25. 4. svátek má Marek
Úřad práce - volné místo

Řidiči tahačů

obor:  Doprava 18. 03. 2019

profese:Řidiči tahačů
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Pružná pracovní doba

firma:DORYS CZ, s.r.o.
pracoviště:Brod 47, 261 01 Příbram 1

Profese je vhodná cizince.

mzda:16.280 Kč

pracovní poměrod  28. 02. 2019

kontaktní osoba:Zdeněk Rys
kontaktní telefon:+420 777 747 606
kontaktní e-mail:zdenek@dorys.cz

Pozice:řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu
OC
Požadujeme:
řidičský průkaz sk C,E praxe vítána, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita - jeden víkend doma, jeden v zahraničí.
Po dohodě uhradíme zájemcům ŘP sk C, E
Náplň práce: mezinárodní přeprava.
Nástup možný ihned. Mzda: 16 280 + stravné( možný výdělek 35 000 až 50 000,-. Kč)
Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení, věrnostní příspěvek
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606 od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: zdenek@dorys.cz

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.