19. 10. svátek má Michaela

Příbramští Kocouři odhalili nové zahraniční posily

8. srpna 2018   (17:05)
Příbramští Kocouři odhalili nové zahraniční posily

Volejbalová Příbram vyniká především atmosférou při zápasech.


Již na konci září se znovu zaplní příbramská sportovní hala, aby povzbudila volejbalisty v bitvě o body v české nejvyšší volejbalové soutěži. Hned 29. září začnou naši volejbalisté doma a přivítají hráče z Aero Odolena Voda. V bojích by jim měly pomoci tři nově představené posily.  

První z nich je univerzál Jaroslaw Lech z Poslka, který vloni hrál ve Francii PRO B ligu v týmu ST. Quentin. Zkušenosti má i ze Španělska, Německa, Řecka nebo Slovenska. Jaroslaw je ročník 1984, měří 197cm a jeho útočný dosah je 361cm, obranný pak 334 cm.

Žádný univerzál by se neobešel bez kvalitního nahravače. Příbram pro příští sezónu angažovala Ukrajince se jménem Dmytro Dolgopolov. Ten je vysoký 193 cm a váží 77 kg. Narodil se v roce 1993 a za svoji kariéru stačil nasbírat zkušenosti například i v itálské sérii A2, dále pak v Polsku, Finsku, Estonsku a samozřejmě Ukrajině. Poslední ohlášenou posilou je dvoumetrový polský smečař Stanislaw Wawrynczyk.

K příchodům ale zároveň patří i odchody. V příští sezóně bychom v příbramském dresu neměli potkávat ani jednoho zahraničního hráče z trojice Renovica, Passier a Pantič. Naopak u týmu zůstává trenér Martin Kop.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: MRDalší články

Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10) V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice Důvodem uzavření je vykládka strojů 18. října 2018   (15:09) Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Dnešní pátrací akce policistů v okolí Kozárovic si nakonec vyžádala i přítomnost koronera 18. října 2018   (12:27) AKTUÁLNĚ Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Tolik běžců najednou se ve sportovním areálu vyskytuje snad jen při závodech. 18. října 2018   (11:31) Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Starosta Ing. Vařeka odpověděl na naše otázky pěkně zostra. 18. října 2018   (09:01) ROZHOVOR Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Další ranní dopravní nehoda v Příbrami se obešla bez zranění 18. října 2018   (07:55) AKTUÁLNĚ Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Akci hodnotí jako úspěšnou, navštívila je více než stovka zvědavců, většinou rodin s dětmi. 18. října 2018   (06:13) ROZHOVOR Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podezřelý muž prostřednictvím inzerátů nabízel nebankovní půjčky peněz nebo reagoval na poptávku podobného charakteru. 17. října 2018   (19:05) Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Jaké je životní minimum různých typů domácností a máte nárok žádat například o doplatek na bydlení? Kolik obyvatel našeho okresu pobírá sociální dávky? 17. října 2018   (16:35) Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Čas od času tu můžete zaznamenat menší či větší změnu nebo něco navíc. Lesopark tak začíná pomalu vzkvétat. 17. října 2018   (14:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz