19. 2. svátek má Patrik

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

9. října 2018   (06:06)
Dalších 15 fotografií v galeriiV Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

Majitelé psů a ostatních domácích mazlíčků si konečně oddechli. Po dlouhé době nemusí za veterinářem cestovat.


V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře veterinární ordinace v Rožmitále pod Třemšínem. To, že tato služba zde opravdu chyběla, je zřejmé z toho, že prvních pár minut po zahájení ji hned navštívili první tři "zákazníci". Nejdříve si zde vyzvedla chovatelka z nedaleké obce tablety pro své psy a vzápětí se dostavil starší pán, který si přišel dojednat kastraci pro svou kočku.

Prvním čtyřnohým návštěvníkem moderně zařízené ordinace se stala tříměsíční kokršpanělka Gilda, kterou její pán přivedl na potřebné očkování. S potěšením konstatoval, že již nebude muset složitě řešit dopravu do Příbrami, protože to má do ordinace v Rožmitále několik minut pěšky. Fenka dostala svou dávku vakciny a pak už jen pozorně se svým pánem vyslechla pokyny a rady lékařky MVDr. Veroniky Hlinkové, která se zde bude ve zkušebním provozu střídat s kolegyní MVDr. Martinou Pejsarovou.

Ordinace sídlí v ulici Sladkovského 72 a má otevřeno každý všední den ve svých ordinačních hodinách. Je možné se předem i na návštěvě domluvit na telefonu 737 555 273, což doporučujeme zejména u ne zcela běžných zákroků.

Pondělí, úterý a středa je zde otevřeno od 14 do 19 hodin, ve čtvrtek a v pátek můžete služeb veterináře využít od 8 do 12 hodin. Mimo ordinační dobu nebo o víkendech je vám k dispozici non-stop ambulance v Příbrami, telefon 774 679 117.

V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře …

Fotogalerie

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace () V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (1) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (2) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (3) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (4) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (5) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (6) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (7) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (8) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (9) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (10) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (11) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (12) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (13) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Únor bude nadprůměrně teplý 18. února 2019   (20:04) Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz