22. 2. svátek má Petr

Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

PR
21. září 2018   (16:00)
Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

Kandidáti chtějí podle svých slov navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chtějí věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.


Vážení Příbramáci,

Šance pro Příbram je sdružením nezávislých osob, které spojuje láska k našemu městu a zájem o jeho budoucnost. Po čtyřletém období, které zastupitelé Šance pro Příbram strávili v opozici, chceme zamířit do vedení Příbrami a přispět k jejímu dalšímu rozkvětu. Nabízíme kvalitní a pracovité lidi i promyšlenou dlouhodobou koncepci rozvoje města.

V Příbrami se za poslední roky leccos změnilo k lepšímu. Ožil areál Nového rybníka, účetnictví města je v chvályhodném stavu… Chceme navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chceme věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.

Chceme tvořit město, ve kterém slouží jako zdroj radosti a spokojenosti i okamžiky každodenního života. Město, kde lze snadno zaparkovat, cestovat městskými autobusy či jezdit na kole po navazujících cyklostezkách. Město, ze kterého je nuceno dojíždět za prací jinam co nejméně lidí a kde odpolední dopravní situace v centru nepřipomíná z pohledu řidičů očistec. Město, které umí přilákat nové obyvatele a zaměstnavatele a kde rodič nemusí o páteční půlnoci složitě řešit, co dělat s dítětem se zánětem středního ucha.

Jsme připraveni aktivně řešit vaše ožehavé problémy. Chceme, abyste mohli být vždy hrdí na to, že žijete v Příbrami. Chceme lepší Příbram. Budeme rádi, pokud nám ve volbách dáte šanci dokázat, že nejde jen o slova.

S naším volebním programem, dlouhodobou vizí pro město i s jednotlivými kandidáty se můžete seznámit na našem webu ZDE.

Rovněž nás můžete sledovat na Facebooku.

Přijďte 5. nebo 6. října k volbám, rozhodněte o další budoucnosti Příbrami.

Mgr. Vladimír Král
kandidát na starostu
Šance pro Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Mgr. Vladimír Král kandidát na starostu Šance pro Příbram

autor: mip


Další články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz