24. 1. svátek má Milena

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

31. prosince 2018   (14:41)
Dalších 18 fotografií v galeriiV samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

Těsně před koncem roku nechybělo ani sportovní vzrušení.


Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se dobrovolní hasiči z Březových Hor rozhodli, že se opět zhostí Vánočního turnaje ve futsale. Na jejich popud tak dorazilo dalších 7 týmů, které pak mezi sebou soutěžily o hlavní výhru turnaje. Tou je putovní pohár, který z předchozího ročníku vlastnila Vinárna u Simony. Jak to vypadalo letos?

Třetí ročník futsalového turnaje se konal od 10 hodin ve sportovní hale 3. základní školy v Příbrami. Pravidla pro účastníky byla předem daná. Herní doba zápasu byla 14 minut a hrálo se v týmech o pěti hráčích. Hlavní podmínkou byla účast jedné dívky či ženy v každém mužstvu. Pakliže měl tým k dispozici pouze jednu, nemohla být střídána a byla nucena hrát po celou dobu. Speciální pravidlo však při vstřelení holčičího gólu navýšilo skóre rovnou o dvě branky.

„Jsem rád, že i do třetice se podařilo tento turnaj uspořádat. Letos byl zájem velký a neměli jsme problém se zaplněním turnajové kapacity,“ uvedl Jiří Blajer.

Na samém začátku se hrály klasické skupinové zápasy, z nichž vzešli postupující a ti pak mezi sebou hráli vyřazovací část. Během delší pauzy došlo na holčičí soutěž v kopání penalt, kdy se na samém konci radovala pouze jedna vítězka.

Turnaj skončil po vyřazovací části zhruba v půl čtvrté, kdy byly předány ceny vítězům a došlo na závěrečná slova pořádajících. Až na některé sportovní výlevy, které ke hře patří se hrálo v rámci fair-play a v hale panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

„Tuto akci sponzoruji již třetím rokem a nemohu si vynachválit skvělou atmosféru a přátelský přístup, který k této akci patří. Jakožto patriot jsem o sponzoringu neváhal ani chvilku, když mě kluci ze spolku s touto možností oslovili,“ dodal Jan Čáka ml., který je sponzorem celé akce, a rovněž vnukem spisovatele a výtvarníka Jana Čáky.

Výsledky celého turnaje:
1. místo - Ex Hasiči Příbram
2. místo - Top star
3. místo - SDH Březové Hory
4. místo - Vinárna u Simony
5. místo - Vrtule Příbram
6. místo - Autoklub Příbram 
7. místo - SDH Voltuš
8. místo - SDH Rožmitál pod Třemšínem

Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se …

Fotogalerie

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale () V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (1) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (2) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (3) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (4) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (5) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (6) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (7) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (8) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (9) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (10) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (11) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (12) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (13) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (14) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (15) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (16) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Desítky tisíc domácností budou moci renovovat své topící systémy. 24. ledna 2019   (13:00) Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Již tuto sobotu se můžete se zkušenou průvodkyní vydat k bájemi opředenému brdskému vrcholu do míst, kde prý sídlila Hadí královna, kde je Fabiánova zahrádka nebo kde pořádali trampové zakázané potlachy rozháněné státní policií. 24. ledna 2019   (09:54) Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her V některých rolích uvidíme i známé tváře. 24. ledna 2019   (08:11) VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku Reagujeme na podnět naší čtenářky. Denně v Mariánské ulici na přejezdu riskuje s dítětem v kočárku. 24. ledna 2019   (06:04) Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz