18. 8. svátek má Helena

Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18

AKTUÁLNĚ
23. dubna 2018   (15:39)
Dalších 8 fotografií v galeriiPrávě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18

Střet osobního vozidla s dodávkou blokuje průjezd křižovatkou a zasahují zde veškeré složky IZS, na místě jsou tři zraněné osoby


Střet dvou vozidel přímo v křižovatce silnice č.18 se silnicí 10229, směrem na Sedlčany blokuje částečně provoz. V tuto chvíli se zde projíždí kyvadlově, na místě je ZZS a ostatní složky záchranného systému. Ford Transit se srazil v těchto místech s Fordem Fiesta. Projíždějte těmito místy velmi opatrně a dbejte pokynů na místě události. Příčiny nehody v tuto chvíli šetří Policie ČR.

O předchozí dopravní nehodě toto odpoledne jsme vás informovali v článku:
Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník
 

Střet dvou vozidel přímo v křižovatce silnice …

Fotogalerie

Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 () Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (1) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (2) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (3) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (4) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (5) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (6) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Foto: dab

autor: mipDalší články

Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Ke včerejší smutné události se v rozhovoru vyjadřuje Ing. Jindřich Vařeka, starosta města. 18. srpna 2018   (07:48) ROZHOVOR Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Požár objektů průmyslové haly povolává na pomoc jednotky hasičů 17. srpna 2018   (18:41) AKTUALIZOVÁNO Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17) Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Na populární interprety se můžete těšit již nyní. 17. srpna 2018   (06:19) Farmáři zvou opět na trh Farmáři zvou opět na trh Poslední prázdninový farmářský trh se uskuteční tuto sobotu. 16. srpna 2018   (18:58) Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Návštěvníci požární nádrže na Dubenci nerespektují dopravní značení ani vyvěšená pravidla 16. srpna 2018   (16:32)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz