19. 11. svátek má Alžběta

Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

13. srpna 2018   (14:35)
Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

Přírůstek v podobě zbrusu nové Toyoty Hilux přivítali v ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem


Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky velkému úsilí hospodáře organizace, ale i díky práci celého výboru ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem se povedlo proniknout do dotačních titulů a získat tak dotaci z SZIF – Státního zemědělského intervenčního fondu na zakoupení zbrusu nového auta Toyota Hilux. S vozidlem získali rybáři ještě nový dvouosý přívěs za auto a dvojitou přepravní bednu na ryby.
 

Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky …
Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro hospodářské účely, jako je přikrmování ryb, ostraha rybníků, ostraha revírů organizace a revírů SÚS. Stejně dobře pak poslouží ke všem pořádaným brigádám, výlovům rybníků, jejich údržbě, úklidům, sečení a podobně. Zjednoduší se doprava a přeprava ryb z vlastních rybníků i v rámci dobré spolupráce se SÚS. Také při vysazování ryb do místních vod, ale i revírů SÚS, bude získaná technika cenným pomocníkem.

V neposlední řadě ho bude moci využít i známý místní rybářský kroužek. Podobně bude vůz využit k zajištění závodů, slavností, plesů a všech akcí, které MO pro své členy, veřejnost a děti pořádá. Starý Opel nedávno dosloužil a nákladní automobil Škoda 706 MTSP 27, který mají rybáři ještě k dispozici, se vždy použít nedá. Proto v poslední době řešili rožmitálští transport lidí i materiálu svými soukromými vozidly. Naše redakce se připojuje k přání, aby novou Toyotu a ostatní získanou techniku využili bez poruch a ve zdraví. Petrův zdar.

Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem

autor: mipDalší články

V Příbrami proběhne kácení stromů V Příbrami proběhne kácení stromů V následujících 10 dnech dojde na kácení stromů. 19. listopadu 2018   (10:47) ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz