26. 9. svátek má Andrea

Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

23. června 2018   (07:08)
Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

Včera zůstaly brány Nováku zavřené. Po odpoledním dešti tam vyrůstaly stánky rychleji než houby v lese.


Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli areálem sportoviště, abychom zjistili, v jaké fázi jsou přípravy dnešního Family Festu. Pod hráz se ještě v tuto chvíli navážely další a další stánky, v kterých dnes najdete k ochutnávce více než dvacet druhů piva. Pódium pro Staropražské pardály a Frajara Putiku už stálo, do stavby toho dřevorubeckého se právě pouštěl držitel několika rekordů Martin Komárek, který předvede své umění. Že se v Parku pro chlapy – jak byla tato část Family Festu nazvána – počítá i se ženami, stejně tak jako s tím, že i ony jsou milovnice piva, svědčí přítomnost mnoha růžových chaloupek ve stínu topolů.

Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli …
Při okraji rybníka prozatím odpočívala šlapadla a lodičky, ty snad najdou využití, zcela nová nafukovací hopsadla na vodě však nejspíš zůstanou opuštěná. Stejně tak budou mít kvůli citelnému ochlazení ztížené podmínky sportovci, kteří se rozhodnou využít příležitosti a vyzkoušet jógu na paddleboardech. Každopádně na louce u chatiček, už se to pro všechny co nechtějí jen odpočívat, chystalo.

Při okraji rybníka prozatím odpočívala …
Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která se předvedla už ve čtvrtek. Splněno ještě rozhodně nemá, dnes bude hostit od rána příbramské sportovce, tanečníky a vůbec všechny, kteří mají co publiku ukázat. Odpoledne se tu dočkáme také barber a barmanské show, módní přehlídky se Simonou Krainovou. Navečer začne hlavní večerní program koncertem Davida Deyla, pokračovat bude Slza, ABBA Stars - Revival a Petra Janů. 

Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která …
Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady se dámy budou moci nechat namasírovat, nalíčit, ale také si nechat poradit se zdravým životním stylem atd. 

Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady …
Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské show už byl v pohotovosti, stejně tak jako kulinářské pódium. Mimochodem – stánků s míchanými nápoji by mělo být v areálu hned několik.

Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské …
Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen prozatimní již fungující dřevěné stánky, ale tento párty stan. Terasa před restaurací je kvůli probíhajícím pracím a bezpečnosti přístupná pouze z levé strany.

Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen …
V letním kině se také pracovalo na přípravách. Však už po deváté tu bude řádit Michal Nesvadba. Tím program pro děti rozhodně nekončí. Bude tu také Jan Onder, Maxim Turbulenc i známí youtubeři. Bude se sportovat, vyrábět, zpívat i tančit.
 

V letním kině se také pracovalo na přípravách. …
Celá sobota bude velkolepá tak, jako chystaný závěrečný ohňostroj. Nic nebrání super zážitku ze skvělé akce.

A jen malá připomínka na závěr, vezměte si padesátku navíc. Město Příbram se rozhodlo šetřit životní prostředí a vyhnout se záplavě použitých plastových kelímků. Čepovat se bude do zálohovaných pohárků s logem. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami „Horké chvilky“ zažili o tomto víkendu vodohospodáři 1. SčV, a.s. 26. září 2018   (13:45) Nekončí vám platnost „řidičáku"? Nekončí vám platnost „řidičáku"? Čtvrt milionu lidí si musí do konce roku vyměnit řidičský průkaz. K výměně řidičáku stačí přijít s platným průkazem totožnosti na jakýkoli úřad obce s rozšířenou působností a donést současný řidičák. 26. září 2018   (11:40) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Hasiči v místě dopravní nehody provádějí odklízecí práce 26. září 2018   (09:38) AKTUÁLNĚ FOTO DNE: Mráz začíná čarovat FOTO DNE: Mráz začíná čarovat S ochlazením přišly i přízemní mrazíky a teploty místy až -3°C 26. září 2018   (08:05) FOTO Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Dostavba D4 začne nejdříve za dva roky. 26. září 2018   (06:08) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hřiště ve Hvožďanech patří mezi nejmodernější na Příbramsku 25. září 2018   (19:10) Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Nebude chybět Rožmitálská Venkovanka, písničky Waldy Matušky a káva zdarma. 25. září 2018   (16:48) Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Přijďte do přírody zkoumat, bádat a hrát si s Klubem Montessori. 25. září 2018   (14:30) Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Motocyklisté by si měli uvědomit, že jsou při dopravních nehodách mnohem zranitelnější než řidiči vozidel. 25. září 2018   (12:30) Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Zda se zpotíte, než objedete kolečko, to si musíte vyzkoušet na vlastní kůži, ale kolik spálíte kalorií, potažmo kolik řízků si můžete naložit po příchodu domů, aniž byste ztloustli, už je spočítáno. 25. září 2018   (10:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz