20. 10. svátek má Vendelín

Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18

AKTUÁLNĚ
23. dubna 2018   (15:39)
Dalších 8 fotografií v galeriiPrávě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18

Střet osobního vozidla s dodávkou blokuje průjezd křižovatkou a zasahují zde veškeré složky IZS, na místě jsou tři zraněné osoby


Střet dvou vozidel přímo v křižovatce silnice č.18 se silnicí 10229, směrem na Sedlčany blokuje částečně provoz. V tuto chvíli se zde projíždí kyvadlově, na místě je ZZS a ostatní složky záchranného systému. Ford Transit se srazil v těchto místech s Fordem Fiesta. Projíždějte těmito místy velmi opatrně a dbejte pokynů na místě události. Příčiny nehody v tuto chvíli šetří Policie ČR.

O předchozí dopravní nehodě toto odpoledne jsme vás informovali v článku:
Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník
 

Střet dvou vozidel přímo v křižovatce silnice …

Fotogalerie

Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 () Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (1) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (2) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (3) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (4) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (5) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (6) Právě v tuto chvíli: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na silnici č. 18 (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Foto: dab

autor: mipDalší články

Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz