Reklama u nás je vidět.

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

16. května 2018   (15:34)
Dalších 29 fotografií v galeriiWorkoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

V minulém týdnu vyrostlo v Příbrami další workoutové hřiště a sklízí doslova lavinu úspěchu. Zájem jistě vzbudí i další právě budované novinky.


Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu nový minigolf a půjčovna sportovních potřeb, lodiček a šlapadel už se také rýsuje. Workout hřiště, neboli venkovní hřiště zaměřené na posilování s vlastní vahou doplňuje nyní „sportovní zónu“ v areálu Nový rybník. Hřiště vyrostlo doslova raketovým tempem a vyplnilo tak volný prostor mezi novým skateparkem a víceúčelovým asfaltovým hřištěm, které bylo otevřeno vloni na podzim.

Workoutová hřiště po celé republice rychle přibývají a těší se zájmu široké veřejnosti. Proto jsme usilovali o umístění jednoho hřiště také přímo do areálu Nového rybníka, kam bezpochyby takové prvky patří. Povedlo se a doufáme, že hřiště bude dělat Příbramákům radost,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Brzy se začne na Novém rybníku stavět zbrusu …
Zbrusu nový minigolf vyroste na místě stávajícího miniatur golfu v areálu Nového rybníka. Začne se stavět hned po kompletní demontáži stávajících prvků a úpravě terénu. Minigolf, který bude tematicky spjat s hornickou historií města Příbram, by měl být dokončen ještě před prázdninami.

Zbrusu nový minigolf vyroste na místě …
Na spadnutí už je také dokončení „plavčíkárny“, která bude sloužit zároveň jako půjčovna lehátek a sportovního vybavení. Návštěvníci se mohou již brzy těšit na šlapadla, lodičky nebo paddleboardy. Kochat se pohledem na stále se rozvíjející areál Nového rybníka tak bude brzy možné nejen ze břehu, ale i přímo z vodní hladiny rybníka.

Na spadnutí už je také dokončení …

Fotogalerie

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? () Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (1) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (2) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (3) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (4) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (5) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (6) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (7) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (8) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (9) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (10) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (11) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (12) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (13) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (14) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (15) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (16) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (17) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (18) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (19) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (20) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (21) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (22) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (23) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (24) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (25) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (26) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (27) Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá? (28)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Miroslava Poláková
Sportovní zařízení města Příbram
Foto: pribram.cz

autor: mipDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz