20. 9. svátek má Oleg

Po letech si na Nový rybník našli cestu také milovníci dovolených v kempu

13. srpna 2018   (06:13)
Po letech si na Nový rybník našli cestu také milovníci dovolených v kempu

O víkendech tu narazíte na stany i obytné přívěsy a především na milé lidi z různých koutů republiky.


Areál Nového rybníka nabízí také možnost ubytování v Minikempu. Ubytovat se mohou návštěvníci ve vlastních stanech nebo karavanech ve vyhrazeném prostoru. K pobytu si také mohou zvolit čtyř nebo pětilůžkovou chatku vybavenou palandami a ložním prádlem.

Poprvé se množství obytných přívěsů na Nováku objevilo v červnu v době pořádání Příbramského triatlonu, kdy se tu ubytovali někteří závodníci s doprovodem. Od té doby se kemp zaplnil jen o několika víkendech, ale získává si stále více nových příznivců. Tento víkend jsme se kempujících zeptali, co je motivovalo k návštěvě Příbrami: „Nepřijeli jsme do Příbrami za památkami, přijeli jsme přímo za tímto kempem. Léta jsme jezdili do Úštěku a chtěli jsme zkusit něco nového. Na nabídku ubytování tady na Nováku jsme narazili na internetu a moc se nám to líbilo. Zklamáni jsme rozhodně nebyli a taky proto, jsme tu tyhle prázdniny už podruhé,“ svěřuje se rodina z Prahy.

Kempující jsou nadšeni, jediné co je mrzí, je omezený provoz letního kina. Doufali, že si minimálně několikrát za dovolenou zajdou na film. Příbram kromě prohlídky Svaté Hory, Hornického muzea a dalších zajímavých míst, je také výborným výchozím bodem pro cyklistické nadšence, kteří po dobu dovolené mohou kromě koupání brázdit Brdy.
 
 
 
 

Areál Nového rybníka nabízí také možnost …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Stříbrný šíp prolétl Příbramí Stříbrný šíp prolétl Příbramí Železniční legenda zastavila na Příbramském nádraží. Přesto se na unikát přišlo podívat jen pár nadšených obdivovatelů a fandů železniční techniky. 20. září 2018   (19:49) V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotní dopoledne ovládnou Pražskou ulici živé sochy, zvolit však můžete i sport nebo environmentální program v ekocentru. 20. září 2018   (17:30) Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Tento týden by podle ČHMÚ měly skončit tropické teploty. 20. září 2018   (14:45) Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz