26. 4. svátek má Oto
Úřad práce - volné místo

Prodavači potravinářského zboží

obor:  Obchod a cestovní ruch 27. 03. 2019

profese:Prodavači potravinářského zboží
minimální vzdělání:Nižší střední odborné

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Dvousměnný provoz

firma:ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
pracoviště:ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Březnice, Hlubyňská 805, 262 72 Březnice

mzda:18.500 - 21.000 Kč

pracovní poměrod  01. 04. 2019

kontaktní osoba:Andrej Matyáš
kontaktní telefon:+420 730 160 132
kontaktní e-mail:matyas@musp.cz

Pozice: prodavači
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC
Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 18 500,- až 21 000,- Kč
Kontakt: Matyáš Andrej, tel.: 730 160 132, e-mail: matyas@musp.cz
Místo výkonu práce: ZEMAN maso-uzeniny, a.s., Hlubyňská č.p. 805, 262 72 Březnice

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.