28. 10. je státní svátek




V Dobříši otevřeli zrekonstruovaný sportovní areál

13. října 2021   (16:38)
V Dobříši otevřeli zrekonstruovaný sportovní areál
foto: MěÚ Dobříš

Město Dobříš již v loňském roce zrekonstruovalo hlavní multifunkční sportovní hřiště mezi školami. Letos dokončilo celkovou modernizaci sportovního areálu výměnou povrchů.


V novém školním roce mohou děti nejen ze základních škol využívat nově zmodernizovaná hřiště na basketbal a volejbal. Město Dobříš touto investicí navázalo na rekonstrukci multifunkčního hřiště, která proběhla v loňském roce.

Předání stavby se za vedení města Dobříš tehdy účastnil místostarosta Tomáš Vokurka. „Jsem rád, že se nám povedlo multifunkční sportovní areál zrekonstruovat a poskytnout tak potřebný prostor nejen pro školy, ale i další sportovní organizace. Věřím, že v návaznosti na tuto modernizaci se nám povede následně realizovat vybudování dalších přilehlých menších sportovišť na basketbal, volejbal a jiné míčové sporty. Rok se s rokem sešel a vedení města se opravdu povedlo zmodernizovat i další hřiště ve sportovním areálu mezi základními školami a gymnáziem,“ řekl Vokurka.
Předání stavby se za vedení města Dobříš tehdy …
foto: MěÚ Dobříš

V rámci navazující modernizace sportovního areálu v Dobříši byly vyměněny povrchy i na dalších přilehlých hřištích.

V tomto roce bylo na rekonstrukci multifunkčního areálu navázáno opravou dalších hřišť. Výměny sportovních povrchů se nyní dočkala hřiště na basketbal a volejbal.
V rámci navazující modernizace …
foto: MěÚ Dobříš

Realizace stavebních prací probíhala v době letních prázdnin, ale s ohledem na problémy s dodávkou sportovních povrchů z Velké Británie se dokončovací práce protáhly až do konce září 2021.

Místostarosta Tomáš Vokurka k velké rekonstrukci a modernizaci sportovního areálu mezi školami dodává: „Těší mě, že jsme beze zbytku zvládli splnit náš závazek a kompletně opravili důležitá sportoviště ve školním areálu. Především děti a mládež mají tak možnost sportovat prakticky na těch nejmodernějších površích, jaké jsou aktuálně dostupné. V celém areálu tak došlo z pohledu kvality k obrovskému posunu. Podpora aktivního pohybu a sportování musí zůstat v tvrdé konkurenci multimediálních lákadel naší prioritou,“ dodal. 
Místostarosta Tomáš Vokurka k velké …
foto: MěÚ Dobříš


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: MěÚ Dobříš
autor: Denisa Havlíčková









Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz