24. 1. svátek má Milena
Úřad práce - volné místo

Uklízeči veřejných prostranství

obor:  Služby 10. 01. 2019

profese:Uklízeči veřejných prostranství
minimální vzdělání:Nižší střední odborné

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:DOKAS Dobříš, s.r.o.
pracoviště:Na Chmelnici 455, 263 01 Dobříš

mzda:14.000 - 17.500 Kč

pracovní poměrod  09. 01. 2019

kontaktní osoba:Lucie Táborská
kontaktní telefon:+420 606 641 470
kontaktní e-mail:sekretariat@dokas.cz

Pozice: dělníci při údržbě zeleně a komunikací + svoz odpadů
Náplň práce: údržba městské zeleně, údržba komunikací,závozník popelářského vozidla při svozu odpdů a jiné práce dle potřeby zaměstnavatele
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, spolehlivost, pracovní flexibilita
Práce vykonávána na Dobříši a okolí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- až 17 500,- Kč
Kontakt: Táborská Lucie, tel.: 606 641 470 - 8:00 - 15:00 hod., e-mail: sekretariat@dokas.cz
Místo výkonu práce: DOKAS Dobříš, s.r.o., Na Chmelnici č.p. 455, Dobříš

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.