22. 7. svátek má Magdaléna

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

9. července 2018   (10:45)
Dalších 21 fotografií v galeriiNa Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

Po mnoha měsících nácviku si všichni užili skvělý týden


Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se zúčastnilo 15 tisíc cvičenců, nechyběli ani zástupci sportovců z Příbrami a okolí.

Paní Olga Trachtová Hadáčková strávila při nácviku se skupinou skvělých mladých lidí ze Sedlčanska úžasný rok. Završili ho společně týdnem plným nevšedních zážitků.

„Měla jsem štěstí i na dospělé pomocníky, bez kterých by se to vůbec nedalo zvládnout. V neděli jsme prošli Prahou průvodem, pak jsme se ještě večer vydali na Petřín. Od pondělí nám začaly povinnosti, ale i tak jsme zvládli třeba Gutovku, Grébovku, bazén a JumpPark. Chodili jsme spát dost po půlnoci, ale máme zážitky, na které se nezapomíná. První program jsem si užila jako divák a musím říct, že jsem byla na děti pyšná. Ve druhém programu jsem se sama zapojila jako cvičenec, protože kromě Cirkusu jsem po celý rok nacvičovala i skladbu pro rodiče a děti Méďové. I když jsme byly jen 4 páry, stálo to za to. A mám radost, že jsme se zapojili celá rodina. Dvě starší děti jsem měla v Cirkusu, manžel s rok a půl starým synem byli náhradníky medvídků. Zacvičili si na všech třech sletech, které jsme absolvovali během května a června,“ dělí se o svoje zážitky paní Olga Trachtová Hadáčková.

 

Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se …
„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně nás to naladilo. Člověk tam cítí soudržnost a všichni jsou jako rodina. Na krku jsme nosili cedulky, a když jsme ve městě potkali někoho dalšího takového, zdravili jsme se a smáli se na sebe jako stáří známí,“ říká paní Markéta z Příbrami.
Na sedmnáctý Všesokolský slet se budeme těšit až do roku 2024.

„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně …

Fotogalerie

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory () Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (1) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (2) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (3) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (4) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (5) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (6) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (7) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (8) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (9) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (10) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (11) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (12) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (13) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (14) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (15) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (16) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (17) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (18) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (19) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Olga Trachtová Hadáčková
Linda Sevaldová
Markéta Žebrakovská

autor: jkDalší články

Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Ukázky na Řimbabě a smutná pouť bez lidí Jen velmi malou návštěvnost měla pouť v Bohutíně a v průběhu soboty ji navštívilo daleko méně lidí než páteční hasičskou fontánu s ohňostrojem 22. července 2018   (20:15) Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. 1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0) V sobotu 21. července se v Příbrami hrála po roční odmlce opět první Fortuna:Liga. V úvodním kole přivítala Příbram na svém stadionu Severočechy z Teplic. Utkání nabídlo spoustu šancí, ale padly „jen“ dvě branky 22. července 2018   (16:39) Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Místo zásahu je zcela uzavřeno policejními páskami, příslušníci Policie zasahují v neprůstřelných vestách 22. července 2018   (14:05) Blesková zpráva Smolotely zaplavily pouťové atrakce Smolotely zaplavily pouťové atrakce Makovskou pouť obvykle provází horké letní počasí, letošní rok není výjimkou. Užít si ji můžete ještě dnes 22. července 2018   (11:03) FOTOGALERIE Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Ještě dnes se můžete podívat, kde se sklepy nacházejí a dozvědět se něco o tom, jak to jezuité plánovali a jak to ve skutečnosti vypadá. 22. července 2018   (09:10) Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp „Zimák poskytuje „profi“ zázemí,“ říká příbramský trenér Milan Filipi. 22. července 2018   (07:08) ROZHOVOR Dnešní promítání v letním kině se ruší Dnešní promítání v letním kině se ruší Ještěři zaútočí na Příbram až v příštím týdnu 21. července 2018   (19:10) Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Profesionální hasiči z Příbrami aktuálně zasahují u dopravní nehody osobního auta 21. července 2018   (18:26) AKTUÁLNĚ Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Skvělé dobrodružství na čerstvém vzduchu se prozatím nekoná. Nenechte se zmýlit zavádějící informací, která proběhla některými příbramskými medii 21. července 2018   (16:48) pribram.cz je pod ostrým dohledem pribram.cz je pod ostrým dohledem Hlavní Facebookový profil našeho zpravodajského portálu dosáhl dnes počtu 10 000 sledujících 21. července 2018   (14:09)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz