22. 7. svátek má Magdaléna

Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

23. června 2018   (07:08)
Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

Včera zůstaly brány Nováku zavřené. Po odpoledním dešti tam vyrůstaly stánky rychleji než houby v lese.


Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli areálem sportoviště, abychom zjistili, v jaké fázi jsou přípravy dnešního Family Festu. Pod hráz se ještě v tuto chvíli navážely další a další stánky, v kterých dnes najdete k ochutnávce více než dvacet druhů piva. Pódium pro Staropražské pardály a Frajara Putiku už stálo, do stavby toho dřevorubeckého se právě pouštěl držitel několika rekordů Martin Komárek, který předvede své umění. Že se v Parku pro chlapy – jak byla tato část Family Festu nazvána – počítá i se ženami, stejně tak jako s tím, že i ony jsou milovnice piva, svědčí přítomnost mnoha růžových chaloupek ve stínu topolů.

Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli …
Při okraji rybníka prozatím odpočívala šlapadla a lodičky, ty snad najdou využití, zcela nová nafukovací hopsadla na vodě však nejspíš zůstanou opuštěná. Stejně tak budou mít kvůli citelnému ochlazení ztížené podmínky sportovci, kteří se rozhodnou využít příležitosti a vyzkoušet jógu na paddleboardech. Každopádně na louce u chatiček, už se to pro všechny co nechtějí jen odpočívat, chystalo.

Při okraji rybníka prozatím odpočívala …
Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která se předvedla už ve čtvrtek. Splněno ještě rozhodně nemá, dnes bude hostit od rána příbramské sportovce, tanečníky a vůbec všechny, kteří mají co publiku ukázat. Odpoledne se tu dočkáme také barber a barmanské show, módní přehlídky se Simonou Krainovou. Navečer začne hlavní večerní program koncertem Davida Deyla, pokračovat bude Slza, ABBA Stars - Revival a Petra Janů. 

Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která …
Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady se dámy budou moci nechat namasírovat, nalíčit, ale také si nechat poradit se zdravým životním stylem atd. 

Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady …
Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské show už byl v pohotovosti, stejně tak jako kulinářské pódium. Mimochodem – stánků s míchanými nápoji by mělo být v areálu hned několik.

Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské …
Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen prozatimní již fungující dřevěné stánky, ale tento párty stan. Terasa před restaurací je kvůli probíhajícím pracím a bezpečnosti přístupná pouze z levé strany.

Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen …
V letním kině se také pracovalo na přípravách. Však už po deváté tu bude řádit Michal Nesvadba. Tím program pro děti rozhodně nekončí. Bude tu také Jan Onder, Maxim Turbulenc i známí youtubeři. Bude se sportovat, vyrábět, zpívat i tančit.
 

V letním kině se také pracovalo na přípravách. …
Celá sobota bude velkolepá tak, jako chystaný závěrečný ohňostroj. Nic nebrání super zážitku ze skvělé akce.

A jen malá připomínka na závěr, vezměte si padesátku navíc. Město Příbram se rozhodlo šetřit životní prostředí a vyhnout se záplavě použitých plastových kelímků. Čepovat se bude do zálohovaných pohárků s logem. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Jen velmi malou návštěvnost měla pouť v Bohutíně a v průběhu soboty ji navštívilo daleko méně lidí než páteční hasičskou fontánu s ohňostrojem 22. července 2018   (20:15) Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. 1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0) V sobotu 21. července se v Příbrami hrála po roční odmlce opět první Fortuna:Liga. V úvodním kole přivítala Příbram na svém stadionu Severočechy z Teplic. Utkání nabídlo spoustu šancí, ale padly „jen“ dvě branky 22. července 2018   (16:39) Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Místo zásahu je zcela uzavřeno policejními páskami, příslušníci Policie zasahují v neprůstřelných vestách 22. července 2018   (14:05) Blesková zpráva Smolotely zaplavily pouťové atrakce Smolotely zaplavily pouťové atrakce Makovskou pouť obvykle provází horké letní počasí, letošní rok není výjimkou. Užít si ji můžete ještě dnes 22. července 2018   (11:03) FOTOGALERIE Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Ještě dnes se můžete podívat, kde se sklepy nacházejí a dozvědět se něco o tom, jak to jezuité plánovali a jak to ve skutečnosti vypadá. 22. července 2018   (09:10) Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp „Zimák poskytuje „profi“ zázemí,“ říká příbramský trenér Milan Filipi. 22. července 2018   (07:08) ROZHOVOR Dnešní promítání v letním kině se ruší Dnešní promítání v letním kině se ruší Ještěři zaútočí na Příbram až v příštím týdnu 21. července 2018   (19:10) Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Profesionální hasiči z Příbrami aktuálně zasahují u dopravní nehody osobního auta 21. července 2018   (18:26) AKTUÁLNĚ Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Skvělé dobrodružství na čerstvém vzduchu se prozatím nekoná. Nenechte se zmýlit zavádějící informací, která proběhla některými příbramskými medii 21. července 2018   (16:48) pribram.cz je pod ostrým dohledem pribram.cz je pod ostrým dohledem Hlavní Facebookový profil našeho zpravodajského portálu dosáhl dnes počtu 10 000 sledujících 21. července 2018   (14:09)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz