20. 3. svátek má Světlana

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem

15. prosince 2018   (11:06)
Dalších 30 fotografií v galeriiPáteční den patřil na náměstí převážně dětem

K poslechu byla spousta vánočních koled a dětských písní.


Týden se s týdnem sešel a po bronzovém adventu přichází stříbrný. Ani tento víkend nebude chybět bohatý kulturní program. Oproti minulému týdnu však začal již včera a doprovodil tak adventní trhy. Už dopoledne jsme mohli být svědky dětského zpívání na hlavním pódiu. Děti se do toho pořádně opřely a zapěly vánoční koledy.

Týden se s týdnem sešel a po bronzovém …
Odpolední program patřil Magdě Malé, která nejprve potěšila zejména dětské publikum. Následně pak využila i pomoci dětí a společně tak zaznělo mnoho písní. Ani dnešní den nebude v tomto ohledu jiný. Chystá se koncert kapely Taxmeni a vystoupení Milana Drobného. Po celý den bude k dispozici poslední letošní farmářský trh.

Tip redakce: Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Fotogalerie

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem () Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (1) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (2) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (3) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (4) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (5) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (6) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (7) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (8) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (9) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (10) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (11) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (12) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (13) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (14) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (15) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (16) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (17) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (18) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (19) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (20) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (21) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (22) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (23) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (24) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (25) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (26) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (27) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (28) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
pmr

autor: pmrDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz