20. 4. svátek má Marcela
Úřad práce - volné místo

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

obor:  Administrativa 18. 01. 2019

profese:Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
minimální vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Pružná pracovní doba

firma:POJIŠTOVNA IB
pracoviště:POJIŠTOVNA IB- provozovna Střelecká, Střelecká 26, Příbram II, 261 01 Příbram 1

mzda:20.000 Kč

pracovní poměrod  01. 03. 2019

kontaktní osoba:Helena Linzmajerová
kontaktní telefon:+420 602 478 379
kontaktní e-mail:helena.linzmajerova@obchod.csobpoj.cz

Pozice:pracovníci obchodního klienského místa
Náplň práce:
Obsluha stávajících klientů ČSOB Pojišťovny, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty
Požadavky:
ŘP skupiny B
Zaměstnanecké výhody: slevy na volání, slevy na produkty skupiny ČSOB Group.
Nástup od 1.3.2019. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt:Linzmajerová Helena, tel.: 602 478 379, e-mail: helena.linzmajerova@obchod.csobpoj.cz
Místo výkonu práce:POJIŠTOVNA IB- provozovna Střelecká, Střelecká č.p. 26, Příbram II

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.