek v době od 9 do 16 hod)

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.