20. 10. svátek má Vendelín

Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

14. června 2018   (09:34)
Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

Posledního června, ani o týden dříve, se v Příbrami žádný festival nekoná, i když se vstupenky prodávají ostošest!


 
Konec školního roku a začátek prázdnin přivítá Příbram hudebním festivalem. Mezi účinkujícími se představí např. Verona, ATMO Music, Lipo, Pokáč, Totální nasazení a další – zní upoutávka na festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM. Vstupenky jste si mohli – a mnozí to také udělali – zakoupit jednoduše online přes Ticketstream za 333,-- korun.

Na stránkách ceskeFESTIVALY.cz se sice ten příbramský nepyšní ani plakátem, pouze fotografií Ševčinského dolu, zřejmě staženou ze stránek Hornického muzea Příbram, přesto už k prodeji zbývá pouhých 273 kusů. Pokud podvodný organizátor nasadil startovní laťku dle kapacity letního kina, která je 4 500 návštěvníků, pak má v kapse už pořádný balík.

Bohužel se není na co těšit. Žádný podobný festival se u nás nekoná ani 23. ani 30. června. Potvrdila nám to také hudební a mediální agentura ForFun Agency, která zaštiťuje punk–rockovou kapelu Totální nasazení. „V termínu 23. června vystupují kluci v Lounech a 30. června ve Zruči nad Sázavou. O Příbrami nic nevíme,“ sdělil její zástupce Aleš Uhlíř.  „O ničem nevíme a ve výše uvedených termínech v Příbrami vystupovat nebudeme,“ vyjádřil se také Tomáš Staněk, manager ATMO music.


"Město oficiálně pořádá 15. června Den bezpečné Příbrami, 21. června Vítání slunovratu a 23. června Family Fest.
V posledních dnech se na některých webových portálech objevila informace týkající se pořádání akcí v areálu Nového rybníka, konkrétně letním kině. Jedná se o propagované akce s názvem "Vítání léta" ve dnech 23. 6. a 30. 6. Tato akce je podvodná! Ačkoli se jedním z termínů shoduje s naší akcí, město Příbram se od ní zásadně distancuje.  

Sportovní zařízení města Příbram, p.o. není pořadatelem, spolupořadatelem ani se žádným způsobem nepodílí na těchto propagovaných akcích. Jako provozovatel areálu Nový rybník nejsme srozuměni s pořádáním těchto akcí, ani jsme neobdrželi závaznou či nezávaznou objednávku. Z našeho pohledu se jedná o akce účelově smyšlené," vyjádřil se Mgr. Jan Slaba, ředitel SZM.


„Lidé, kteří se stali majiteli neplatných vstupenek a tedy obětí podvodu, se mohou obracet na kteroukoli služebnu obvodního oddělení Policie ČR s podáním trestního oznámení,“ vyzval plk. Mgr. René Peták, vedoucí Územního odboru Příbram Policie ČR.
 
 
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz