Reklama u nás je vidět.

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

FOTOGALERIE
24. dubna 2018   (08:11)
Dalších 41 fotografií v galeriiO víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

Přímo pohádkově slunečné počasí měli rybáři všech věkových kategorií pro své závody na rybníku Jez


Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem tento víkend ožily. Konal se zde již 13. ročník rybářských závodů, pořádaný místní organizací Českého rybářského svazu. Sobotní ráno přivítalo při zápisu 47 dospělých závodníků. Pro účastníky bylo zcela vyčerpávajícím způsobem připraveno zázemí, ať již v podobě grilovaných klobás, nebo točených nápojů. Zcela modrá obloha bez jediného mráčku v tento den uvítala i první vítěze v následujícím pořadí:

1. Skalický Jakub 776 cm
2. Pojer Milan st. 694 cm
3. Čipera Miroslav 616 cm

Samozřejmostí při vyhlášení byl bohatě prostřený stůl s hodnotnými cenami i poháry.

Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem …
Nedělní ráno zcela předčilo množstvím účastníků to sobotní. Tentokrát závodila ve své kategorii mládež a na březích Jezu se objevilo neuvěřitelných 75 závodníků. Rožmitálští rybáři uvítali spoustu svých kolegů z míst mnohdy vzdálených desítky kilometrů. Se svým nádobíčkem zde nad vodní hladinou seděli mladí rybáři z kroužků Rožmitál pod Třemšínem, Blatná, Březnice, Příbram, Hořovice, Rosovice i z Prahy - Radotína.

Naše redakce navštívila oba soutěžní dny, ale nutno přiznat, že děti prožívají soutěže mnohem intenzívněji a bezprostředněji. Za podpory svých tatínků, mnohdy by se dalo říci rodinných týmů, urputně zápolily a znovu a znovu nahazovaly, ve snaze předčít svým úlovkem ty ostatní. Proto asi bylo pro rodiče úlevou, když byl odpískán první poločas a všichni závodníci si sbalili své nádobíčko, aby si povyměňovali svá vyznačená stanoviště. Ono totiž to fandění i rozdávání cenných rad svým potomkům některé určitě muselo vyčerpávat. Předtím než opět usedli ti menší i větší ke svým prutům a vidličkám, přispělo k správnému průběhu přestávky pořádné občerstvení. Jak jinak, než špekáčky připravené na grilu.

I na děti čekaly na konci při vyhlášení vítězů stoly bohatě obložené spoustou užitečných dárků. V tento den však dostal cenu opravdu každý a žádný z účastníků nepřišel zkrátka. A kdo byli ti nejlepší z malých rybářů?!

1. Tomáš Syrovátka Pb 683 cm
2. Ema Čermáková Ouběnice 495 cm
3. Kateřina Vodičková Pb 382 cm

Nedělní ráno zcela předčilo množstvím …

Fotogalerie

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři () O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (1) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (2) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (3) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (4) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (5) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (6) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (7) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (8) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (9) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (10) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (11) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (12) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (13) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (14) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (15) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (16) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (17) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (18) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (19) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (20) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (21) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (22) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (23) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (24) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (25) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (26) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (27) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (28) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (29) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (30) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (31) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (32) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (33) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (34) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (35) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (36) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (37) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (38) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (39) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (40)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: Český rybařský svaz
z.s.
MO Rožmitál p. Tř. - vedoucí rybářského kroužku Aleš Haluska
foto: mip
mač

autor: mipDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz