16. 2. svátek má Ljuba

Neznámý muž lákal ženy do dodávky, při rozhovoru se začal obnažovat

27. října 2018   (11:05)
Neznámý muž lákal ženy do dodávky, při rozhovoru se začal obnažovat

Ve všech zadokumentovaných případech byl se svou sexuální nabídkou neúspěšný, a tak odjel pryč.


Policisté z místního oddělení Radotín prošetřují případ momentálně kvalifikovaný jako trestný čin výtržnictví.
 
Z tohoto deliktu je podezřelý mladík, který zastavoval se svou modrou dodávkou u žen čekajících v tu chvíli například na autobusové zastávce. Těch se ptal na cestu k místu nacházejícímu se  v danou chvíli doslova nedaleko. Přitom se tvářil, že vysvětlování žen kudy má jet, nechápe. Na to konto je žádal, aby nasedly k němu do vozu a cestu mu rovnou ukázaly. To naštěstí ani jedna z poškozených neudělala.

Od toho, aby sedly do modré dodávky je totiž odrazovalo především to, že mladík vždy v průběhu diskuze vytáhl z kalhot své ohanbí a začal onanovat. Zároveň osloveným ženám vždy buď naznačil nebo rovnou řekl, že potřebuje pomoci i s něčím jiným. Ve všech zdokumentovaných případech byl se svou sexuální nabídkou neúspěšný, a tak odjel pryč.

Shora popsaného jednání se měl mladík dopouštět minimálně v lokalitách Prahy 5 Zbraslav a v Příbrami. Policisté prošetřující tento případ se ale důvodně domnívají, že mladík by mohl mít takových deliktů na svědomí více. Proto se nyní obrací s výzvou na další případné poškozené.

Policisté apelují na všechny ženy či dívky, které prožily stejnou nebo obdobnou situaci, aby se přihlásily policistům na policejní služebně v Radotíně nebo se ozvaly prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Jen na vysvětlenou, podezřelého mladíka ani jeho vozidlo není možné v tuto chvíli více specifikovat, neboť by nebylo možné následně provést některé kriminalistické úkony spočívající především v rekognicích.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: por. Mgr. Tomáš Hulan
Policie ČR

autor: topDalší články

V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16) Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Akce s názvem Speed Marathon se uskuteční 3. dubna. 15. února 2019   (06:09) Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Někde se dokonce mluví o rekordní sezoně. 14. února 2019   (18:16) Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů S naším zpravodajstvím vám nic podstatného z jednání neunikne. 14. února 2019   (14:46) Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Cena se dá o několik korun snížit při vyplnění podacích dat elektronicky. 14. února 2019   (12:29) (Za)chraňme manželství (Za)chraňme manželství Každým rokem v týdnu kolem svátku svatého Valentýna si připomínáme důležitost manželství. Národní týden manželství se pořádá od roku 1996 ve Velké Británii a odtud se rozšířila do dalších zemí světa. Od roku 2007 se akce pořádá i v ČR. 14. února 2019   (10:38)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz