18. 2. svátek má Gizela
Úřad práce - volné místo

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

obor:  Stavebnictví 21. 08. 2018

profese:Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
minimální vzdělání:Základní + praktická škola

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Turnusové služby

firma:OMEXOM GA Energo s.r.o.
pracoviště:OMEXOM GA Energo s.r.o. - celá ČR, Celá ČR

mzda:

pracovní poměrod  01. 09. 2018

kontaktní osoba: ŽIVOTOPISY
kontaktní telefon:
kontaktní e-mail:personalni@gaenergo.cz

Místo výkonu práce: Po celé ČR - pro cestovní náhrady místo trvalého pobytu
NÁPLŇ PRÁCE:
- Realizace stavebních zakázek pro vedení vvn se zaměřením na betonové konstrukce
POŽADAVKY:
- Praxe v oboru výhodou (práce na stavbách)
- Práce i pro absolventy
- Časová flexibilita
- Schopnost kolektivní práce
Zaměstnanecké výhody:
- Cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně
- Nadstandardní příspěvky na penzijní připojištění
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován)
- Firemní bezúročné půjčky
- Akciový program pro zaměstnance
- Úhrada cestovného z bydliště na zakázku a zpět nebo zajištění svozu a odvozu na zakázku a ze zakázky

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.