26. 9. svátek má Andrea

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

9. července 2018   (10:45)
Dalších 21 fotografií v galeriiNa Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

Po mnoha měsících nácviku si všichni užili skvělý týden


Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se zúčastnilo 15 tisíc cvičenců, nechyběli ani zástupci sportovců z Příbrami a okolí.

Paní Olga Trachtová Hadáčková strávila při nácviku se skupinou skvělých mladých lidí ze Sedlčanska úžasný rok. Završili ho společně týdnem plným nevšedních zážitků.

„Měla jsem štěstí i na dospělé pomocníky, bez kterých by se to vůbec nedalo zvládnout. V neděli jsme prošli Prahou průvodem, pak jsme se ještě večer vydali na Petřín. Od pondělí nám začaly povinnosti, ale i tak jsme zvládli třeba Gutovku, Grébovku, bazén a JumpPark. Chodili jsme spát dost po půlnoci, ale máme zážitky, na které se nezapomíná. První program jsem si užila jako divák a musím říct, že jsem byla na děti pyšná. Ve druhém programu jsem se sama zapojila jako cvičenec, protože kromě Cirkusu jsem po celý rok nacvičovala i skladbu pro rodiče a děti Méďové. I když jsme byly jen 4 páry, stálo to za to. A mám radost, že jsme se zapojili celá rodina. Dvě starší děti jsem měla v Cirkusu, manžel s rok a půl starým synem byli náhradníky medvídků. Zacvičili si na všech třech sletech, které jsme absolvovali během května a června,“ dělí se o svoje zážitky paní Olga Trachtová Hadáčková.

 

Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se …
„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně nás to naladilo. Člověk tam cítí soudržnost a všichni jsou jako rodina. Na krku jsme nosili cedulky, a když jsme ve městě potkali někoho dalšího takového, zdravili jsme se a smáli se na sebe jako stáří známí,“ říká paní Markéta z Příbrami.
Na sedmnáctý Všesokolský slet se budeme těšit až do roku 2024.

„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně …

Fotogalerie

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory () Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (1) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (2) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (3) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (4) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (5) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (6) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (7) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (8) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (9) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (10) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (11) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (12) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (13) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (14) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (15) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (16) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (17) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (18) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (19) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Olga Trachtová Hadáčková
Linda Sevaldová
Markéta Žebrakovská

autor: jkDalší články

Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami „Horké chvilky“ zažili o tomto víkendu vodohospodáři 1. SčV, a.s. 26. září 2018   (13:45) Nekončí vám platnost „řidičáku"? Nekončí vám platnost „řidičáku"? Čtvrt milionu lidí si musí do konce roku vyměnit řidičský průkaz. K výměně řidičáku stačí přijít s platným průkazem totožnosti na jakýkoli úřad obce s rozšířenou působností a donést současný řidičák. 26. září 2018   (11:40) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Hasiči v místě dopravní nehody provádějí odklízecí práce 26. září 2018   (09:38) AKTUÁLNĚ FOTO DNE: Mráz začíná čarovat FOTO DNE: Mráz začíná čarovat S ochlazením přišly i přízemní mrazíky a teploty místy až -3°C 26. září 2018   (08:05) FOTO Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Dostavba D4 začne nejdříve za dva roky. 26. září 2018   (06:08) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hřiště ve Hvožďanech patří mezi nejmodernější na Příbramsku 25. září 2018   (19:10) Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Nebude chybět Rožmitálská Venkovanka, písničky Waldy Matušky a káva zdarma. 25. září 2018   (16:48) Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Přijďte do přírody zkoumat, bádat a hrát si s Klubem Montessori. 25. září 2018   (14:30) Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Motocyklisté by si měli uvědomit, že jsou při dopravních nehodách mnohem zranitelnější než řidiči vozidel. 25. září 2018   (12:30) Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Zda se zpotíte, než objedete kolečko, to si musíte vyzkoušet na vlastní kůži, ale kolik spálíte kalorií, potažmo kolik řízků si můžete naložit po příchodu domů, aniž byste ztloustli, už je spočítáno. 25. září 2018   (10:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz