21. 3. svátek má Radek

Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

27. prosince 2018   (12:22)
Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

V pátek 28. 12. se koná v příbramském Aquaparku Rodinný den s programem pro celou rodinu. Nechybí občerstvení, soutěže, nafukovací atrakce, rodinné štafety a další program.


Program celého dne začíná v 10:00 hodin a končí v 18:00 hodin. Plavcům doporučujeme přijít mezi šestou a osmou hodinou ranní, kdy bude bazén celý volný. Potom už budou plavecké dráhy z důvodu instalace nafukovací atrakce omezeny na polovinu a se zahájením programu v 10:00 hodin bude k plavání určena jedna až dvě dráhy.

Vždy v celou budou probíhat soutěže pro děti. K dispozici budou tři stanoviště dle obtížnosti a na nich jednotlivé úkoly od lovení kolíčků po proskakování kruhem. Kdo splní alespoň tři úkoly, dostane při odchodu z Aquaparku dárek. Památku v podobě diplomu si může rodina odnést za štafetu na čas nebo za individuální výkon. V 11:30 a v 16:30 se koná půlhodinová lekce Aquagymu.

V tento den, budou mít návštěvníci navíc jedinečnou příležitost, dát si během své návštěvy i malé občerstvení přímo na tribuně plaveckého bazénu. K zakoupení budou chlazené nápoje, káva či čaj a občerstvení v podobě krájeného ovoce, jogurtů a ochucených tvarohů nebo třeba zeleninových hranolků s dipem.

„Předpokládáme, vzhledem k plánovanému programu a nafukovací atrakci, která bude pro děti výrazným zpestřením návštěvy bazénu, že se u nás rodiny zdrží o něco déle než obvykle a zakoupí i vícehodinové vstupné. Z tohoto důvodu jsme usilovali o umístění drobného občerstvení přímo do bazénové haly,“ vysvětluje ředitel SZM Jan Slaba. V běžném provozu je občerstvení umístěno pouze ve vestibulu u vstupu do Auaparku, kde bude samozřejmě fungovat i v tento den.

Ještě před odchodem z Aquaparku se určitě vyplatí vyplnit dotazník spokojenosti, kterým se zapojíte do slosování o novou škodu Fabii s plnou nádrží na víkend. K dispozici bude také kadeřnice, která Vám zdarma doladí účes. Takže zatímco tatínek bude vyplňovat krátký dotazník, maminka si může nechat vlasy třeba narovnat nebo zaplést copánek. Potom už jen vyzvednout dáreček za splněné úkoly a hurá domů.

Program celého dne začíná v 10:00 hodin a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Sportovní zařízení města Příbram

autor: topDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz