11. 12. svátek má Dana

Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

23. června 2018   (07:08)
Odpočíváte po náročném pracovním týdnu? Vstávat! Family Fest se vám otevře v devět

Včera zůstaly brány Nováku zavřené. Po odpoledním dešti tam vyrůstaly stánky rychleji než houby v lese.


Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli areálem sportoviště, abychom zjistili, v jaké fázi jsou přípravy dnešního Family Festu. Pod hráz se ještě v tuto chvíli navážely další a další stánky, v kterých dnes najdete k ochutnávce více než dvacet druhů piva. Pódium pro Staropražské pardály a Frajara Putiku už stálo, do stavby toho dřevorubeckého se právě pouštěl držitel několika rekordů Martin Komárek, který předvede své umění. Že se v Parku pro chlapy – jak byla tato část Family Festu nazvána – počítá i se ženami, stejně tak jako s tím, že i ony jsou milovnice piva, svědčí přítomnost mnoha růžových chaloupek ve stínu topolů.

Kolem včerejší osmnácté hodiny jsme se prošli …
Při okraji rybníka prozatím odpočívala šlapadla a lodičky, ty snad najdou využití, zcela nová nafukovací hopsadla na vodě však nejspíš zůstanou opuštěná. Stejně tak budou mít kvůli citelnému ochlazení ztížené podmínky sportovci, kteří se rozhodnou využít příležitosti a vyzkoušet jógu na paddleboardech. Každopádně na louce u chatiček, už se to pro všechny co nechtějí jen odpočívat, chystalo.

Při okraji rybníka prozatím odpočívala …
Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která se předvedla už ve čtvrtek. Splněno ještě rozhodně nemá, dnes bude hostit od rána příbramské sportovce, tanečníky a vůbec všechny, kteří mají co publiku ukázat. Odpoledne se tu dočkáme také barber a barmanské show, módní přehlídky se Simonou Krainovou. Navečer začne hlavní večerní program koncertem Davida Deyla, pokračovat bude Slza, ABBA Stars - Revival a Petra Janů. 

Na pláži se pyšně honosila hlavní stage, která …
Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady se dámy budou moci nechat namasírovat, nalíčit, ale také si nechat poradit se zdravým životním stylem atd. 

Zachytily jsme také budoucí Beauty zónu. Tady …
Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské show už byl v pohotovosti, stejně tak jako kulinářské pódium. Mimochodem – stánků s míchanými nápoji by mělo být v areálu hned několik.

Stan na míchané nápoje i předvádění barmanské …
Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen prozatimní již fungující dřevěné stánky, ale tento párty stan. Terasa před restaurací je kvůli probíhajícím pracím a bezpečnosti přístupná pouze z levé strany.

Stále ještě uzavřenou restauraci nahradí nejen …
V letním kině se také pracovalo na přípravách. Však už po deváté tu bude řádit Michal Nesvadba. Tím program pro děti rozhodně nekončí. Bude tu také Jan Onder, Maxim Turbulenc i známí youtubeři. Bude se sportovat, vyrábět, zpívat i tančit.
 

V letním kině se také pracovalo na přípravách. …
Celá sobota bude velkolepá tak, jako chystaný závěrečný ohňostroj. Nic nebrání super zážitku ze skvělé akce.

A jen malá připomínka na závěr, vezměte si padesátku navíc. Město Příbram se rozhodlo šetřit životní prostředí a vyhnout se záplavě použitých plastových kelímků. Čepovat se bude do zálohovaných pohárků s logem. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA 1. místostarosta města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázky 11. prosince 2018   (14:00) CHAT S OSOBNOSTÍ V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech na Příbramsku v příštím roce výrazněji vroste cena vodného a stočného 11. prosince 2018   (12:54) VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty Na vykrádání obydlí se zaměřuje nově vzniklý preventivní projekt s názvem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který představuje souhrn opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů. 11. prosince 2018   (10:22) VIDEO Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Do budoucna se na přehradě Orlík bude upravovat hráz, aby vydržela nápor vody. 11. prosince 2018   (08:04) Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Ulice Milínská projde v budoucnu výraznou rekonstrukcí. 11. prosince 2018   (06:18) Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Prověšený kabel, pod kterým nemohla projet nákladní vozidla, zastavil provoz. 10. prosince 2018   (20:25) Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23) Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Pokud by město chtělo opravit všechny vodovodní sítě najednou, stálo by to 180 milionů korun. 10. prosince 2018   (14:38) Teplé dny končí, přichází mrazy! Teplé dny končí, přichází mrazy! Končí období teplejších dní. Tento týden se začne ochlazovat. 10. prosince 2018   (12:18)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz