15. 8. svátek má Hana

Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

14. června 2018   (09:34)
Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

Posledního června, ani o týden dříve, se v Příbrami žádný festival nekoná, i když se vstupenky prodávají ostošest!


 
Konec školního roku a začátek prázdnin přivítá Příbram hudebním festivalem. Mezi účinkujícími se představí např. Verona, ATMO Music, Lipo, Pokáč, Totální nasazení a další – zní upoutávka na festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM. Vstupenky jste si mohli – a mnozí to také udělali – zakoupit jednoduše online přes Ticketstream za 333,-- korun.

Na stránkách ceskeFESTIVALY.cz se sice ten příbramský nepyšní ani plakátem, pouze fotografií Ševčinského dolu, zřejmě staženou ze stránek Hornického muzea Příbram, přesto už k prodeji zbývá pouhých 273 kusů. Pokud podvodný organizátor nasadil startovní laťku dle kapacity letního kina, která je 4 500 návštěvníků, pak má v kapse už pořádný balík.

Bohužel se není na co těšit. Žádný podobný festival se u nás nekoná ani 23. ani 30. června. Potvrdila nám to také hudební a mediální agentura ForFun Agency, která zaštiťuje punk–rockovou kapelu Totální nasazení. „V termínu 23. června vystupují kluci v Lounech a 30. června ve Zruči nad Sázavou. O Příbrami nic nevíme,“ sdělil její zástupce Aleš Uhlíř.  „O ničem nevíme a ve výše uvedených termínech v Příbrami vystupovat nebudeme,“ vyjádřil se také Tomáš Staněk, manager ATMO music.


"Město oficiálně pořádá 15. června Den bezpečné Příbrami, 21. června Vítání slunovratu a 23. června Family Fest.
V posledních dnech se na některých webových portálech objevila informace týkající se pořádání akcí v areálu Nového rybníka, konkrétně letním kině. Jedná se o propagované akce s názvem "Vítání léta" ve dnech 23. 6. a 30. 6. Tato akce je podvodná! Ačkoli se jedním z termínů shoduje s naší akcí, město Příbram se od ní zásadně distancuje.  

Sportovní zařízení města Příbram, p.o. není pořadatelem, spolupořadatelem ani se žádným způsobem nepodílí na těchto propagovaných akcích. Jako provozovatel areálu Nový rybník nejsme srozuměni s pořádáním těchto akcí, ani jsme neobdrželi závaznou či nezávaznou objednávku. Z našeho pohledu se jedná o akce účelově smyšlené," vyjádřil se Mgr. Jan Slaba, ředitel SZM.


„Lidé, kteří se stali majiteli neplatných vstupenek a tedy obětí podvodu, se mohou obracet na kteroukoli služebnu obvodního oddělení Policie ČR s podáním trestního oznámení,“ vyzval plk. Mgr. René Peták, vedoucí Územního odboru Příbram Policie ČR.
 
 
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči, který ujel z místa nehody Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči, který ujel z místa nehody V obci Jince došlo ke střetu cyklisty s autem, účastník kolize nezastavil, zraněnému nepomohl a z místa zmizel 15. srpna 2018   (10:15) AKTUÁLNĚ Straší vás za volantem věta: „Ukažte mi povinnou výbavu, prosím“? Straší vás za volantem věta: „Ukažte mi povinnou výbavu, prosím“? Žárovky a pojistky už nebudou mít v automobilech své jisté místo. 15. srpna 2018   (08:30) „Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." „Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." Jak to bylo, jak to je. Aneb rozhovor s Bořkem Řehořem, zpěvákem punkové skupiny E!E o penězích, cédéčkách i alkoholu. 15. srpna 2018   (06:20) ROZHOVOR Čertoviny v Kopáčkově dvoře Čertoviny v Kopáčkově dvoře Městská společnost Dokas zve nejen „Dobříšáky“ na pohádku pod širým nebem 14. srpna 2018   (19:46) Příbramští plavci na stupních vítězů Příbramští plavci na stupních vítězů Ve Veselí nad Lužnicí Plavecký klub Příbram sbíral zlaté medaile 14. srpna 2018   (17:08) Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava představuje průřez celoživotním dílem významného českého malíře Františka Ronovského (1929 – 2006) 14. srpna 2018   (14:50) Diagnóza: agresivní řidič Diagnóza: agresivní řidič „Vybrždění“ není rozhodně rozumný nápad, může se stát snadno příčinou dopravní nehody. 14. srpna 2018   (12:10) Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Nenechavci si berou na mušku cizí majetek v době dovolených. 14. srpna 2018   (10:15) Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Jak se na svou dlouholetou práci dívá psovod záchranář, jsme se zeptali Lucie Čeňkové, která stála několikrát na stupních vítězů těch nejvyšších soutěží, ale i v řadách kynologů při skutečném pátrání po pohřešovaných osobách 14. srpna 2018   (08:05) ROZHOVOR Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Práce začínají u Junioru, v místě, kde se budou občerstvení bruslaři vracet zpátky na trať. 14. srpna 2018   (06:23)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz