20. 10. svátek má Vendelín

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

18. dubna 2018   (12:00)
Dalších 5 fotografií v galeriiSkatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

Skaty, koloběžky, bmx kola, chrániče a přilby s sebou.


 
Ve skateparku se včera po ránu rokovalo o konečné podobě plánovaného slavnostního otevření areálu. Všichni se sešli ve výborné náladě a jako první zkolaudovala překážky na vlastním kole tisková mluvčí města Příbramě Pavlína Svobodová. Dle jejího neskrývaného nadšení lze soudit, že takové „poježdění“ v novém příbramském skateparku bude stát za to!

My ostatní si však budeme muset počkat ještě celých devět dní, kdy město Příbram a místní Toadstool Club otevřou společně v pátek 27. dubna v 15 hodin poprvé brány skateparku veřejnosti. A bude to ve velkém stylu!

Výstup do výše moderátorského stanoviště si na nečisto na vlastní nebezpečí vyzkoušel Marcel Forejt (viz foto) a jelikož to zvládl bez úrazu, můžeme se těšit na jeho slovní doprovod po celé sportovní odpoledne. Nebude to mít jednoduché, předpokládá se velká účast dětí i dospělých všeho věku a bude nutné ukočírovat vše tak, aby nehrozilo žádné zranění. Z tohoto důvodu bude pro tentokrát otevřena pouze zadní, od Nováku vzdálenější, brána.

„Přilby a chrániče s sebou,“ apeluje na rodiče místostarostka Mgr. Alena Ženíšková.

Nejmenší a začátečníci si vyzkouší své poprvé pod dohledem zkušených borců na vyhrazeném prostranství. „K zapůjčení bude na místě určité množství skatů, longboardů a bmx kol,“ říká Jaroslav Frýdl, pořadatel skateboardingových soutěží.

Zkušení jezdci předvedou v exhibici profesionální triky. Připravena je našlapaná show, mini závod, soutěž pro diváky, všechny nadšence skateboardingu i BMX. Nealko nápoje a občerstvení pro všechny bude na místě zajištěno. Dost možná se diváci dočkají i třešničky na dortu. Místostarostka paní Ženíšková se nechala vyhecovat nápadem ředitele Sportovních zařízení města Příbram Jana Slaby k protržení slavnostní pásky přímo za jízdy na skatu. Ačkoli tisková mluvčí, která trať už vyzkoušela na vlastní kůži, navrhovala jen jízdu na kole, paní místostarostka se ohradila, že to zvládne i na prkně. „Dřív jsem jezdila, budu chodit po nocích trénovat a uvidíme,“ přijala výzvu se smíchem paní Ženíšková. Jak to dopadne, se necháme překvapit. Každopádně bude návštěva ve slavnostní otevírací den stát za to.

„Jak říkají nadšení skejťáci, mapa naší republiky se konečně začíná plnit betonem," s úsměvem hodnotí výsledné dílo firmy Mystic Constructions příbramská místostarostka Alena Ženíšková.
 

 
Ve skateparku se včera po ránu …

Fotogalerie

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? () Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (1) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (2) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (3) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz