21. 3. svátek má Radek

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

16. prosince 2018   (06:47)
Dalších 42 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

Všude bylo dětí jako smetí.


Během včerejšího dne bylo Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami doslova na nohou. Od 10 hodin se tu konala tradiční akce Vánoce v divadle. Dorazily stovky dětí i se svými rodiči. Veškeré prostory divadla a rovněž i kino tak byly naplněny a o zábavu nebyla nouze. Děti se zúčastnily různých disciplín za jejichž splnění dostaly razítko. Po obdržení čtyř je pak mohly uplatnit u vánočního stromečku a vybrat si za odměnu hračku. A že výběr byl opravdu velký. Důkazem budiž nerozhodnost těch nejmenších, která mnohdy trvala i deset minut.

Během včerejšího dne bylo Divadlo …
Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění korálků, lepení papírových skládaček, zdobení cukroví, malování, tvarování z balónků a mnoho dalšího. Byla zde možnost si udělat fotku s anděly či živoucím sněhulákem. Pro maminky tu byl koutek líčení a na celou událost dohlížela ledová královna se svým králem. Během akce zazněla i živá hudba a koledy. V kině pak byly promítány filmy a na malé i velké scéně pohádky.

Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění …

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku () Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (1) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (2) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (3) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (4) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (5) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (6) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (7) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (8) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (9) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (10) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (11) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (12) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (13) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (14) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (15) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (16) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (17) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (18) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (19) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (20) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (21) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (22) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (23) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (24) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (25) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (26) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (27) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (28) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (29) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (30) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (31) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (32) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (33) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (34) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (35) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (36) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (37) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (38) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (39) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (40) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pmr

autor: pmrDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz