22. 1. svátek má Slavomír

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

FOTOGALERIE
24. dubna 2018   (08:11)
Dalších 41 fotografií v galeriiO víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

Přímo pohádkově slunečné počasí měli rybáři všech věkových kategorií pro své závody na rybníku Jez


Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem tento víkend ožily. Konal se zde již 13. ročník rybářských závodů, pořádaný místní organizací Českého rybářského svazu. Sobotní ráno přivítalo při zápisu 47 dospělých závodníků. Pro účastníky bylo zcela vyčerpávajícím způsobem připraveno zázemí, ať již v podobě grilovaných klobás, nebo točených nápojů. Zcela modrá obloha bez jediného mráčku v tento den uvítala i první vítěze v následujícím pořadí:

1. Skalický Jakub 776 cm
2. Pojer Milan st. 694 cm
3. Čipera Miroslav 616 cm

Samozřejmostí při vyhlášení byl bohatě prostřený stůl s hodnotnými cenami i poháry.

Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem …
Nedělní ráno zcela předčilo množstvím účastníků to sobotní. Tentokrát závodila ve své kategorii mládež a na březích Jezu se objevilo neuvěřitelných 75 závodníků. Rožmitálští rybáři uvítali spoustu svých kolegů z míst mnohdy vzdálených desítky kilometrů. Se svým nádobíčkem zde nad vodní hladinou seděli mladí rybáři z kroužků Rožmitál pod Třemšínem, Blatná, Březnice, Příbram, Hořovice, Rosovice i z Prahy - Radotína.

Naše redakce navštívila oba soutěžní dny, ale nutno přiznat, že děti prožívají soutěže mnohem intenzívněji a bezprostředněji. Za podpory svých tatínků, mnohdy by se dalo říci rodinných týmů, urputně zápolily a znovu a znovu nahazovaly, ve snaze předčít svým úlovkem ty ostatní. Proto asi bylo pro rodiče úlevou, když byl odpískán první poločas a všichni závodníci si sbalili své nádobíčko, aby si povyměňovali svá vyznačená stanoviště. Ono totiž to fandění i rozdávání cenných rad svým potomkům některé určitě muselo vyčerpávat. Předtím než opět usedli ti menší i větší ke svým prutům a vidličkám, přispělo k správnému průběhu přestávky pořádné občerstvení. Jak jinak, než špekáčky připravené na grilu.

I na děti čekaly na konci při vyhlášení vítězů stoly bohatě obložené spoustou užitečných dárků. V tento den však dostal cenu opravdu každý a žádný z účastníků nepřišel zkrátka. A kdo byli ti nejlepší z malých rybářů?!

1. Tomáš Syrovátka Pb 683 cm
2. Ema Čermáková Ouběnice 495 cm
3. Kateřina Vodičková Pb 382 cm

Nedělní ráno zcela předčilo množstvím …

Fotogalerie

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři () O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (1) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (2) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (3) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (4) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (5) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (6) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (7) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (8) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (9) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (10) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (11) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (12) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (13) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (14) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (15) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (16) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (17) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (18) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (19) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (20) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (21) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (22) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (23) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (24) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (25) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (26) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (27) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (28) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (29) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (30) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (31) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (32) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (33) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (34) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (35) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (36) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (37) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (38) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (39) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (40)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: Český rybařský svaz
z.s.
MO Rožmitál p. Tř. - vedoucí rybářského kroužku Aleš Haluska
foto: mip
mač

autor: mipDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz