22. 1. svátek má Slavomír

Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

14. června 2018   (09:34)
Pozor! Propagovaný festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM je podvod!

Posledního června, ani o týden dříve, se v Příbrami žádný festival nekoná, i když se vstupenky prodávají ostošest!


 
Konec školního roku a začátek prázdnin přivítá Příbram hudebním festivalem. Mezi účinkujícími se představí např. Verona, ATMO Music, Lipo, Pokáč, Totální nasazení a další – zní upoutávka na festival VÍTÁNÍ LÉTA PŘÍBRAM. Vstupenky jste si mohli – a mnozí to také udělali – zakoupit jednoduše online přes Ticketstream za 333,-- korun.

Na stránkách ceskeFESTIVALY.cz se sice ten příbramský nepyšní ani plakátem, pouze fotografií Ševčinského dolu, zřejmě staženou ze stránek Hornického muzea Příbram, přesto už k prodeji zbývá pouhých 273 kusů. Pokud podvodný organizátor nasadil startovní laťku dle kapacity letního kina, která je 4 500 návštěvníků, pak má v kapse už pořádný balík.

Bohužel se není na co těšit. Žádný podobný festival se u nás nekoná ani 23. ani 30. června. Potvrdila nám to také hudební a mediální agentura ForFun Agency, která zaštiťuje punk–rockovou kapelu Totální nasazení. „V termínu 23. června vystupují kluci v Lounech a 30. června ve Zruči nad Sázavou. O Příbrami nic nevíme,“ sdělil její zástupce Aleš Uhlíř.  „O ničem nevíme a ve výše uvedených termínech v Příbrami vystupovat nebudeme,“ vyjádřil se také Tomáš Staněk, manager ATMO music.


"Město oficiálně pořádá 15. června Den bezpečné Příbrami, 21. června Vítání slunovratu a 23. června Family Fest.
V posledních dnech se na některých webových portálech objevila informace týkající se pořádání akcí v areálu Nového rybníka, konkrétně letním kině. Jedná se o propagované akce s názvem "Vítání léta" ve dnech 23. 6. a 30. 6. Tato akce je podvodná! Ačkoli se jedním z termínů shoduje s naší akcí, město Příbram se od ní zásadně distancuje.  

Sportovní zařízení města Příbram, p.o. není pořadatelem, spolupořadatelem ani se žádným způsobem nepodílí na těchto propagovaných akcích. Jako provozovatel areálu Nový rybník nejsme srozuměni s pořádáním těchto akcí, ani jsme neobdrželi závaznou či nezávaznou objednávku. Z našeho pohledu se jedná o akce účelově smyšlené," vyjádřil se Mgr. Jan Slaba, ředitel SZM.


„Lidé, kteří se stali majiteli neplatných vstupenek a tedy obětí podvodu, se mohou obracet na kteroukoli služebnu obvodního oddělení Policie ČR s podáním trestního oznámení,“ vyzval plk. Mgr. René Peták, vedoucí Územního odboru Příbram Policie ČR.
 
 
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz