24. 1. svátek má Milena

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem

15. prosince 2018   (11:06)
Dalších 30 fotografií v galeriiPáteční den patřil na náměstí převážně dětem

K poslechu byla spousta vánočních koled a dětských písní.


Týden se s týdnem sešel a po bronzovém adventu přichází stříbrný. Ani tento víkend nebude chybět bohatý kulturní program. Oproti minulému týdnu však začal již včera a doprovodil tak adventní trhy. Už dopoledne jsme mohli být svědky dětského zpívání na hlavním pódiu. Děti se do toho pořádně opřely a zapěly vánoční koledy.

Týden se s týdnem sešel a po bronzovém …
Odpolední program patřil Magdě Malé, která nejprve potěšila zejména dětské publikum. Následně pak využila i pomoci dětí a společně tak zaznělo mnoho písní. Ani dnešní den nebude v tomto ohledu jiný. Chystá se koncert kapely Taxmeni a vystoupení Milana Drobného. Po celý den bude k dispozici poslední letošní farmářský trh.

Tip redakce: Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Fotogalerie

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem () Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (1) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (2) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (3) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (4) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (5) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (6) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (7) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (8) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (9) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (10) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (11) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (12) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (13) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (14) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (15) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (16) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (17) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (18) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (19) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (20) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (21) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (22) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (23) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (24) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (25) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (26) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (27) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (28) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
pmr

autor: pmrDalší články

Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Desítky tisíc domácností budou moci renovovat své topící systémy. 24. ledna 2019   (13:00) Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Již tuto sobotu se můžete se zkušenou průvodkyní vydat k bájemi opředenému brdskému vrcholu do míst, kde prý sídlila Hadí královna, kde je Fabiánova zahrádka nebo kde pořádali trampové zakázané potlachy rozháněné státní policií. 24. ledna 2019   (09:54) Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her V některých rolích uvidíme i známé tváře. 24. ledna 2019   (08:11) VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku Reagujeme na podnět naší čtenářky. Denně v Mariánské ulici na přejezdu riskuje s dítětem v kočárku. 24. ledna 2019   (06:04) Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz