24. 1. svátek má Milena

Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

27. prosince 2018   (12:22)
Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

V pátek 28. 12. se koná v příbramském Aquaparku Rodinný den s programem pro celou rodinu. Nechybí občerstvení, soutěže, nafukovací atrakce, rodinné štafety a další program.


Program celého dne začíná v 10:00 hodin a končí v 18:00 hodin. Plavcům doporučujeme přijít mezi šestou a osmou hodinou ranní, kdy bude bazén celý volný. Potom už budou plavecké dráhy z důvodu instalace nafukovací atrakce omezeny na polovinu a se zahájením programu v 10:00 hodin bude k plavání určena jedna až dvě dráhy.

Vždy v celou budou probíhat soutěže pro děti. K dispozici budou tři stanoviště dle obtížnosti a na nich jednotlivé úkoly od lovení kolíčků po proskakování kruhem. Kdo splní alespoň tři úkoly, dostane při odchodu z Aquaparku dárek. Památku v podobě diplomu si může rodina odnést za štafetu na čas nebo za individuální výkon. V 11:30 a v 16:30 se koná půlhodinová lekce Aquagymu.

V tento den, budou mít návštěvníci navíc jedinečnou příležitost, dát si během své návštěvy i malé občerstvení přímo na tribuně plaveckého bazénu. K zakoupení budou chlazené nápoje, káva či čaj a občerstvení v podobě krájeného ovoce, jogurtů a ochucených tvarohů nebo třeba zeleninových hranolků s dipem.

„Předpokládáme, vzhledem k plánovanému programu a nafukovací atrakci, která bude pro děti výrazným zpestřením návštěvy bazénu, že se u nás rodiny zdrží o něco déle než obvykle a zakoupí i vícehodinové vstupné. Z tohoto důvodu jsme usilovali o umístění drobného občerstvení přímo do bazénové haly,“ vysvětluje ředitel SZM Jan Slaba. V běžném provozu je občerstvení umístěno pouze ve vestibulu u vstupu do Auaparku, kde bude samozřejmě fungovat i v tento den.

Ještě před odchodem z Aquaparku se určitě vyplatí vyplnit dotazník spokojenosti, kterým se zapojíte do slosování o novou škodu Fabii s plnou nádrží na víkend. K dispozici bude také kadeřnice, která Vám zdarma doladí účes. Takže zatímco tatínek bude vyplňovat krátký dotazník, maminka si může nechat vlasy třeba narovnat nebo zaplést copánek. Potom už jen vyzvednout dáreček za splněné úkoly a hurá domů.

Program celého dne začíná v 10:00 hodin a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Sportovní zařízení města Příbram

autor: topDalší články

Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Desítky tisíc domácností budou moci renovovat své topící systémy. 24. ledna 2019   (13:00) Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Již tuto sobotu se můžete se zkušenou průvodkyní vydat k bájemi opředenému brdskému vrcholu do míst, kde prý sídlila Hadí královna, kde je Fabiánova zahrádka nebo kde pořádali trampové zakázané potlachy rozháněné státní policií. 24. ledna 2019   (09:54) Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her V některých rolích uvidíme i známé tváře. 24. ledna 2019   (08:11) VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku Reagujeme na podnět naší čtenářky. Denně v Mariánské ulici na přejezdu riskuje s dítětem v kočárku. 24. ledna 2019   (06:04) Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz