15. 8. svátek má Hana

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

18. dubna 2018   (12:00)
Dalších 5 fotografií v galeriiSkatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka?

Skaty, koloběžky, bmx kola, chrániče a přilby s sebou.


 
Ve skateparku se včera po ránu rokovalo o konečné podobě plánovaného slavnostního otevření areálu. Všichni se sešli ve výborné náladě a jako první zkolaudovala překážky na vlastním kole tisková mluvčí města Příbramě Pavlína Svobodová. Dle jejího neskrývaného nadšení lze soudit, že takové „poježdění“ v novém příbramském skateparku bude stát za to!

My ostatní si však budeme muset počkat ještě celých devět dní, kdy město Příbram a místní Toadstool Club otevřou společně v pátek 27. dubna v 15 hodin poprvé brány skateparku veřejnosti. A bude to ve velkém stylu!

Výstup do výše moderátorského stanoviště si na nečisto na vlastní nebezpečí vyzkoušel Marcel Forejt (viz foto) a jelikož to zvládl bez úrazu, můžeme se těšit na jeho slovní doprovod po celé sportovní odpoledne. Nebude to mít jednoduché, předpokládá se velká účast dětí i dospělých všeho věku a bude nutné ukočírovat vše tak, aby nehrozilo žádné zranění. Z tohoto důvodu bude pro tentokrát otevřena pouze zadní, od Nováku vzdálenější, brána.

„Přilby a chrániče s sebou,“ apeluje na rodiče místostarostka Mgr. Alena Ženíšková.

Nejmenší a začátečníci si vyzkouší své poprvé pod dohledem zkušených borců na vyhrazeném prostranství. „K zapůjčení bude na místě určité množství skatů, longboardů a bmx kol,“ říká Jaroslav Frýdl, pořadatel skateboardingových soutěží.

Zkušení jezdci předvedou v exhibici profesionální triky. Připravena je našlapaná show, mini závod, soutěž pro diváky, všechny nadšence skateboardingu i BMX. Nealko nápoje a občerstvení pro všechny bude na místě zajištěno. Dost možná se diváci dočkají i třešničky na dortu. Místostarostka paní Ženíšková se nechala vyhecovat nápadem ředitele Sportovních zařízení města Příbram Jana Slaby k protržení slavnostní pásky přímo za jízdy na skatu. Ačkoli tisková mluvčí, která trať už vyzkoušela na vlastní kůži, navrhovala jen jízdu na kole, paní místostarostka se ohradila, že to zvládne i na prkně. „Dřív jsem jezdila, budu chodit po nocích trénovat a uvidíme,“ přijala výzvu se smíchem paní Ženíšková. Jak to dopadne, se necháme překvapit. Každopádně bude návštěva ve slavnostní otevírací den stát za to.

„Jak říkají nadšení skejťáci, mapa naší republiky se konečně začíná plnit betonem," s úsměvem hodnotí výsledné dílo firmy Mystic Constructions příbramská místostarostka Alena Ženíšková.
 

 
Ve skateparku se včera po ránu …

Fotogalerie

Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? () Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (1) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (2) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (3) Skatepark v areálu Nového rybníka otevře exhibice zkušených jezdců. Stoupne si na prkno i paní místostarostka? (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

„Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." „Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." Jak to bylo, jak to je. Aneb rozhovor s Bořkem Řehořem, zpěvákem punkové skupiny E!E o penězích, cédéčkách i alkoholu. 15. srpna 2018   (06:20) ROZHOVOR Čertoviny v Kopáčkově dvoře Čertoviny v Kopáčkově dvoře Městská společnost Dokas zve nejen „Dobříšáky“ na pohádku pod širým nebem 14. srpna 2018   (19:46) Příbramští plavci na stupních vítězů Příbramští plavci na stupních vítězů Ve Veselí nad Lužnicí Plavecký klub Příbram sbíral zlaté medaile 14. srpna 2018   (17:08) Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava představuje průřez celoživotním dílem významného českého malíře Františka Ronovského (1929 – 2006) 14. srpna 2018   (14:50) Diagnóza: agresivní řidič Diagnóza: agresivní řidič „Vybrždění“ není rozhodně rozumný nápad, může se stát snadno příčinou dopravní nehody. 14. srpna 2018   (12:10) Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Nenechavci si berou na mušku cizí majetek v době dovolených. 14. srpna 2018   (10:15) Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Jak se na svou dlouholetou práci dívá psovod záchranář, jsme se zeptali Lucie Čeňkové, která stála několikrát na stupních vítězů těch nejvyšších soutěží, ale i v řadách kynologů při skutečném pátrání po pohřešovaných osobách 14. srpna 2018   (08:05) ROZHOVOR Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Práce začínají u Junioru, v místě, kde se budou občerstvení bruslaři vracet zpátky na trať. 14. srpna 2018   (06:23) Aktuálně: Požár skládky povolal hasiče Aktuálně: Požár skládky povolal hasiče Na místě zahoření zasahují hasiči z Rožmitálu pod Třemšínem 13. srpna 2018   (20:23) AKTUÁLNĚ „Vytuněné“ vozy opět na letišti v Dlouhé Lhotě „Vytuněné“ vozy opět na letišti v Dlouhé Lhotě Obrazem z TUNING EXTREME SHOW 13. srpna 2018   (18:34) FOTOGALERIEKodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz