19. 2. svátek má Patrik

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, v regionu došlo k několika dopravním nehodám

AKTUALIZOVÁNO
19. listopadu 2018   (08:44)
ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, v regionu došlo k několika dopravním nehodám

První sníh překvapil řidiče na Příbramsku


K první dopravní nehodě vyjížděli dopravní policisté po půl osmé. V ulici K Drkolnovu došlo vlivem nedání přednosti v jízdě ke střetu dvou osobních vozidel. Jeden z řidičů vozidla značky Fiat Punto neměl dosud přezuté pneumatiky na zimní. Účatníci střetu vyvázli bez zranění.

Ke druhé kolizi došlo před osmou hodinou ranní v ulici Třída Osvobození. Nedobrždění bylo příčinou drobného střetu, kde vozidla stojí odstavena částečně v jednom jízdním pruhu.

K další havárii vyjíždí policejní hlídka na silnici číslo 18 mezi obce Višňová a Obory na Příbramsku. Pravděpodobně vlivem nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky skončila řidička Fabie s havarovaným vozem částečně mimo komunikaci. Došlo pouze k hmotným škodám, žena vyvázla bez zranění.

Zraněním řidiče pokračuje série dopravních nehod. Na silnici číslo 11628 u obce Voznice došlo k havárii vozu Volkswagen Golf. I v tomto případě nezvládl řidič jízdu po zasněžené silnici a havaroval do stromu. Na místě je záchranná služba a policejní hlídka. 

První sněhová nadílka je tedy tady. Řidiči kteří nemají přezuto, by měli rychle přepnout na zimní provoz. Jak vyplývá ze statistik pojišťoven, první sníh přináší podstatně zvýšené riziko dopravních nehod. 

V případě dalších komplikací na silnicích regionu budeme článek aktualizovat.

K první dopravní nehodě vyjížděli dopravní …
Dopravní nehoda Višňová - Obory

Dopravní nehoda Višňová - Obory
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Příbram - ulice Třída Osvobození

Dopravní nehoda Příbram - ulice Třída …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Únor bude nadprůměrně teplý 18. února 2019   (20:04) Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz