12. 12. svátek má Simona

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

9. října 2018   (06:06)
Dalších 15 fotografií v galeriiV Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

Majitelé psů a ostatních domácích mazlíčků si konečně oddechli. Po dlouhé době nemusí za veterinářem cestovat.


V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře veterinární ordinace v Rožmitále pod Třemšínem. To, že tato služba zde opravdu chyběla, je zřejmé z toho, že prvních pár minut po zahájení ji hned navštívili první tři "zákazníci". Nejdříve si zde vyzvedla chovatelka z nedaleké obce tablety pro své psy a vzápětí se dostavil starší pán, který si přišel dojednat kastraci pro svou kočku.

Prvním čtyřnohým návštěvníkem moderně zařízené ordinace se stala tříměsíční kokršpanělka Gilda, kterou její pán přivedl na potřebné očkování. S potěšením konstatoval, že již nebude muset složitě řešit dopravu do Příbrami, protože to má do ordinace v Rožmitále několik minut pěšky. Fenka dostala svou dávku vakciny a pak už jen pozorně se svým pánem vyslechla pokyny a rady lékařky MVDr. Veroniky Hlinkové, která se zde bude ve zkušebním provozu střídat s kolegyní MVDr. Martinou Pejsarovou.

Ordinace sídlí v ulici Sladkovského 72 a má otevřeno každý všední den ve svých ordinačních hodinách. Je možné se předem i na návštěvě domluvit na telefonu 737 555 273, což doporučujeme zejména u ne zcela běžných zákroků.

Pondělí, úterý a středa je zde otevřeno od 14 do 19 hodin, ve čtvrtek a v pátek můžete služeb veterináře využít od 8 do 12 hodin. Mimo ordinační dobu nebo o víkendech je vám k dispozici non-stop ambulance v Příbrami, telefon 774 679 117.

V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře …

Fotogalerie

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace () V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (1) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (2) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (3) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (4) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (5) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (6) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (7) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (8) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (9) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (10) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (11) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (12) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (13) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Dítě vyvázlo naštěstí bez zranění 11. prosince 2018   (17:42) AKTUÁLNĚ Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Plameny zachvátily rodinný dům. 11. prosince 2018   (14:52) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA 1. místostarosta města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázky 11. prosince 2018   (14:00) CHAT S OSOBNOSTÍ V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech na Příbramsku v příštím roce výrazněji vzroste cena vodného a stočného 11. prosince 2018   (12:54) VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty Na vykrádání obydlí se zaměřuje nově vzniklý preventivní projekt s názvem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který představuje souhrn opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů. 11. prosince 2018   (10:22) VIDEO Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Do budoucna se na přehradě Orlík bude upravovat hráz, aby vydržela nápor vody. 11. prosince 2018   (08:04) Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Ulice Milínská projde v budoucnu výraznou rekonstrukcí. 11. prosince 2018   (06:18) Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Prověšený kabel, pod kterým nemohla projet nákladní vozidla, zastavil provoz. 10. prosince 2018   (20:25) Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz