19. 2. svátek má Patrik

Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

13. srpna 2018   (14:35)
Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

Přírůstek v podobě zbrusu nové Toyoty Hilux přivítali v ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem


Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky velkému úsilí hospodáře organizace, ale i díky práci celého výboru ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem se povedlo proniknout do dotačních titulů a získat tak dotaci z SZIF – Státního zemědělského intervenčního fondu na zakoupení zbrusu nového auta Toyota Hilux. S vozidlem získali rybáři ještě nový dvouosý přívěs za auto a dvojitou přepravní bednu na ryby.
 

Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky …
Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro hospodářské účely, jako je přikrmování ryb, ostraha rybníků, ostraha revírů organizace a revírů SÚS. Stejně dobře pak poslouží ke všem pořádaným brigádám, výlovům rybníků, jejich údržbě, úklidům, sečení a podobně. Zjednoduší se doprava a přeprava ryb z vlastních rybníků i v rámci dobré spolupráce se SÚS. Také při vysazování ryb do místních vod, ale i revírů SÚS, bude získaná technika cenným pomocníkem.

V neposlední řadě ho bude moci využít i známý místní rybářský kroužek. Podobně bude vůz využit k zajištění závodů, slavností, plesů a všech akcí, které MO pro své členy, veřejnost a děti pořádá. Starý Opel nedávno dosloužil a nákladní automobil Škoda 706 MTSP 27, který mají rybáři ještě k dispozici, se vždy použít nedá. Proto v poslední době řešili rožmitálští transport lidí i materiálu svými soukromými vozidly. Naše redakce se připojuje k přání, aby novou Toyotu a ostatní získanou techniku využili bez poruch a ve zdraví. Petrův zdar.

Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem

autor: mipDalší články

Prodloužení dálnice D4 se začne stavět nejdříve příští rok Prodloužení dálnice D4 se začne stavět nejdříve příští rok Podle původních předpokladů už měla být stavba zahájena. 19. února 2019   (06:14) Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Únor bude nadprůměrně teplý 18. února 2019   (20:04) Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz