24. 1. svátek má Milena

Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí!

29. prosince 2018   (13:30)
Dalších 12 fotografií v galeriiNezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí!

Někdo se efektivně zbavil zbylých stromečků.


Na svátky se každý těší, až bude mít doma svůj vánoční stromeček. V posledních letech se dává přednost stromečkům živým, ale ne všechny mají to štěstí, že putují k nadšeným majitelům do domu či bytu. Některé stromky je třeba zlikvidovat, neboť se nenajde kupec. Jeden z obchodních domů či obchodníků se s tím vypořádal po svém. Mezi obcemi Bohutín a Vysoká u Příbramě je místo, které by Ježíškovi rozervalo srdce. Válí se tu nezakoupené vánoční stromy ještě se štítky. Inu posuďte sami, zda by se neprodané zboží, mělo jen tak válet po lese.

Na svátky se každý těší, až bude mít doma svůj …

Fotogalerie

Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! () Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (1) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (2) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (3) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (4) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (5) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (6) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (7) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (8) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (9) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (10) Nezakoupené vánoční stromky potkal drsný osud. Válí se v lese jako smetí! (11)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmr, foto: japDalší články

Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Desítky tisíc domácností budou moci renovovat své topící systémy. 24. ledna 2019   (13:00) Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Již tuto sobotu se můžete se zkušenou průvodkyní vydat k bájemi opředenému brdskému vrcholu do míst, kde prý sídlila Hadí královna, kde je Fabiánova zahrádka nebo kde pořádali trampové zakázané potlachy rozháněné státní policií. 24. ledna 2019   (09:54) Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her V některých rolích uvidíme i známé tváře. 24. ledna 2019   (08:11) VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku Reagujeme na podnět naší čtenářky. Denně v Mariánské ulici na přejezdu riskuje s dítětem v kočárku. 24. ledna 2019   (06:04) Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz