20. 9. svátek má Oleg

Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

13. srpna 2018   (14:35)
Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

Přírůstek v podobě zbrusu nové Toyoty Hilux přivítali v ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem


Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky velkému úsilí hospodáře organizace, ale i díky práci celého výboru ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem se povedlo proniknout do dotačních titulů a získat tak dotaci z SZIF – Státního zemědělského intervenčního fondu na zakoupení zbrusu nového auta Toyota Hilux. S vozidlem získali rybáři ještě nový dvouosý přívěs za auto a dvojitou přepravní bednu na ryby.
 

Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky …
Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro hospodářské účely, jako je přikrmování ryb, ostraha rybníků, ostraha revírů organizace a revírů SÚS. Stejně dobře pak poslouží ke všem pořádaným brigádám, výlovům rybníků, jejich údržbě, úklidům, sečení a podobně. Zjednoduší se doprava a přeprava ryb z vlastních rybníků i v rámci dobré spolupráce se SÚS. Také při vysazování ryb do místních vod, ale i revírů SÚS, bude získaná technika cenným pomocníkem.

V neposlední řadě ho bude moci využít i známý místní rybářský kroužek. Podobně bude vůz využit k zajištění závodů, slavností, plesů a všech akcí, které MO pro své členy, veřejnost a děti pořádá. Starý Opel nedávno dosloužil a nákladní automobil Škoda 706 MTSP 27, který mají rybáři ještě k dispozici, se vždy použít nedá. Proto v poslední době řešili rožmitálští transport lidí i materiálu svými soukromými vozidly. Naše redakce se připojuje k přání, aby novou Toyotu a ostatní získanou techniku využili bez poruch a ve zdraví. Petrův zdar.

Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem

autor: mipDalší články

Stříbrný šíp prolétl Příbramí Stříbrný šíp prolétl Příbramí Železniční legenda zastavila na Příbramském nádraží. Přesto se na unikát přišlo podívat jen pár nadšených obdivovatelů a fandů železniční techniky. 20. září 2018   (19:49) V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotní dopoledne ovládnou Pražskou ulici živé sochy, zvolit však můžete i sport nebo environmentální program v ekocentru. 20. září 2018   (17:30) Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Tento týden by podle ČHMÚ měly skončit tropické teploty. 20. září 2018   (14:45) Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz