18. 8. svátek má Helena

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

FOTOGALERIE
24. dubna 2018   (08:11)
Dalších 41 fotografií v galeriiO víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři

Přímo pohádkově slunečné počasí měli rybáři všech věkových kategorií pro své závody na rybníku Jez


Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem tento víkend ožily. Konal se zde již 13. ročník rybářských závodů, pořádaný místní organizací Českého rybářského svazu. Sobotní ráno přivítalo při zápisu 47 dospělých závodníků. Pro účastníky bylo zcela vyčerpávajícím způsobem připraveno zázemí, ať již v podobě grilovaných klobás, nebo točených nápojů. Zcela modrá obloha bez jediného mráčku v tento den uvítala i první vítěze v následujícím pořadí:

1. Skalický Jakub 776 cm
2. Pojer Milan st. 694 cm
3. Čipera Miroslav 616 cm

Samozřejmostí při vyhlášení byl bohatě prostřený stůl s hodnotnými cenami i poháry.

Břehy rybníka Jez v Rožmitále pod Třemšínem …
Nedělní ráno zcela předčilo množstvím účastníků to sobotní. Tentokrát závodila ve své kategorii mládež a na březích Jezu se objevilo neuvěřitelných 75 závodníků. Rožmitálští rybáři uvítali spoustu svých kolegů z míst mnohdy vzdálených desítky kilometrů. Se svým nádobíčkem zde nad vodní hladinou seděli mladí rybáři z kroužků Rožmitál pod Třemšínem, Blatná, Březnice, Příbram, Hořovice, Rosovice i z Prahy - Radotína.

Naše redakce navštívila oba soutěžní dny, ale nutno přiznat, že děti prožívají soutěže mnohem intenzívněji a bezprostředněji. Za podpory svých tatínků, mnohdy by se dalo říci rodinných týmů, urputně zápolily a znovu a znovu nahazovaly, ve snaze předčít svým úlovkem ty ostatní. Proto asi bylo pro rodiče úlevou, když byl odpískán první poločas a všichni závodníci si sbalili své nádobíčko, aby si povyměňovali svá vyznačená stanoviště. Ono totiž to fandění i rozdávání cenných rad svým potomkům některé určitě muselo vyčerpávat. Předtím než opět usedli ti menší i větší ke svým prutům a vidličkám, přispělo k správnému průběhu přestávky pořádné občerstvení. Jak jinak, než špekáčky připravené na grilu.

I na děti čekaly na konci při vyhlášení vítězů stoly bohatě obložené spoustou užitečných dárků. V tento den však dostal cenu opravdu každý a žádný z účastníků nepřišel zkrátka. A kdo byli ti nejlepší z malých rybářů?!

1. Tomáš Syrovátka Pb 683 cm
2. Ema Čermáková Ouběnice 495 cm
3. Kateřina Vodičková Pb 382 cm

Nedělní ráno zcela předčilo množstvím …

Fotogalerie

O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři () O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (1) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (2) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (3) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (4) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (5) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (6) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (7) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (8) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (9) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (10) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (11) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (12) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (13) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (14) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (15) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (16) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (17) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (18) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (19) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (20) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (21) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (22) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (23) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (24) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (25) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (26) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (27) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (28) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (29) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (30) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (31) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (32) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (33) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (34) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (35) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (36) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (37) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (38) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (39) O víkendu zápolili v Rožmitále pod Třemšínem malí i velcí rybáři (40)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: Český rybařský svaz
z.s.
MO Rožmitál p. Tř. - vedoucí rybářského kroužku Aleš Haluska
foto: mip
mač

autor: mipDalší články

Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Ke včerejší smutné události se v rozhovoru vyjadřuje Ing. Jindřich Vařeka, starosta města. 18. srpna 2018   (07:48) ROZHOVOR Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Požár objektů průmyslové haly povolává na pomoc jednotky hasičů 17. srpna 2018   (18:41) AKTUALIZOVÁNO Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17) Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Na populární interprety se můžete těšit již nyní. 17. srpna 2018   (06:19) Farmáři zvou opět na trh Farmáři zvou opět na trh Poslední prázdninový farmářský trh se uskuteční tuto sobotu. 16. srpna 2018   (18:58) Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Návštěvníci požární nádrže na Dubenci nerespektují dopravní značení ani vyvěšená pravidla 16. srpna 2018   (16:32)


Související články

Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17)

Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz