23. 3. svátek má Ivona

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

31. prosince 2018   (14:41)
Dalších 18 fotografií v galeriiV samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

Těsně před koncem roku nechybělo ani sportovní vzrušení.


Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se dobrovolní hasiči z Březových Hor rozhodli, že se opět zhostí Vánočního turnaje ve futsale. Na jejich popud tak dorazilo dalších 7 týmů, které pak mezi sebou soutěžily o hlavní výhru turnaje. Tou je putovní pohár, který z předchozího ročníku vlastnila Vinárna u Simony. Jak to vypadalo letos?

Třetí ročník futsalového turnaje se konal od 10 hodin ve sportovní hale 3. základní školy v Příbrami. Pravidla pro účastníky byla předem daná. Herní doba zápasu byla 14 minut a hrálo se v týmech o pěti hráčích. Hlavní podmínkou byla účast jedné dívky či ženy v každém mužstvu. Pakliže měl tým k dispozici pouze jednu, nemohla být střídána a byla nucena hrát po celou dobu. Speciální pravidlo však při vstřelení holčičího gólu navýšilo skóre rovnou o dvě branky.

„Jsem rád, že i do třetice se podařilo tento turnaj uspořádat. Letos byl zájem velký a neměli jsme problém se zaplněním turnajové kapacity,“ uvedl Jiří Blajer.

Na samém začátku se hrály klasické skupinové zápasy, z nichž vzešli postupující a ti pak mezi sebou hráli vyřazovací část. Během delší pauzy došlo na holčičí soutěž v kopání penalt, kdy se na samém konci radovala pouze jedna vítězka.

Turnaj skončil po vyřazovací části zhruba v půl čtvrté, kdy byly předány ceny vítězům a došlo na závěrečná slova pořádajících. Až na některé sportovní výlevy, které ke hře patří se hrálo v rámci fair-play a v hale panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

„Tuto akci sponzoruji již třetím rokem a nemohu si vynachválit skvělou atmosféru a přátelský přístup, který k této akci patří. Jakožto patriot jsem o sponzoringu neváhal ani chvilku, když mě kluci ze spolku s touto možností oslovili,“ dodal Jan Čáka ml., který je sponzorem celé akce, a rovněž vnukem spisovatele a výtvarníka Jana Čáky.

Výsledky celého turnaje:
1. místo - Ex Hasiči Příbram
2. místo - Top star
3. místo - SDH Březové Hory
4. místo - Vinárna u Simony
5. místo - Vrtule Příbram
6. místo - Autoklub Příbram 
7. místo - SDH Voltuš
8. místo - SDH Rožmitál pod Třemšínem

Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se …

Fotogalerie

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale () V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (1) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (2) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (3) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (4) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (5) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (6) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (7) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (8) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (9) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (10) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (11) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (12) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (13) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (14) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (15) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (16) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Zimní stadion na Dobříši se nejspíš dočká zastřešení, jeho příprava je již schválena Zimní stadion na Dobříši se nejspíš dočká zastřešení, jeho příprava je již schválena Letošní sezónu zůstal zimní stadion pro zájemce zavřený. Důvodem byl špatný stav technologií. 23. března 2019   (14:43) MHD v Příbrami využívá přes 8 tisíc lidí denně, zvýší se jejich počet s novou smlouvou? MHD v Příbrami využívá přes 8 tisíc lidí denně, zvýší se jejich počet s novou smlouvou? Vedení města věří, že se hromadná doprava ve městě stane populárnější. 23. března 2019   (11:51) Modré světlo negativně ovlivňuje kvalitu spánku, odborníci doporučují dodržovat pravidla spánkové hygieny Modré světlo negativně ovlivňuje kvalitu spánku, odborníci doporučují dodržovat pravidla spánkové hygieny Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje na škodlivost vystavení se tzv. modrému světlu v nočních hodinách. Doporučení k tomu, jak můžeme pozitivně ovlivnit kvalitu svého spánku a prospět tak svému zdraví, odborníci shrnují do pravidel spánkové hygieny. 23. března 2019   (09:13) V lazeckém útulku čeká na adopci 11 psů V lazeckém útulku čeká na adopci 11 psů V psím útulku právě probíhá rozsáhlá rekonstrukce, která zlepší komfort psů i personálu. 23. března 2019   (06:50) Co dělat o víkendu? Nakoupit v sekáči nebo zajít za kulturou Co dělat o víkendu? Nakoupit v sekáči nebo zajít za kulturou Výtěžek z akce Fashion second hand půjde na konto nadačního fondu. 22. března 2019   (18:49) Prevence kriminality na základních školách Prevence kriminality na základních školách V těchto dnech probíhá opět po roce na příbramských základních školách program prevence kriminality. 22. března 2019   (15:51) U Felbabky došlo k vážné nehodě, pro zraněného přilétl vrtulník U Felbabky došlo k vážné nehodě, pro zraněného přilétl vrtulník Doprava v místě nehody je řízena kyvadlově. 22. března 2019   (14:31) Video: Za pomoci těžké techniky vyprostili havarovaný vůz v Sedlčanech, policisté pátrají po svědcích nehody Video: Za pomoci těžké techniky vyprostili havarovaný vůz v Sedlčanech, policisté pátrají po svědcích nehody Náměstí v Sedlčanech bylo uzavřeno 22. března 2019   (12:26) VIDEO Vyhrožoval, pronásledoval a fyzicky napadl ženu Vyhrožoval, pronásledoval a fyzicky napadl ženu Muže kriminalisté obvinili z přečinu nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování a výtržnictví, nyní mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi. 22. března 2019   (10:26) Namol opilý řidič zdemoloval svůj terénní vůz o sloup Namol opilý řidič zdemoloval svůj terénní vůz o sloup K dopravní nehodě vyjížděly v noci na dnešek dvě jednotky hasičů 22. března 2019   (08:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz