21. 3. svátek má Radek

Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů

10. března 2019   (06:44)
Dalších 14 fotografií v galeriiPád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů

Silný vítr zaměstnával hasiče v celém Středočeském kraji. Na jeden z desítek podobných zásahů vyjela po půlnoci i jednotka dobrovolných hasičů z Rožmitálu pod Třemšínem.


Před půlnocí evidovali hasiči přes devadesát událostí v souvislosti se silným větrem. Nejčastěji se jednalo o popadané stromy. Nejvíce zasaženou částí kraje bylo Nymbursko, Kolínsko a Praha - východ.

Půl hodiny po půlnoci vyjížděla k padlému stromu, přes silnici č.191 nad obcí Voltuš, jednotka dobrovolných hasičů z Rožmitálu pod Třemšínem. Překážka na silnici byla odstraněna během několika málo minut a odříznutá špice stromu přestala ohrožovat projíždějící řidiče, pro které mohla být, zejména ve vyšší rychlosti opravdu nemilým překvapením. Hasiči prohlédli pro jistotu celý lesní úsek této komunikace a okolo jedné hodiny se vraceli zpět na svou základnu.

Před půlnocí evidovali hasiči přes devadesát …

Fotogalerie

Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů () Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (1) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (2) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (3) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (4) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (5) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (6) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (7) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (8) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (9) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (10) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (11) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (12) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno 21. března 2019   (16:54) AKTUÁLNĚ V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí Na Nováku si letos přijde na své každý. 21. března 2019   (13:44) Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Prodloužená otevírací doba bude již poslední víkend v březnu. 21. března 2019   (12:00) Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Náklady na stavbu jsou odhadnuty na 112 milionů bez DPH. 21. března 2019   (09:22) FOTOGALERIE Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Zloději kradou vše, co jim pod ruku přijde 21. března 2019   (07:22) Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč V českých věznicích je aktuálně 21.692 vězňů a vazebně stíhaných. 21. března 2019   (06:17) V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz