16. 2. svátek má Ljuba
Úřad práce - volné místo

Pracovníci ve službách a prodeji

obor:  17. 01. 2019

profese:Pracovníci ve službách a prodeji
minimální vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:HPF CleanCat s.r.o.
pracoviště:HPF CleanCat s.r.o., Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

Profese je vhodná pro zdravotně postižené osoby.

mzda:30.000 - 40.000 Kč

pracovní poměrod  01. 02. 2019

kontaktní osoba:Marcela Ráková
kontaktní telefon:+420 596 223 724,705 108 800
kontaktní e-mail:prace@cleancat.cz

Náplň práce:
- oslovení potencionálních zákazníků, nabídka facility služeb (úklidové, strážní a speciální služby)
- zpracování cenové nabídky
- aktivní monitoring trhu
- aktivní účast na rozjezdu nové zakázky
- organizační činnost
- týmový hráč

Požadujeme
- minimálně SŠ vzdělání technického směru - VŠ výhodou
- znalost anglického jazyka (středně pokročilá znalost)
- praxi s vedením zaměstnanců v oblasti služeb technického zaměření
- znalost zákoníku práce a ekonomických vztahů
- výbornou znalost práce na PC
- samostatnost, odpovědnost
- časovou flexibilitu
- aktivní řidič/ka

Nabízíme
- odpovídající platové ohodnocení + provize
- stabilitu a perspektivu velké zavedené společnosti
- průchod vlastním nápadům
- příjemné pracovní prostředí
- profesní růst
- osobní automobil, notebook, mobilní telefon
- 13. plat
- firemní akce

Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.