18. 6. svátek má Milan
Úřad práce - volné místo

Pracovníci pro ruční mytí vozidel

obor:  Služby 12. 06. 2019

profese:Pracovníci pro ruční mytí vozidel
minimální vzdělání:Základní + praktická škola

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:Louwman Motor Příbram s.r.o.
pracoviště:Louwman Motor Příbram s.r.o. Dubno, Dubno 120, 261 01 Příbram 1

Profese je vhodná cizince.

mzda:25.000 Kč

pracovní poměrod  11. 06. 2019

kontaktní osoba:Jiří Beyer
kontaktní telefon:+420 604 298 538
kontaktní e-mail:j.beyer@louwman.cz

Pozice: ruční mytí vozidel
OC
Náplň práce:
ruční mytí vozidel, čištění interiéru suchou/mokrou cestou, udržování čistoty na pracovišti, drobná údržba areálu
Požadujeme:
ŘP sk. B (aktivní řidič), pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail
Nabízíme: Perspektivní a zajímavou práci v dynamickém kolektivu, příspěvek na stravování, 1 týden dovolené navíc, příplatky ze zákona (víkendy, svátky, přesčasy),stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna/rok
Nástup možný ihned. Mzda: až 25.000 Kč
Kontakt:Beyer Jiří, tel.: 604 298 538 od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: j.beyer@louwman.cz
Místo výkonu práce:Louwman Motor Příbram s.r.o. Dubno, Dubno č.p. 120

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.