Reklama u nás je vidět.

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

18. dubna 2018   (12:00)
Dalších 5 fotografií v galeriiSkatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

Skaty, koloběžky, bmx kola, chrániče a přilby s sebou.


 
Ve skateparku se včera po ránu rokovalo o konečné podobě plánovaného slavnostního otevření areálu. Všichni se sešli ve výborné náladě a jako první zkolaudovala překážky na vlastním kole tisková mluvčí města Příbramě Pavlína Svobodová. Dle jejího neskrývaného nadšení lze soudit, že takové „poježdění“ v novém příbramském skateparku bude stát za to!

My ostatní si však budeme muset počkat ještě celých devět dní, kdy město Příbram a místní Toadstool Club otevřou společně v pátek 27. dubna v 15 hodin poprvé brány skateparku veřejnosti. A bude to ve velkém stylu!

Výstup do výše moderátorského stanoviště si na nečisto na vlastní nebezpečí vyzkoušel Marcel Forejt (viz foto) a jelikož to zvládl bez úrazu, můžeme se těšit na jeho slovní doprovod po celé sportovní odpoledne. Nebude to mít jednoduché, předpokládá se velká účast dětí i dospělých všeho věku a bude nutné ukočírovat vše tak, aby nehrozilo žádné zranění. Z tohoto důvodu bude pro tentokrát otevřena pouze zadní, od Nováku vzdálenější, brána.

„Přilby a chrániče s sebou,“ apeluje na rodiče místostarostka Mgr. Alena Ženíšková.

Nejmenší a začátečníci si vyzkouší své poprvé pod dohledem zkušených borců na vyhrazeném prostranství. „K zapůjčení bude na místě určité množství skatů, longboardů a bmx kol,“ říká Jaroslav Frýdl, pořadatel skateboardingových soutěží.

Zkušení jezdci předvedou v exhibici profesionální triky. Připravena je našlapaná show, mini závod, soutěž pro diváky, všechny nadšence skateboardingu i BMX. Nealko nápoje a občerstvení pro všechny bude na místě zajištěno. Dost možná se diváci dočkají i třešničky na dortu. Místostarostka paní Ženíšková se nechala vyhecovat nápadem ředitele Sportovních zařízení města Příbram Jana Slaby k protržení slavnostní pásky přímo za jízdy na skatu. Ačkoli tisková mluvčí, která trať už vyzkoušela na vlastní kůži, navrhovala jen jízdu na kole, paní místostarostka se ohradila, že to zvládne i na prkně. „Dřív jsem jezdila, budu chodit po nocích trénovat a uvidíme,“ přijala výzvu se smíchem paní Ženíšková. Jak to dopadne, se necháme překvapit. Každopádně bude návštěva ve slavnostní otevírací den stát za to.

„Jak říkají nadšení skejťáci, mapa naší republiky se konečně začíná plnit betonem," s úsměvem hodnotí výsledné dílo firmy Mystic Constructions příbramská místostarostka Alena Ženíšková.
 

 
Ve skateparku se včera po ránu …

Fotogalerie

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? () Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (1) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (2) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (3) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz