22. 1. svátek má Slavomír

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

16. května 2018   (15:34)
Dalších 29 fotografií v galeriiWorkoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

V minulém týdnu vyrostlo v Příbrami další workoutové hřiště a sklízí doslova lavinu úspěchu. Zájem jistě vzbudí i další právě budované novinky.


Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu nový minigolf a půjčovna sportovních potřeb, lodiček a šlapadel už se také rýsuje. Workout hřiště, neboli venkovní hřiště zaměřené na posilování s vlastní vahou doplňuje nyní „sportovní zónu“ v areálu Nový rybník. Hřiště vyrostlo doslova raketovým tempem a vyplnilo tak volný prostor mezi novým skateparkem a víceúčelovým asfaltovým hřištěm, které bylo otevřeno vloni na podzim.

Workoutová hřiště po celé republice rychle přibývají a těší se zájmu široké veřejnosti. Proto jsme usilovali o umístění jednoho hřiště také přímo do areálu Nového rybníka, kam bezpochyby takové prvky patří. Povedlo se a doufáme, že hřiště bude dělat Příbramákům radost,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu …
Zbrusu nový minigolf vyroste na místě stávajícího miniatur golfu v areálu Nového rybníka. Začne se stavět hned po kompletní demontáži stávajících prvků a úpravě terénu. Minigolf, který bude tematicky spjat s hornickou historií města Příbram, by měl být dokončen ještě před prázdninami.

Zbrusu nový minigolf vyroste na místě …
Na spadnutí už je také dokončení „plavčíkárny“, která bude sloužit zároveň jako půjčovna lehátek a sportovního vybavení. Návštěvníci se mohou již brzy těšit na šlapadla, lodičky nebo paddleboardy. Kochat se pohledem na stále se rozvíjející areál Nového rybníka tak bude brzy možné nejen ze břehu, ale i přímo z vodní hladiny rybníka.

Na spadnutí už je také dokončení …

Fotogalerie

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? () Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (1) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (2) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (3) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (4) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (5) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (6) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (7) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (8) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (9) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (10) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (11) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (12) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (13) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (14) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (15) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (16) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (17) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (18) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (19) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (20) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (21) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (22) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (23) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (24) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (25) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (26) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (27) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (28)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Miroslava Poláková
Sportovní zařízení města Příbram
Foto: pribram.cz

autor: mipDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz