22. 1. svátek má Slavomír

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

18. dubna 2018   (12:00)
Dalších 5 fotografií v galeriiSkatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

Skaty, koloběžky, bmx kola, chrániče a přilby s sebou.


 
Ve skateparku se včera po ránu rokovalo o konečné podobě plánovaného slavnostního otevření areálu. Všichni se sešli ve výborné náladě a jako první zkolaudovala překážky na vlastním kole tisková mluvčí města Příbramě Pavlína Svobodová. Dle jejího neskrývaného nadšení lze soudit, že takové „poježdění“ v novém příbramském skateparku bude stát za to!

My ostatní si však budeme muset počkat ještě celých devět dní, kdy město Příbram a místní Toadstool Club otevřou společně v pátek 27. dubna v 15 hodin poprvé brány skateparku veřejnosti. A bude to ve velkém stylu!

Výstup do výše moderátorského stanoviště si na nečisto na vlastní nebezpečí vyzkoušel Marcel Forejt (viz foto) a jelikož to zvládl bez úrazu, můžeme se těšit na jeho slovní doprovod po celé sportovní odpoledne. Nebude to mít jednoduché, předpokládá se velká účast dětí i dospělých všeho věku a bude nutné ukočírovat vše tak, aby nehrozilo žádné zranění. Z tohoto důvodu bude pro tentokrát otevřena pouze zadní, od Nováku vzdálenější, brána.

„Přilby a chrániče s sebou,“ apeluje na rodiče místostarostka Mgr. Alena Ženíšková.

Nejmenší a začátečníci si vyzkouší své poprvé pod dohledem zkušených borců na vyhrazeném prostranství. „K zapůjčení bude na místě určité množství skatů, longboardů a bmx kol,“ říká Jaroslav Frýdl, pořadatel skateboardingových soutěží.

Zkušení jezdci předvedou v exhibici profesionální triky. Připravena je našlapaná show, mini závod, soutěž pro diváky, všechny nadšence skateboardingu i BMX. Nealko nápoje a občerstvení pro všechny bude na místě zajištěno. Dost možná se diváci dočkají i třešničky na dortu. Místostarostka paní Ženíšková se nechala vyhecovat nápadem ředitele Sportovních zařízení města Příbram Jana Slaby k protržení slavnostní pásky přímo za jízdy na skatu. Ačkoli tisková mluvčí, která trať už vyzkoušela na vlastní kůži, navrhovala jen jízdu na kole, paní místostarostka se ohradila, že to zvládne i na prkně. „Dřív jsem jezdila, budu chodit po nocích trénovat a uvidíme,“ přijala výzvu se smíchem paní Ženíšková. Jak to dopadne, se necháme překvapit. Každopádně bude návštěva ve slavnostní otevírací den stát za to.

„Jak říkají nadšení skejťáci, mapa naší republiky se konečně začíná plnit betonem," s úsměvem hodnotí výsledné dílo firmy Mystic Constructions příbramská místostarostka Alena Ženíšková.
 

 
Ve skateparku se včera po ránu …

Fotogalerie

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? () Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (1) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (2) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (3) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz