22. 7. svátek má Magdaléna

Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS

AKTUALIZOVÁNO
21. června 2018   (15:39)
Dalších 10 fotografií v galeriiPrávě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS

Na silnici I/4 se tvoří dlouhé kolony


Na silnici I/4 u obce Buk na Příbramsku došlo aktuálně k dopravní nehodě osobního vozidla značky Audi. Hasiči vyprošťují zraněného řidiče, který bude následně předán k ošetření ZZS. V době havárie ve vozidle cestovaly dvě osoby. V těchto chvílích zasahují hlavní složky IZS. 
Doprava je v místě události řízena kyvadlově, počítejte se zdržením, vzhledem ke skutečnosti, že se oběma směry vytvářejí značné kolony.

AKTUALIZOVÁNO:
Dle vyjádření tiskové mluvčí ZZS Středočeského kraje, Bc. Petry Effenbergrové, utrpěl řidič poranění horní a dolní končetiny lehčího charakteru a je transportován na centrální příjem v příbramské nemocnici. Spolujezdec vyvázl bez zranění.

O jedné z posledních dopravních nehod na Příbramsku jsme vás informovali v článku: Nehoda motorkáře s osobním autem právě zaměstnává hlavní složky IZS, při střetu došlo ke zranění
 

Na silnici I/4 u obce Buk na Příbramsku došlo …

Fotogalerie

Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS () Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (1) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (2) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (3) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (4) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (5) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (6) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (7) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (8) Právě teď: Osobní vůz vyletěl ze silnice, v místě zasahují záchranné složky IZS (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto mipDalší články

Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Jen velmi malou návštěvnost měla pouť v Bohutíně a v průběhu soboty ji navštívilo daleko méně lidí než páteční hasičskou fontánu s ohňostrojem 22. července 2018   (20:15) Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. 1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0) V sobotu 21. července se v Příbrami hrála po roční odmlce opět první Fortuna:Liga. V úvodním kole přivítala Příbram na svém stadionu Severočechy z Teplic. Utkání nabídlo spoustu šancí, ale padly „jen“ dvě branky 22. července 2018   (16:39) Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Místo zásahu je zcela uzavřeno policejními páskami, příslušníci Policie zasahují v neprůstřelných vestách 22. července 2018   (14:05) Blesková zpráva Smolotely zaplavily pouťové atrakce Smolotely zaplavily pouťové atrakce Makovskou pouť obvykle provází horké letní počasí, letošní rok není výjimkou. Užít si ji můžete ještě dnes 22. července 2018   (11:03) FOTOGALERIE Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Ještě dnes se můžete podívat, kde se sklepy nacházejí a dozvědět se něco o tom, jak to jezuité plánovali a jak to ve skutečnosti vypadá. 22. července 2018   (09:10) Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp „Zimák poskytuje „profi“ zázemí,“ říká příbramský trenér Milan Filipi. 22. července 2018   (07:08) ROZHOVOR Dnešní promítání v letním kině se ruší Dnešní promítání v letním kině se ruší Ještěři zaútočí na Příbram až v příštím týdnu 21. července 2018   (19:10) Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Profesionální hasiči z Příbrami aktuálně zasahují u dopravní nehody osobního auta 21. července 2018   (18:26) AKTUÁLNĚ Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Skvělé dobrodružství na čerstvém vzduchu se prozatím nekoná. Nenechte se zmýlit zavádějící informací, která proběhla některými příbramskými medii 21. července 2018   (16:48) pribram.cz je pod ostrým dohledem pribram.cz je pod ostrým dohledem Hlavní Facebookový profil našeho zpravodajského portálu dosáhl dnes počtu 10 000 sledujících 21. července 2018   (14:09)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz