22. 2. svátek má Petr

Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla

3. prosince 2018   (06:08)
Dalších 53 fotografií v galeriiPolonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla

V neděli 2. prosince přivítala v sedmnáctém kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu soupeře z Ostravy. Příbram se musela obejít bez vykartovaného Karla Soldáta.


Inkasovaný zbytečný „šatňák“
Domácí FK začal dobře a podnikal svižné útočné výpady na brankáře Laštůvku, jako ve 22. minutě, kdy Honza Rezek přízemním centrem z rohu našel tečujícího Antonína Fantiše, který jen těsně minul vzdálenější levou tyč. O minutku později vyzkoušel brankářské kvality Laštůvky z přímého kopu Roman Květ. Ve 26. minutě prolétl přes dva hráče do šestnáctky Emmanuel Antwi a přihrávkou pod sebe vybídl ke střele Radka Voltra, která prudce mířila mezi tři tyče, ale byla bohužel zblokována hradbou těl.

Po půlhodině hry se dožadovali hráči a celý kotel ostravských fanoušků, kteří slušně zaplnili tribunu 2003 za brankou, odpískání penalty, ale píšťalka rozhodčího Berky zůstala němá. Jenže i tak nakonec hostující Baník vstřelil vedoucí branku, a to bohužel těsně před koncem prvního poločasu. Balon se dostal po rozehraném rohu na krátko k Hrubému a ten si ho navedl ke střele a poslal ho přímo k přední tyči – 0:1. Veškerá dosavadní snaha tak byla fuč a místo vedoucí branky přibyla starost v podobě inkasované.

“Začali jsme dobře, jasně jsme je přehrávali. Bohužel se z toho nevytěžila vedoucí branka, která by nám hodně pomohla. Už by jsme to udrželi, místo toho dostaneme branku do šatny,“  zhodnotil první smolný poločas Martin Nový.  
 

Inkasovaný zbytečný „šatňák“
Domácí FK začal …
Tutovky se nedaly a tak definitiva přišla v 90. minutě
Trenér Josef Csaplár reagoval střídáním na nepříznivý výsledek a do druhého poločasu poslal na hřiště Ibrahima Keitu. A právě Ibrahim se uvolnil na levé straně a našel výbornou přihrávkou na zadní tyči zakončujícího Honzu Rezka, který ale ve vyložené šanci vyrovnávající branku nevsítil. Potom neměl srovnaná mířidla Antonín Fantiš a pálil nad horní roh branky. Posílit ofenzivu a zvýšit tak ještě snahu na co nejrychlejší vyrovnání, s tím vším přišel na plac Ruslan Mingazov a na druhé straně vkročil na trávník Milan Baroš. V 80. minutě nebezpečně vystřelil Fleišman, brankář Ondra Kočí ale zasahovat nakonec nemusel.

Čím více ubíhal čas, tím více se z nebe snášel vydatný a studený déšť. Některým hostujícím fanouškům, i když se pohybovala teplota kolem nuly, bylo zřejmě horko a vysvlékli se do půl těla. A ještě více je rozpálil v 90. minutě Holzer, který utíkal sám na brankáře Ondru Kočího, ten ho ještě vychytal, ale balon se bohužel odrazil k dorážejícímu Stáňovi – 0:2. Honza Rezek ještě orazítkoval tyč, ale toho už se odcházející fanoušci pomalu ani nevšimli.

„Ve druhém poločase si hosté nevytvořili prakticky nic. I když jsme udělali nějaké chyby, tak jsme drželi balon celou dobu pod kontrolou, akorát jsme neproměnili šance. Dvě nebo tři byly opravdu velké, které jsme nedokázali dát a na konci už to bylo otevřené a z brejku nám dali druhou branku,“ dodal smutně Jaroslav Tregler.

Další zápas se hraje v pátek 7. prosince od 18 hodin. Příbram zavítá na hřiště Dukly Praha.
 

Tutovky se nedaly a tak definitiva přišla …
Branky: 39. R. Hrubý (Jirásek), 90. Stáňa
 
Karty: 85. Jánoš (OVA)
 
1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Jan Rezek, Květ (61. Mingazov), Hlúpik (46. Keita), Průcha – Voltr (75. Pejša), Fantiš (C).
Náhradníci: Švenger – Nitrianský, Keita, Skácel, Katidis, Pejša, Mingazov.
 
FC Baník Ostrava: Laštůvka – Mešaninov, Šindelář (55. Procházka), Stronati, Fleišman – Jirásek (77. Stáňa), Jánoš, R. Hrubý (C), Holzer – O. Šašinka (74. Baroš), J. Šašinka.
Náhradníci: Budinský – Baroš, P. Breda, Kaloč, Pazdera, Procházka, Stáňa.
 
Rozhodčí: Ondřej Berka. Asistenti: Valter Boček, Miloš Vitner. Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Ginzel
 
Diváci: 1638
 

Branky: 39. R. Hrubý (Jirásek), 90. …

Fotogalerie

Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla () Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (1) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (2) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (3) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (4) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (5) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (6) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (7) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (8) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (9) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (10) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (11) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (12) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (13) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (14) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (15) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (16) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (17) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (18) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (19) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (20) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (21) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (22) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (23) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (24) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (25) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (26) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (27) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (28) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (29) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (30) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (31) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (32) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (33) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (34) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (35) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (36) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (37) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (38) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (39) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (40) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (41) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (42) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (43) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (44) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (45) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (46) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (47) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (48) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (49) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (50) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (51) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (52)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: daš, video: fkpribram.czDalší články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz