14. 12. svátek má Lýdie

Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků

FOTOGALERIE
5. srpna 2018   (12:11)
Dalších 45 fotografií v galeriiRockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků

Rockový festival hostily Jince již po páté.


 
První srpnová sobota patřila v Jincích Rockfestu. Zúčastnily se všechny prezentované kapely  – Traktor, Visací Zámek, Pekař, Walda Gang, Trautenberk, Jaksi Taksi, Compromysh a Kabát rev. Plzeň.

Před pódiem se dobře bavilo kolem patnácti stovek posluchačů. Počasí akci přálo až na mírnou dešťovou spršku při vystoupení skupiny Traktor, kterou však někteří diváci zmožení horkem, nadšeně uvítali.

Pokud chcete alespoň trochu přičichnout k atmosféře, zhlédněte přiloženou fotogalerii.

 
První srpnová sobota patřila v Jincích …

Fotogalerie

Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků () Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (1) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (2) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (3) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (4) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (5) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (6) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (7) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (8) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (9) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (10) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (11) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (12) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (13) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (14) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (15) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (16) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (17) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (18) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (19) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (20) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (21) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (22) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (23) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (24) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (25) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (26) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (27) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (28) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (29) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (30) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (31) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (32) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (33) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (34) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (35) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (36) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (37) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (38) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (39) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (40) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (41) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (42) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (43) Rockový nářez si v Jincích užívalo více než tisíc diváků (44)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk, foto: Vladěna VotrubováDalší články

Aktuálně: Požár rodinného domu povolal hasiče Aktuálně: Požár rodinného domu povolal hasiče Na místo vyrážely záchranné složky 14. prosince 2018   (06:06) AKTUÁLNĚ Poslední farmářský trh proběhne v sobotu Poslední farmářský trh proběhne v sobotu Na náměstí 17. listopadu proběhne poslední farmářský trh v letošním roce. 13. prosince 2018   (19:06) Hygiena byla značně nespokojena s Restaurací u Jezírka Hygiena byla značně nespokojena s Restaurací u Jezírka Zde by to nebylo ani na párek v rohlíku. 13. prosince 2018   (16:40) Ceny benzinu a nafty ve středních Čechách nadále klesají Ceny benzinu a nafty ve středních Čechách nadále klesají Litr Naturalu 95 stojí na Příbramsku průměrně 32,94 koruny, litr nafty 33,29 koruny. 13. prosince 2018   (14:28) S učitelem o školství: Děti jsou první, kdo pozná, když vás práce nebaví S učitelem o školství: Děti jsou první, kdo pozná, když vás práce nebaví Nemocné děti se dnes mohou výuky účastnit i z domova. O službu však „překvapivě“ není prakticky žádný zájem. 13. prosince 2018   (12:17) ROZHOVOR Středočeští celníci evidují růst počtu nelegálních kvízomatů Středočeští celníci evidují růst počtu nelegálních kvízomatů V pondělí odhalili celníci nepovolená zařízení v Dobříši na Příbramsku 13. prosince 2018   (10:16) Ve Středočeském kraji od ledna do září přibylo 12.507 obyvatel Ve Středočeském kraji od ledna do září přibylo 12.507 obyvatel Za první tři čtvrtletí letošního roku ve středních Čechách přibylo 12.507 obyvatel. Přírůstek byl nejvyšší mezi regiony. 13. prosince 2018   (08:14) Husova ulice bude uzavřena na půl roku! Může za to výstavba nového mostu Husova ulice bude uzavřena na půl roku! Může za to výstavba nového mostu V Příbrami nás čeká náročný dopravní půlrok. 13. prosince 2018   (06:00) Tereza Mašková: „Doufám, že se mi nerozklepou kolena, až uvidím Karla Gotta“ Tereza Mašková: „Doufám, že se mi nerozklepou kolena, až uvidím Karla Gotta“ V únoru čeká Příbram galavečer plný hvězd. 12. prosince 2018   (19:12) V noci to bude na silnicích a chodnících klouzat. Varování platí až do zítřejšího rána! V noci to bude na silnicích a chodnících klouzat. Varování platí až do zítřejšího rána! Od odpoledních hodin do rána se doporučuje raději nevyjíždět. 12. prosince 2018   (17:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz