18. 6. svátek má Milan
Úřad práce - volné místo

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

obor:  Doprava 12. 06. 2019

profese:Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Dvousměnný provoz

firma:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka
pracoviště:Čenkov 8, 262 23 Jince

mzda:27.000 Kč

pracovní poměrod  01. 08. 2019

kontaktní osoba:Martina Voříšková
kontaktní telefon:+420 318 493 363
kontaktní e-mail:m.voriskova@kostal.com

Pozice: manipulanti vě výrobě
Co vás čeká
Práce v partě zkušených profesionálů v oblasti elektro.
Opravy stávajicích výrobních poloautomatů a automatů, zprovozňování nových zařízení.
Práce na směny v režimu ranní a odpolední.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Elektro vzdělání, platná vyhláška 50.
Praxi v oblasti elektro ve výrobním závodě.
Výhodou bude, pokud budete umět
Vítaná je zkušenost s moderními technologiemi z oblasti automatizace.
Zaměstnanecké výhody:
jistota a zázemí prosperující a stabilní rodinné společnosti,
práce v moderním a čistém prostředí,
možnost kariérního růstu a získání nových kvalifikací
možnost hrazených přesčasů, měsíční bonusy, roční prémie,
5 týdnů dovolené, bonusový program Cafeterie, závodní stravování
Nástup od 1.8.2019. Mzda: 27 000,- Kč
Kontakt:Voříšková Martina, tel.: 702 018 025 po - pá 8:00 - 15:00 hod., e-mail: m.voriskova@kostal.com
Místo výkonu práce:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov č.p. 8

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.