18. 8. svátek má Helena

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

16. května 2018   (15:34)
Dalších 29 fotografií v galeriiWorkoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

V minulém týdnu vyrostlo v Příbrami další workoutové hřiště a sklízí doslova lavinu úspěchu. Zájem jistě vzbudí i další právě budované novinky.


Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu nový minigolf a půjčovna sportovních potřeb, lodiček a šlapadel už se také rýsuje. Workout hřiště, neboli venkovní hřiště zaměřené na posilování s vlastní vahou doplňuje nyní „sportovní zónu“ v areálu Nový rybník. Hřiště vyrostlo doslova raketovým tempem a vyplnilo tak volný prostor mezi novým skateparkem a víceúčelovým asfaltovým hřištěm, které bylo otevřeno vloni na podzim.

Workoutová hřiště po celé republice rychle přibývají a těší se zájmu široké veřejnosti. Proto jsme usilovali o umístění jednoho hřiště také přímo do areálu Nového rybníka, kam bezpochyby takové prvky patří. Povedlo se a doufáme, že hřiště bude dělat Příbramákům radost,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu …
Zbrusu nový minigolf vyroste na místě stávajícího miniatur golfu v areálu Nového rybníka. Začne se stavět hned po kompletní demontáži stávajících prvků a úpravě terénu. Minigolf, který bude tematicky spjat s hornickou historií města Příbram, by měl být dokončen ještě před prázdninami.

Zbrusu nový minigolf vyroste na místě …
Na spadnutí už je také dokončení „plavčíkárny“, která bude sloužit zároveň jako půjčovna lehátek a sportovního vybavení. Návštěvníci se mohou již brzy těšit na šlapadla, lodičky nebo paddleboardy. Kochat se pohledem na stále se rozvíjející areál Nového rybníka tak bude brzy možné nejen ze břehu, ale i přímo z vodní hladiny rybníka.

Na spadnutí už je také dokončení …

Fotogalerie

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? () Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (1) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (2) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (3) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (4) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (5) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (6) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (7) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (8) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (9) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (10) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (11) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (12) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (13) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (14) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (15) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (16) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (17) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (18) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (19) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (20) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (21) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (22) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (23) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (24) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (25) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (26) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (27) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (28)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Miroslava Poláková
Sportovní zařízení města Příbram
Foto: pribram.cz

autor: mipDalší články

Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Ke včerejší smutné události se v rozhovoru vyjadřuje Ing. Jindřich Vařeka, starosta města. 18. srpna 2018   (07:48) ROZHOVOR Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Požár objektů průmyslové haly povolává na pomoc jednotky hasičů 17. srpna 2018   (18:41) AKTUALIZOVÁNO Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17) Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Na populární interprety se můžete těšit již nyní. 17. srpna 2018   (06:19) Farmáři zvou opět na trh Farmáři zvou opět na trh Poslední prázdninový farmářský trh se uskuteční tuto sobotu. 16. srpna 2018   (18:58) Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Návštěvníci požární nádrže na Dubenci nerespektují dopravní značení ani vyvěšená pravidla 16. srpna 2018   (16:32)


Související články

Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17)

Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz