21. 3. svátek má Radek

Na únorovém galavečeru nebude chybět ani zpěvák Marek Ztracený

3. ledna 2019   (15:02)
Na únorovém galavečeru nebude chybět ani zpěvák Marek Ztracený

Karla Gotta a Terezu Maškovou doprovodí Marek Ztracený.


Jak jsme již na našem portále informovali, v sobotu 23.2. se v Příbrami uskuteční Galavečer populární hudby, na kterém vystoupí jako hlavní hvězda legendární Karel Gott. V rámci chystaného galavečera vystoupí i Marek Ztracený.
 
Tento zpěvák je v posledních letech velmi úspěšný a těší se velké oblibě. Jeho poslední hity jako je např Minulost nebo Léto 95 zná snad každý. Málokdo však ví o spolupráci, která ho pojí s hlavní hvězdou únorového galavečera Karlem Gottem. „Je pravdou, že s Karlem v poslední době více spolupracujeme. On si zahrál v mém klipu a já zase v jeho,“ potvrzuje spolupráci Marek Ztracený.

Karel Gott si skutečně zahrál v klipu s názvem Léto 95. Marek Ztracený je však nejen úspěšným zpěvákem, ale také velmi dobrým skladatelem. V současné chvíli se totiž může pochlubit autorstvím poslední hudby i textu mistrova hitu s názvem Ta pravá. „Ano Karlovi jsem složil písničku a moc mě to těší. Skladba je navíc velmi úspěšná, takže z toho mám radost,“ uvedl Ztracený. Mohou se na tento nový hit těšit i Příbramáci? „Já budu připraven, takže pokud bude Karel chtít, určitě skladba zazní,“ prozradil závěrem Marek Ztracený.
 
Galavečer populární hudby se uskuteční 23.2. 2019 ve sportovní hale v Příbrami a vstupenky jsou v prodeji na portále www.ticketstream.cz.
 
Náš portál je hlavním mediálním partnerem, a také vám přináší exkluzivní rozhovor s Markem Ztraceným.

Karel Gott si skutečně zahrál v klipu …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: VDN Promo

autor: VDN PromoDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz