19. 11. svátek má Alžběta

Po letech si na Nový rybník našli cestu také milovníci dovolených v kempu

13. srpna 2018   (06:13)
Po letech si na Nový rybník našli cestu také milovníci dovolených v kempu

O víkendech tu narazíte na stany i obytné přívěsy a především na milé lidi z různých koutů republiky.


Areál Nového rybníka nabízí také možnost ubytování v Minikempu. Ubytovat se mohou návštěvníci ve vlastních stanech nebo karavanech ve vyhrazeném prostoru. K pobytu si také mohou zvolit čtyř nebo pětilůžkovou chatku vybavenou palandami a ložním prádlem.

Poprvé se množství obytných přívěsů na Nováku objevilo v červnu v době pořádání Příbramského triatlonu, kdy se tu ubytovali někteří závodníci s doprovodem. Od té doby se kemp zaplnil jen o několika víkendech, ale získává si stále více nových příznivců. Tento víkend jsme se kempujících zeptali, co je motivovalo k návštěvě Příbrami: „Nepřijeli jsme do Příbrami za památkami, přijeli jsme přímo za tímto kempem. Léta jsme jezdili do Úštěku a chtěli jsme zkusit něco nového. Na nabídku ubytování tady na Nováku jsme narazili na internetu a moc se nám to líbilo. Zklamáni jsme rozhodně nebyli a taky proto, jsme tu tyhle prázdniny už podruhé,“ svěřuje se rodina z Prahy.

Kempující jsou nadšeni, jediné co je mrzí, je omezený provoz letního kina. Doufali, že si minimálně několikrát za dovolenou zajdou na film. Příbram kromě prohlídky Svaté Hory, Hornického muzea a dalších zajímavých míst, je také výborným výchozím bodem pro cyklistické nadšence, kteří po dobu dovolené mohou kromě koupání brázdit Brdy.
 
 
 
 

Areál Nového rybníka nabízí také možnost …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20) Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz