18. 11. svátek má Romana

Po včerejším výbuchu bojuje bývalá místostarostka Alena Ženíšková o život

6. listopadu 2018   (12:36)
Po včerejším výbuchu bojuje bývalá místostarostka Alena Ženíšková o život

Ihned po incidentu přišly bulvární deníky s nepodloženými teoriemi a spekulacemi.


Včera jsme vás informovali o nehodě, při které došlo k výbuchu v jednom z bytů v ulici Bratří Čapků. V nejvážnějším stavu byla do nemocnice na Vinohradech letecky transportována bývalá příbramská místostarostka Alena Ženíšková, která je podle našich informací ve velmi vážném stavu. V době exploze s ní v bytě byly i dvě děti, které byly při výbuchu také poraněné.

Celé události se hned začala věnovat bulvární média, která spekulují o politickém boji, či dokonce sebevraždě, což vyvrací mluvčí příbramské policie Monika Schindlová. „Události nyní prošetřují příbramští kriminalisté. Nebyly zjištěny žádné skutečnosti, nasvědčující úmyslnému jednání jakékoliv osoby.“

„To, co se píše v některých bulvárních denících je opravdu nechutné. S politikou skončila ze své vlastní vůle, těšila se na nový život,“ sdělila redakci osoba blízká Ženíškové, která si nepřála být jmenována.

Přičina výbuchu je nadále v šetření. Zřejmě se ale jednalo o nešťastnou náhodu.

Žádáme čtenáře, aby se s ohledem na situaci rodiny zraněných, vyvarovali nevhodných komentářů a dalším spekulacím.

Původní článek o nehodě najdete ZDE.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02) Skatepark a workout by se mohl v budoucnu osvětlit solárními lampami Skatepark a workout by se mohl v budoucnu osvětlit solárními lampami Vše bude záležet na financích a zkušenostech s obdobnými lampami v areálu Nového rybníka. 18. listopadu 2018   (06:55) Proč slavíme 17. listopad jako státní svátek? Proč slavíme 17. listopad jako státní svátek? Za datem 17. listopadu stojí dvě významné historické události. 17. listopadu 2018   (19:30) Aktuálně: Nehoda tří aut zastavila provoz, mezi zraněnými je těhotná žena Aktuálně: Nehoda tří aut zastavila provoz, mezi zraněnými je těhotná žena Silnice je po dopravní nehodě zcela uzavřena. 17. listopadu 2018   (18:03) AKTUÁLNĚ Borovice na náměstí 17. listopadu už je připravena Borovice na náměstí 17. listopadu už je připravena Letošní adventní čas začíná v neděli 2. prosince. 17. listopadu 2018   (15:46) Na zabijačkových hodech prodejci netratili Na zabijačkových hodech prodejci netratili Na včerejší akci se prodaly stovky kilogramů jitrnic a jelítek. Prodejci byli poptávkou zaskočeni. 17. listopadu 2018   (13:01) I přes mrazivé počasí probíhají Farmářské trhy na Hořejší Oboře I přes mrazivé počasí probíhají Farmářské trhy na Hořejší Oboře Ani mrazivé ráno neodradilo stánkaře a kupující. 17. listopadu 2018   (10:44) FOTO Přijeďte si pro adrenalin do Školy smyku Přijeďte si pro adrenalin do Školy smyku Zda si zachováte v adrenalinové situaci chladnou hlavu, si můžete přijet vyzkoušet i vy. 17. listopadu 2018   (09:01) Zdejší pizzerie mají dalšího konkurenta Zdejší pizzerie mají dalšího konkurenta Do konce listopadu dostanete ke každé pizze do krabice plechovku Coca-Coly. Rozvážka je zdarma. 17. listopadu 2018   (07:12) PR Aktuálně: Náraz do stromu zdemoloval Volkswagen k nepoznání, řidička je v péči lékařů Aktuálně: Náraz do stromu zdemoloval Volkswagen k nepoznání, řidička je v péči lékařů Provoz je momentálně omezen u Nové Vsi pod Pleší, kde havarovala po čelním nárazu do stromu řidička Volkswagenu 16. listopadu 2018   (20:58) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz