16. 2. svátek má Ljuba

U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO)

FOTOGALERIE
27. května 2014   (21:46)
Dalších 5 fotografií v galeriiU garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO)

Příbram – Lidé sem vyhazují i osobní věci, jako jsou například rodinné fotografie.


Příbram – V těsné blízkosti garáží v ulici Pod Haldou vzniká skládka. Upozornil nás na to jeden z našich pravidelných návštěvníků. Podle něj mohou za nepořádek majitelé okolních garáží, kteří sem vyhodí cokoliv jim překáží. 

„Teď nedávno si tu někdo dělal údržbu na autě a prázdné lahve a kanystry prostě pohodil vedle,“ říká muž, který si nepřál být jmenován.
V minulosti se zde objevily například i postele a kusy nábytku. Na místo byla podle muže už několikrát přivolána Městská policie Příbram, situaci to prý ale nijak nepomohlo.

"Podnět jsem předal strážníku – okrskáři, který má oblast Příbram VII na starosti. Pokud je na místě založena „černá skládka“, strážník celou věc zadokumentuje. Následně se celá věc předává na MěÚ Příbram, odbor životního prostředí, a zároveň jsou vyrozuměny TS Příbram, které skládku odstraní. Je-li zjištěna osoba, která skládku založila, je celá věc projednána u příslušného správního orgánu," říká zástupce velitelky Městské policie Příbram Luboš Řezáč.

Použití fotopastí je podle něj možné pouze na místech, které určí technik, který fotopast umisťuje. Dále je možné použít městský kamerový systém a dále svědectví občanů z okolí.

"Apelujeme však na občany našeho města, aby využívali bezplatných služeb sběrného dvora TS Příbram, případně přistavovaných kontejnerů, které je možné zajistit právě na centrále Technických služeb," dodává Řezáč.
Víte o dalších nelegálních skládkách přímo v Příbrami? Napište nám o nich v diskuzi pod článkem.

Fotogalerie

U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) () U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (1) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (2) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (3) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16) Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Akce s názvem Speed Marathon se uskuteční 3. dubna. 15. února 2019   (06:09) Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Někde se dokonce mluví o rekordní sezoně. 14. února 2019   (18:16) Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů S naším zpravodajstvím vám nic podstatného z jednání neunikne. 14. února 2019   (14:46) Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Cena se dá o několik korun snížit při vyplnění podacích dat elektronicky. 14. února 2019   (12:29)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz