19. 10. svátek má Michaela

Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků

FOTOGALERIE
5. srpna 2018   (12:11)
Dalších 45 fotografií v galeriiRockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků

Rockový festival hostily Jince již po páté.


 
První srpnová sobota patřila v Jincích Rockfestu. Zúčastnily se všechny prezentované kapely  – Traktor, Visací Zámek, Pekař, Walda Gang, Trautenberk, Jaksi Taksi, Compromysh a Kabát rev. Plzeň.

Před pódiem se dobře bavilo kolem patnácti stovek posluchačů. Počasí akci přálo až na mírnou dešťovou spršku při vystoupení skupiny Traktor, kterou však někteří diváci zmožení horkem, nadšeně uvítali.

Pokud chcete alespoň trochu přičichnout k atmosféře, zhlédněte přiloženou fotogalerii.

 
První srpnová sobota patřila v Jincích …

Fotogalerie

Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků () Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (1) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (2) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (3) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (4) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (5) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (6) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (7) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (8) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (9) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (10) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (11) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (12) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (13) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (14) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (15) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (16) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (17) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (18) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (19) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (20) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (21) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (22) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (23) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (24) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (25) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (26) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (27) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (28) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (29) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (30) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (31) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (32) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (33) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (34) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (35) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (36) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (37) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (38) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (39) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (40) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (41) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (42) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (43) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (44)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk, foto: Vladěna VotrubováDalší články

Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10) V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice Důvodem uzavření je vykládka strojů 18. října 2018   (15:09) Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Dnešní pátrací akce policistů v okolí Kozárovic si nakonec vyžádala i přítomnost koronera 18. října 2018   (12:27) AKTUÁLNĚ Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Tolik běžců najednou se ve sportovním areálu vyskytuje snad jen při závodech. 18. října 2018   (11:31) Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Starosta Ing. Vařeka odpověděl na naše otázky pěkně zostra. 18. října 2018   (09:01) ROZHOVOR Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Další ranní dopravní nehoda v Příbrami se obešla bez zranění 18. října 2018   (07:55) AKTUÁLNĚ Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Akci hodnotí jako úspěšnou, navštívila je více než stovka zvědavců, většinou rodin s dětmi. 18. října 2018   (06:13) ROZHOVOR Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podezřelý muž prostřednictvím inzerátů nabízel nebankovní půjčky peněz nebo reagoval na poptávku podobného charakteru. 17. října 2018   (19:05) Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Jaké je životní minimum různých typů domácností a máte nárok žádat například o doplatek na bydlení? Kolik obyvatel našeho okresu pobírá sociální dávky? 17. října 2018   (16:35) Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Čas od času tu můžete zaznamenat menší či větší změnu nebo něco navíc. Lesopark tak začíná pomalu vzkvétat. 17. října 2018   (14:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz