10. 12. svátek má Julie

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, v regionu došlo k několika dopravním nehodám

AKTUALIZOVÁNO
19. listopadu 2018   (08:44)
ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, v regionu došlo k několika dopravním nehodám

První sníh překvapil řidiče na Příbramsku


K první dopravní nehodě vyjížděli dopravní policisté po půl osmé. V ulici K Drkolnovu došlo vlivem nedání přednosti v jízdě ke střetu dvou osobních vozidel. Jeden z řidičů vozidla značky Fiat Punto neměl dosud přezuté pneumatiky na zimní. Účatníci střetu vyvázli bez zranění.

Ke druhé kolizi došlo před osmou hodinou ranní v ulici Třída Osvobození. Nedobrždění bylo příčinou drobného střetu, kde vozidla stojí odstavena částečně v jednom jízdním pruhu.

K další havárii vyjíždí policejní hlídka na silnici číslo 18 mezi obce Višňová a Obory na Příbramsku. Pravděpodobně vlivem nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky skončila řidička Fabie s havarovaným vozem částečně mimo komunikaci. Došlo pouze k hmotným škodám, žena vyvázla bez zranění.

Zraněním řidiče pokračuje série dopravních nehod. Na silnici číslo 11628 u obce Voznice došlo k havárii vozu Volkswagen Golf. I v tomto případě nezvládl řidič jízdu po zasněžené silnici a havaroval do stromu. Na místě je záchranná služba a policejní hlídka. 

První sněhová nadílka je tedy tady. Řidiči kteří nemají přezuto, by měli rychle přepnout na zimní provoz. Jak vyplývá ze statistik pojišťoven, první sníh přináší podstatně zvýšené riziko dopravních nehod. 

V případě dalších komplikací na silnicích regionu budeme článek aktualizovat.

K první dopravní nehodě vyjížděli dopravní …
Dopravní nehoda Višňová - Obory

Dopravní nehoda Višňová - Obory
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Voznice

Dopravní nehoda Voznice
Dopravní nehoda Příbram - ulice Třída Osvobození

Dopravní nehoda Příbram - ulice Třída …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23) Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Pokud by město chtělo opravit všechny vodovodní sítě najednou, stálo by to 180 milionů korun. 10. prosince 2018   (14:38) Teplé dny končí, přichází mrazy! Teplé dny končí, přichází mrazy! Končí období teplejších dní. Tento týden se začne ochlazovat. 10. prosince 2018   (12:18) Čeká nás uzavírka parkoviště v ulici Gen. R. Tesaříka Čeká nás uzavírka parkoviště v ulici Gen. R. Tesaříka Na čtyři dny bude uzavřeno parkoviště u nemocnice. 10. prosince 2018   (09:55) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky. 10. prosince 2018   (08:12) Zmizí z Příbrami hazard? Minimálně 11 heren už skončilo Zmizí z Příbrami hazard? Minimálně 11 heren už skončilo Provozovatelé několika zařízení si již nepodali žádost o povolení k provozování hazardních her. 10. prosince 2018   (06:03) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře Na ledě bylo pořádně horko. 9. prosince 2018   (19:40) Sedlčany požádají o dotaci na opravu lehkoatletického stadionu Sedlčany požádají o dotaci na opravu lehkoatletického stadionu Náklady jsou odhadovány na 14 milionů korun, zhruba 30 procent z nich zřejmě pokryje dotace 9. prosince 2018   (16:50) Volejbalisty Českých Budějovic nezastavila ani Příbram Volejbalisty Českých Budějovic nezastavila ani Příbram Příbram sice neuhrála v Českých Budějovicích ani set, ale v prvních dvou sadách měla lepší začátky a vedla. 9. prosince 2018   (14:54)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz