18. 2. svátek má Gizela

Odloženo z regálu. Knihovna Jana Drdy nabízí novou službu

22. ledna 2019   (14:58)
Odloženo z regálu. Knihovna Jana Drdy nabízí novou službu

Od ledna 2019 si mohou čtenáři v příbramské knihovně blokovat (rezervovat) tituly, které nejsou momentálně půjčené.


Možnost vyhlédnout si knihu, kterou si chcete přečíst a rezervaci provést z pohodlí domova. Doba, kdy si budete muset půjčit jinou četbu, protože po příchodu do pobočky zjistíte, že je vypůjčená, s počátkem letošního roku skončila. Příbramská KJD spustila novou službu. „ODLOŽENÍ Z REGÁLU“ je zpoplatněné částkou 10 Kč za titul, stejně jako rezervace, ale ušetří vám čas. Tato služba je k dispozici na Ústřední půjčovně pro dospělé, na pobočce Křižák a pobočce Březové Hory.
"Služba bude fungovat i pro přípravu knih, které jsou ve skladech a nejsou běžně přístupné," řekla portálu pribram.cz Zdeňka Šmídová, pověřená řízením KJD."Věříme, že naši návštěvníci tuto službu uvítají", dodala.

Návod, jak si knihu můžete blokovat, je jednoduchý:
https://www.kjd.pb.cz/katalogy/odlozeni
Objednané tituly jsou pak připravené do dvou pracovních dnů. Knihovna Jana Drdy vám pošle sms. Zpráva obsahuje i datum, do kterého si knihu můžete vyzvednout. Pokud si ji včas nevyzvednete, bude k dispozici opět pro všechny návštěvníky.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: navDalší články

Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58) Začalo období masopustních průvodů a veselic Začalo období masopustních průvodů a veselic Včerejší rej masek a masopustní průvod Březnicí sledovalo několik stovek lidí. 17. února 2019   (11:47) FOTOGALERIEKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz