20. 10. svátek má Vendelín

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

16. května 2018   (15:34)
Dalších 29 fotografií v galeriiWorkoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

V minulém týdnu vyrostlo v Příbrami další workoutové hřiště a sklízí doslova lavinu úspěchu. Zájem jistě vzbudí i další právě budované novinky.


Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu nový minigolf a půjčovna sportovních potřeb, lodiček a šlapadel už se také rýsuje. Workout hřiště, neboli venkovní hřiště zaměřené na posilování s vlastní vahou doplňuje nyní „sportovní zónu“ v areálu Nový rybník. Hřiště vyrostlo doslova raketovým tempem a vyplnilo tak volný prostor mezi novým skateparkem a víceúčelovým asfaltovým hřištěm, které bylo otevřeno vloni na podzim.

Workoutová hřiště po celé republice rychle přibývají a těší se zájmu široké veřejnosti. Proto jsme usilovali o umístění jednoho hřiště také přímo do areálu Nového rybníka, kam bezpochyby takové prvky patří. Povedlo se a doufáme, že hřiště bude dělat Příbramákům radost,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu …
Zbrusu nový minigolf vyroste na místě stávajícího miniatur golfu v areálu Nového rybníka. Začne se stavět hned po kompletní demontáži stávajících prvků a úpravě terénu. Minigolf, který bude tematicky spjat s hornickou historií města Příbram, by měl být dokončen ještě před prázdninami.

Zbrusu nový minigolf vyroste na místě …
Na spadnutí už je také dokončení „plavčíkárny“, která bude sloužit zároveň jako půjčovna lehátek a sportovního vybavení. Návštěvníci se mohou již brzy těšit na šlapadla, lodičky nebo paddleboardy. Kochat se pohledem na stále se rozvíjející areál Nového rybníka tak bude brzy možné nejen ze břehu, ale i přímo z vodní hladiny rybníka.

Na spadnutí už je také dokončení …

Fotogalerie

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? () Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (1) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (2) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (3) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (4) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (5) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (6) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (7) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (8) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (9) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (10) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (11) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (12) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (13) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (14) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (15) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (16) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (17) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (18) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (19) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (20) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (21) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (22) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (23) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (24) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (25) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (26) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (27) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (28)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Miroslava Poláková
Sportovní zařízení města Příbram
Foto: pribram.cz

autor: mipDalší články

Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Krásné výrobky, které zde na vás čekají, pocházejí z terapeutických dílen klientů zámku Nalžovice. 20. října 2018   (11:10) Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz