16. 2. svátek má Ljuba

O víkendu se nabízí pouťové veselí

VIDEO
21. července 2018   (08:18)

Bohutínskou pouť zahájila zpívající vodní fontána, ohňová show a velkolepý ohňostroj. Tradiční pouť se připravuje také na Makové


K létu patří i pouťové veselice, pokud jste se tedy již nabažili ležení u vody a nechystáte se právě k odjezdu na dovolenou, mohli jste se již včera v podvečer pobavit v Bohutíně nebo ve Smolotelích.

Tradiční bohutínskou pouť zahájila v pátek ve 22 hodin zpívající vodní fontána. Rozezněla se v areálu požární nádrže a k jejímu vzniku přispěli společnými silami hasiči z Bohutína, Vysoké Pece a Lázu. Následovalo stínové divadlo na cloně z vodních paprsků a ohňová show. Celý večerní program sledovaly stovky lidí, které doslova oblehly všechny břehy požární nádrže. Tečkou pak byl velkolepý ohňostroj.

K létu patří i pouťové veselice, pokud …
Také na Makové hoře začal pouťový program již včera tradičním fotbalovým utkáním ženatých pánů proti svobodným mládencům. 

Dnes bude program v Bohutíně zahájen 10:30 slavnostním otevřením obecního archivu v budově MŠ a pokračovat bude průvodem ve 13 hodin, nostalgické ukázky bagrování a vrtání můžete zhlédnout od 14 hodin. Následovat bude prezentace betlémářství, řezbářství, kovářství, prohlídky expozic v areálu Řimbaby a rozhledny na těžní věži. Pohlédnout budete moci do nasvícené jámy a setkat se dokonce i s exotickou a ostatní zvířenou. Od 16 hodin zahraje Cirkus Hulata.

Mši svatou můžete navštívit na Makové v sobotu v 18 hodin, v neděli ráno v 8 a poté v 10 hodin. Stánky, kolotoče a další pouťové atrakce tu budou k dispozici od samého rána.

Fotogalerie

O víkendu se nabízí pouťové veselí () O víkendu se nabízí pouťové veselí (1) O víkendu se nabízí pouťové veselí (2) O víkendu se nabízí pouťové veselí (3) O víkendu se nabízí pouťové veselí (4) O víkendu se nabízí pouťové veselí (5) O víkendu se nabízí pouťové veselí (6) O víkendu se nabízí pouťové veselí (7) O víkendu se nabízí pouťové veselí (8) O víkendu se nabízí pouťové veselí (9) O víkendu se nabízí pouťové veselí (10) O víkendu se nabízí pouťové veselí (11) O víkendu se nabízí pouťové veselí (12) O víkendu se nabízí pouťové veselí (13) O víkendu se nabízí pouťové veselí (14) O víkendu se nabízí pouťové veselí (15) O víkendu se nabízí pouťové veselí (16) O víkendu se nabízí pouťové veselí (17) O víkendu se nabízí pouťové veselí (18) O víkendu se nabízí pouťové veselí (19) O víkendu se nabízí pouťové veselí (20) O víkendu se nabízí pouťové veselí (21) O víkendu se nabízí pouťové veselí (22) O víkendu se nabízí pouťové veselí (23) O víkendu se nabízí pouťové veselí (24) O víkendu se nabízí pouťové veselí (25) O víkendu se nabízí pouťové veselí (26) O víkendu se nabízí pouťové veselí (27) O víkendu se nabízí pouťové veselí (28) O víkendu se nabízí pouťové veselí (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto a video: mip

autor: jkDalší články

Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49) Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Do klání o nejkrásnější vánoční stromeček se přihlásilo celkem 61 jedliček, smrčků i boroviček. Který z nich byl ten "nej", určili naši čtenáři 16. února 2019   (12:02) Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Rodiče malého Tobiáška si převzali včera svou výhru v celoroční soutěži 16. února 2019   (09:31) Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz