21. 3. svátek má Radek

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

9. března 2019   (19:01)
Dalších 37 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

Dnes jste měli možnost ochutnat, co ugandští farmáři pěstují ve své zemi. Tedy pokud jste měli dostatek trpělivosti.


Příbramské divadlo se dnes proměnilo v africké tržiště, a to doslova. Mohli jste zakoupit exotické ovoce a další netradiční dobroty, které organizátor prodejní akce dovezl od farmářů z Ugandy.

Na výběr bylo nespočet čerstvého ovoce, jako jsou například obří jackfruity, avokáda, banány, manga, několik druhů mučenky, ananasů a papáji. 

Návštěvníků však přišlo tolik, že organizátor poněkud prodejní akci nezvládl. Dlouhé fronty a čekací doba na zvážení sortimentu a vyučtování se tak protáhly až na několik desítek minut.

Na Facebooku se následně rozběhla po skončení prodejní akce diskuze

„Ovoce nemělo chybu! Jedno lepší než druhé. Ale... než jsem si vůbec krabici naložila (vrchovatě), trvalo mi to cca 30 min. Pak jsem si stoupla do vlnící se nekonečné fronty ...směr kasa. Fronta se vůbec nehýbala... Ptala jsem se paní, co stála zhruba v půlce fronty, jak dlouho čeká?  No asi 3/4 hodiny. To mě naprosto odradilo. Nechaly jsme spolu s mámou naplněné bedýnky a naštvané odešly," komentovala svůj zážitek jedna z nakupujících.

Další příspěvek zněl podobně: „I v té Africe je to lépe zorganizované. Velká škoda. Když se konečně objeví kvalita, zase to nevyjde někde jinde.."

„Špatná organizace!! Čekat dvě hodiny na kasu, to se nedá!! Příšte lépe zorganizovat. Jinak ovoce super," pokračovala další návštěvnice afrických trhů.


Příště lépe?

Celý projekt si zaslouží nepochybně uznání. Pomoci místním pěstitelům s prodejem jejich sortimentu za hranicemi je v pořádku, stejně jako myšlenka, umožnit ochutnat chemicky neošetřené ovoce. Snad ale bude organizátor na dalších akcích myslet i na nakupující.

 

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště () Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (1) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (2) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (3) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (4) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (5) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (6) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (7) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (8) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (9) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (10) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (11) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (12) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (13) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (14) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (15) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (16) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (17) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (18) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (19) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (20) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (21) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (22) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (23) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (24) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (25) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (26) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (27) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (28) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (29) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (30) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (31) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (32) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (33) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (34) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (35) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (36)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno 21. března 2019   (16:54) AKTUÁLNĚ V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí Na Nováku si letos přijde na své každý. 21. března 2019   (13:44) Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Prodloužená otevírací doba bude již poslední víkend v březnu. 21. března 2019   (12:00) Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Náklady na stavbu jsou odhadnuty na 112 milionů bez DPH. 21. března 2019   (09:22) FOTOGALERIE Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Zloději kradou vše, co jim pod ruku přijde 21. března 2019   (07:22) Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč V českých věznicích je aktuálně 21.692 vězňů a vazebně stíhaných. 21. března 2019   (06:17) V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz