21. 3. svátek má Radek

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

18. února 2019   (12:38)
Dalších 14 fotografií v galeriiPořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert


Následující sobotu zaduní Společenským centrem v Rožmitále pod Třemšínem opět pořádná dávka rockové muziky. Od 20 hodin se zde bude konat již několikátý charitativní koncert, jehož výtěžek má pomoci dalším v řadě, kteří to opravdu potřebují. Tak jako se zde hrálo pro Matěje z Rožmitálu, Vojtíška a nebo Matyáška z Dobříšska, nese se tentokrát úvodní myšlenka pod názvem "ROCKEŘI PRO DOMINIKA". Na co se můžete těšit? Pořádnou porci muziky pro vás budou mít kapely GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM.

Je to až neuvěřitelné, ale při každém z těchto koncertů se vybrala částka převyšující 20.000 korun, které mnohdy i s věcnými dary sponzorů vždy putovaly tam, kde mohly pomoci. Hlavním iniciátorem a organizátorem těchto koncertů je bubeník Saša z kapely The Metuzalém, stejně jako těch předchozích. 

Přijďte se pobavit, užít si ten správný rockový nářez a přitom pomůžete dobré věci. Tentokrát hrajeme pro Dominika Hamáka z Březnice.


KDY: 23. února - sobota od 20 hodin
KDE: Společenské centrum Rožmitál pod Třemšínem
KDO: GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM

Následující sobotu zaduní Společenským centrem …
O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka Martina. Největším šokem pro ni bylo, když jí doktor oznámil, že se vydal pro výsledky do nemocnice a zavolal do FN Motol. Vyzval je k tomu, aby se okamžitě sbalili a buď se do nemocnice dopravili sami, nebo že pošle sanitku. Poté se dozvěděli už jen vše nepříjemné –  kolečko pro ně dosud nepředstavitelných vyšetření a diagnóza – AKUTNÍ LYMFOBLASTICKÁ LEUKÉMIE.

Panu doktorovi mohou jen děkovat za to, že udělal všechna vyšetření a zareagoval rychle. Díky němu přivezli Domíka do Motola v dobrém zdravotním stavu a start do léčby měl proto jednodušší. Od té doby s Domčou byli hospitalizováni už i na JIP, protože chytil bakterie, díky kterým měl velké komplikace a má již druhý centrální žilní katetr. Vše ale dobře dopadlo a momentálně dojíždí na léčbu ambulantně.
Momentálně probíhá fáze, kdy se čeká, zda bude Domík potřebovat transplantaci kostní dřeně či nikoliv. Všichni věří v dobré konce a nevzdávají se!

V poslední době jsme o iniciativách kapel psali v článcích:
Narozeniny kapely Soukromey pozemek naplnily Bunggrr k prasknutí
Rockeři vybrali na Matyáška přes 20.000 Kč
Rockeři zahrají pro Matyáška 29.dubna v Rožmitále pod Třemšínem
Rockeři otevřeli svá srdce i peněženky

O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka …

Fotogalerie

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu () Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (1) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (2) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (3) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (4) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (5) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (6) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (7) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (8) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (9) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (10) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (11) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (12) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno 21. března 2019   (16:54) AKTUÁLNĚ V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí Na Nováku si letos přijde na své každý. 21. března 2019   (13:44) Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Prodloužená otevírací doba bude již poslední víkend v březnu. 21. března 2019   (12:00) Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Náklady na stavbu jsou odhadnuty na 112 milionů bez DPH. 21. března 2019   (09:22) FOTOGALERIE Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Zloději kradou vše, co jim pod ruku přijde 21. března 2019   (07:22) Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč V českých věznicích je aktuálně 21.692 vězňů a vazebně stíhaných. 21. března 2019   (06:17) V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz