16. 2. svátek má Ljuba

Nedáš, dostaneš...

4. listopadu 2018   (09:04)
Dalších 55 fotografií v galeriiNedáš, dostaneš...

1.FK Příbram – 1.FC Slovácko 0:3 (0:0) V sobotu 3. listopadu přivítala ve čtrnáctém kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce soupeře, který se před utkáním nacházel na posledním místě v tabulce.


Příbram měla šance, branky z nich však nedala
V základní sestavě se objevil mezi třemi tyčemi brankář Ondřej Kočí a svou premiéru si odbyl Petr Pejša, který dal pár dní před utkáním se Slováckem hattrick Plzni za juniorku. Hned od úvodních minut domácí tým proháněl hosty jako na běžícím pásu. Šestá minuta a na scéně přízemní rána Radka Voltra, která hodně vystrašila brankáře Trmala. V 9. minutě právě Radek sklepl balon ke střele Antonínovi Fantišovi, který vyzkoušel pozornost brankáře Trmala. V 18. minutě se dostal jako blesk za obranu Petr Pejša, místo střely však ještě hledal přihrávkou Antonína Fantiše, kterého si pohlídala obrana hostů. Balon se ještě dostal na kopačky Filipa Hlúpika a následně i Antonína Fantiše, ale pořádné zakončení s tečkou gólové radosti se nekonalo. Zelené barvy dál aktivně tlačily svého soupeře a proháněly ho svoji rychlostí. Chybělo však jediné, vstřelit konečně vedoucí branku. Proto byl na hřišti k vidění i častý jev v podobě držení se za hlavu nebo dlaně ve tváři jako gesto bezmoci z neproměněných velkých šancí. Jedna taková přišla i ve 42. minutě, kdy po centru z levé strany od Emmanuela Antwiho hlavičkoval Radek Voltr jen těsně vedle vzdálenější tyče. Druhou měl Filip Hlúpik, ale stísněný vyběhnutým brankářem Trmalem neměl dost času na pořádné zakončení. „První poločas jsme byli více na balonu, byli jsme nebezpečnější než soupeř. Měli jsme několik šancí. Já sám jsem měl jednu velkou, ve které jsem měl střílet a ne přihrávat. Bylo by to hned jiné, když bychom nějakou tu šanci proměnili,“ zhodnotil první dějství Petr Pejša.
 

Příbram měla šance, branky z nich však …
Nedáš, dostaneš. Ano, tohle pořekadlo prostě platí …   
Ve druhém poločasu uběhlo sotva pár minut, které stačily, aby se Slovácko hned zkraje radovalo z vedoucí branky. Reinberkův centr z levé strany se ještě odrazil od Marka Kodra přímo na kopačky Zajíce, který ho uklidil do brány – 0:1. O bleskovou odpověď se snažil Radek Voltr, ale proti vyrovnání byl zasahující brankář Trmal. To samé, ale ještě v hezčím provedení, si oba dva vyzkoušeli po hodině hry. V 70. minutě se prodral k hlavičce po rohovém kopu Zajíc, balon se odrazil od země vedle tyče. V 85. minutě si pokryl míč Kuchta a prodral se ke střílenému centru z úhlu, z něhož upravil na 0:2 hlavičkující Sadílek. Brankář Ondra Kočí pak skvěle zasáhl proti ráně Kalabišky. Zápas proti Slovácku byl stejně pochmurný jako podzimní počasí a hustá mlha dopadající na trávník. Tento fakt dovršil nastavený čas a branka na 0:3 vstřelená Kuchtou. „Měli jsme šance, akorát jsme je neproměnili. Nevím čím to je, nepadá nám to tam třetí, čtvrtý zápas za sebou. To, co si vytvořilo Slovácko, bylo strašně málo, ale bohužel jim to tam spadlo. Udělali jsme individuální chyby. Těžko se mi teď hledají slova,“ popsal nám druhý poločas brankář Ondřej Kočí. Stadionem se pak rozezněl chorál od nespokojených domácích fanoušků jako reakce na sérii špatných výsledků „Co to je?!“ Další zápas se hraje v neděli 11. listopadu od 15 hodin. Příbram zavítá na hřiště účastníka Ligy Mistrů a to Plzně. Ještě předtím však přivítá doma ve 4. kole MOL Cupu Bohemians Praha 1905. Utkání se hraje ve středu 7. listopadu od 16 hodin. „Budeme chtít vyhrát a postoupit za každou cenu. Budeme se připravovat pořád stejně. Nesmíme dávat hlavy dolů. Lidově řečeno se z toho nepo… Musíme natvrdo dál makat, aby se to zlomilo, začalo to tam padat a začali jsme zase vyhrávat,“ upřesnil ještě Ondra Kočí.    
 

Nedáš, dostaneš. Ano, tohle pořekadlo prostě …
Branky: 50. Zajíc, 85. Sadílek (Kuchta), 90+2. Kuchta
 
Karty: 8. Voltr (PRI), 30. Nitrianský (PRI), 39. Kodr (PRI), 71. Květ (PRI), 90+2. Tregler (PRI) – 17. Zajíc (SLO), 33. Machalík (SLO), 84. Trmal (SLO)
 
 Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5.
Střely mimo: 4:2.
Rohy: 13:6.
1.FK Příbram: Kočí – Kodr, Nitrianský (83. Nový), Tregler, Antwi – Hlúpik (74. Keita), Květ, Soldát, Fantiš (C) – Pejša (57. Jan Rezek), Voltr.
Náhradníci: Švenger – Nový, Průcha, Katidis, Skácel, Jan Rezek, Keita.
 
1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, S. Hofmann, J. Krejčí, Reinberk – Navrátil, Machalík (63. Sadílek), V. Daníček (C), Jakub Rezek (46. Kalabiška), Havlík – Zajíc (79. Kuchta).
Náhradníci: Daněk – Janošek, Kuchta, Hellebrand, Sadílek, Kalabiška, Petr.
 
Rozhodčí: Jiří Housek. Asistenti: Tomáš Mokrusch, David Hock. Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn
 
Diváci: 1856
 

Branky: 50. Zajíc, 85. Sadílek (Kuchta), 90+2. …

Fotogalerie

Nedáš, dostaneš... () Nedáš, dostaneš... (1) Nedáš, dostaneš... (2) Nedáš, dostaneš... (3) Nedáš, dostaneš... (4) Nedáš, dostaneš... (5) Nedáš, dostaneš... (6) Nedáš, dostaneš... (7) Nedáš, dostaneš... (8) Nedáš, dostaneš... (9) Nedáš, dostaneš... (10) Nedáš, dostaneš... (11) Nedáš, dostaneš... (12) Nedáš, dostaneš... (13) Nedáš, dostaneš... (14) Nedáš, dostaneš... (15) Nedáš, dostaneš... (16) Nedáš, dostaneš... (17) Nedáš, dostaneš... (18) Nedáš, dostaneš... (19) Nedáš, dostaneš... (20) Nedáš, dostaneš... (21) Nedáš, dostaneš... (22) Nedáš, dostaneš... (23) Nedáš, dostaneš... (24) Nedáš, dostaneš... (25) Nedáš, dostaneš... (26) Nedáš, dostaneš... (27) Nedáš, dostaneš... (28) Nedáš, dostaneš... (29) Nedáš, dostaneš... (30) Nedáš, dostaneš... (31) Nedáš, dostaneš... (32) Nedáš, dostaneš... (33) Nedáš, dostaneš... (34) Nedáš, dostaneš... (35) Nedáš, dostaneš... (36) Nedáš, dostaneš... (37) Nedáš, dostaneš... (38) Nedáš, dostaneš... (39) Nedáš, dostaneš... (40) Nedáš, dostaneš... (41) Nedáš, dostaneš... (42) Nedáš, dostaneš... (43) Nedáš, dostaneš... (44) Nedáš, dostaneš... (45) Nedáš, dostaneš... (46) Nedáš, dostaneš... (47) Nedáš, dostaneš... (48) Nedáš, dostaneš... (49) Nedáš, dostaneš... (50) Nedáš, dostaneš... (51) Nedáš, dostaneš... (52) Nedáš, dostaneš... (53) Nedáš, dostaneš... (54)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: daš, video: fkpribram.czDalší články

Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49) Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Do klání o nejkrásnější vánoční stromeček se přihlásilo celkem 61 jedliček, smrčků i boroviček. Který z nich byl ten "nej", určili naši čtenáři 16. února 2019   (12:02) Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Rodiče malého Tobiáška si převzali včera svou výhru v celoroční soutěži 16. února 2019   (09:31) Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz