20. 10. svátek má Vendelín

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

FOTOGALERIE
24. dubna 2018   (08:11)
Dalších 41 fotografií v galeriiO víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

Přímo pohádkově slunečné počasí měli rybáři všech věkových kategorií pro své závody na rybníku Jez


Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem tento víkend ožily. Konal se zde již 13. ročník rybářských závodů, pořádaný místní organizací Českého rybářského svazu. Sobotní ráno přivítalo při zápisu 47 dospělých závodníků. Pro účastníky bylo zcela vyčerpávajícím způsobem připraveno zázemí, ať již v podobě grilovaných klobás, nebo točených nápojů. Zcela modrá obloha bez jediného mráčku v tento den uvítala i první vítěze v následujícím pořadí:

1. Skalický Jakub 776 cm
2. Pojer Milan st. 694 cm
3. Čipera Miroslav 616 cm

Samozřejmostí při vyhlášení byl bohatě prostřený stůl s hodnotnými cenami i poháry.

Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem …
Nedělní ráno zcela předčilo množstvím účastníků to sobotní. Tentokrát závodila ve své kategorii mládež a na březích Jezu se objevilo neuvěřitelných 75 závodníků. Rožmitálští rybáři uvítali spoustu svých kolegů z míst mnohdy vzdálených desítky kilometrů. Se svým nádobíčkem zde nad vodní hladinou seděli mladí rybáři z kroužků Rožmitál pod Třemšínem, Blatná, Březnice, Příbram, Hořovice, Rosovice i z Prahy - Radotína.

Naše redakce navštívila oba soutěžní dny, ale nutno přiznat, že děti prožívají soutěže mnohem intenzívněji a bezprostředněji. Za podpory svých tatínků, mnohdy by se dalo říci rodinných týmů, urputně zápolily a znovu a znovu nahazovaly, ve snaze předčít svým úlovkem ty ostatní. Proto asi bylo pro rodiče úlevou, když byl odpískán první poločas a všichni závodníci si sbalili své nádobíčko, aby si povyměňovali svá vyznačená stanoviště. Ono totiž to fandění i rozdávání cenných rad svým potomkům některé určitě muselo vyčerpávat. Předtím než opět usedli ti menší i větší ke svým prutům a vidličkám, přispělo k správnému průběhu přestávky pořádné občerstvení. Jak jinak, než špekáčky připravené na grilu.

I na děti čekaly na konci při vyhlášení vítězů stoly bohatě obložené spoustou užitečných dárků. V tento den však dostal cenu opravdu každý a žádný z účastníků nepřišel zkrátka. A kdo byli ti nejlepší z malých rybářů?!

1. Tomáš Syrovátka Pb 683 cm
2. Ema Čermáková Ouběnice 495 cm
3. Kateřina Vodičková Pb 382 cm

Nedělní ráno zcela předčilo množstvím …

Fotogalerie

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři () O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (1) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (2) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (3) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (4) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (5) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (6) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (7) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (8) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (9) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (10) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (11) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (12) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (13) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (14) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (15) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (16) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (17) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (18) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (19) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (20) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (21) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (22) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (23) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (24) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (25) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (26) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (27) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (28) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (29) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (30) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (31) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (32) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (33) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (34) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (35) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (36) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (37) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (38) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (39) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (40)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: Český rybařský svaz
z.s.
MO Rožmitál p. Tř. - vedoucí rybářského kroužku Aleš Haluska
foto: mip
mač

autor: mipDalší články

Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz