18. 2. svátek má Gizela

Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

25. června 2014   (11:05)
Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

Zřejmě největší letošní akcí bude rekonstrukce ulice 28. října, která bude probíhat v několika etapách.


Řidiči i další občané Příbrami na cestách se budou muset v následujících týdnech připravit na řadu komplikací, které budou způsobené investičními a kulturními akcemi. 
 
V ulici Mixova a Slivických bojovníků se pokládá nový protihlukový asfalt
 
Do 7. července tohoto roku budou uzavřeny ulice Mixova a Slivických bojovníků. Uzavírka platí pro veškerou dopravu kromě složek IZS a autobusovou dopravu. Ve dnech 19. června a 5. až 6. července nebude průjezdná vůbec. Autobusy pojedou v těchto dnech po objízdné trasy a vynechají zastávky Příbram - Jesenice,rozc., Příbram - Jeruzalém, Příbram - rozc.k šachtě 9,  Příbram - Sázky,rozc. a Příbram - Sázky.
 
Od pondělí se uzavře první úsek v ulici 28. října
 
V úseku od ulice Politických vězňů až po ulici Březohorskou bude uzavřena rekonstruovaná ulice 28. října. Uzavírka v tomto rozsahu by měla trvat až do 3. srpna, stavba se poté přesune do dalších části ulice.
 
Prokopská pouť omezí hlavně provoz MHD
 
Uzavírky může mít na svědomí kromě investiční akce i akce kulturní. Tou nejbližší je 25. Prokopská pouť, která se bude konat jako vždy na Březových Horách. Akce uzavře náměstí J. A. Alise v úseku mezi Husovo ulicí a ulicí k dolu Marie a to v termínu od 2. července od 12 hodin do 6. července 20 hodin.
 
Uzavřena bude i malá část Mariánské ulice v úseku mezi výjezdem od hotelu Minerál, ulice K dolu Marie a Prokopská ulice v termínu od 5. do 6. července.
 
Akce bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Na lince 5A nebude obsluhována v době konání akce zastávka Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise v ul. K Dolu Marie, nejbližší autobusová zastávka bude Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř.
 
Linky 10A a 10 B nebudou obsluhovat obousměrně zastávky Příbram.Břez.Hory,Mariánská a Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise. Náhradní autobusová zastávka bude Příbram,sídl.Politických vězňů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58) Začalo období masopustních průvodů a veselic Začalo období masopustních průvodů a veselic Včerejší rej masek a masopustní průvod Březnicí sledovalo několik stovek lidí. 17. února 2019   (11:47) FOTOGALERIE Kraj zřídil fond pro malé obce, má pomoci spolufinancovat dotační projekty Kraj zřídil fond pro malé obce, má pomoci spolufinancovat dotační projekty Ve fondu bude k dispozici 50 milionů korun. 17. února 2019   (09:17) Zlín proti Příbrami přišel o body, jako Baťa o boty Zlín proti Příbrami přišel o body, jako Baťa o boty 1.FK Příbram – FC FASTAV Zlín 3:2 (1:1) V sobotu 16. února přivítala ve 21. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce „Baťův“ Zlín. 17. února 2019   (07:00) Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz