21. 3. svátek má Radek

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

9. července 2018   (10:45)
Dalších 21 fotografií v galeriiNa Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

Po mnoha měsících nácviku si všichni užili skvělý týden


Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se zúčastnilo 15 tisíc cvičenců, nechyběli ani zástupci sportovců z Příbrami a okolí.

Paní Olga Trachtová Hadáčková strávila při nácviku se skupinou skvělých mladých lidí ze Sedlčanska úžasný rok. Završili ho společně týdnem plným nevšedních zážitků.

„Měla jsem štěstí i na dospělé pomocníky, bez kterých by se to vůbec nedalo zvládnout. V neděli jsme prošli Prahou průvodem, pak jsme se ještě večer vydali na Petřín. Od pondělí nám začaly povinnosti, ale i tak jsme zvládli třeba Gutovku, Grébovku, bazén a JumpPark. Chodili jsme spát dost po půlnoci, ale máme zážitky, na které se nezapomíná. První program jsem si užila jako divák a musím říct, že jsem byla na děti pyšná. Ve druhém programu jsem se sama zapojila jako cvičenec, protože kromě Cirkusu jsem po celý rok nacvičovala i skladbu pro rodiče a děti Méďové. I když jsme byly jen 4 páry, stálo to za to. A mám radost, že jsme se zapojili celá rodina. Dvě starší děti jsem měla v Cirkusu, manžel s rok a půl starým synem byli náhradníky medvídků. Zacvičili si na všech třech sletech, které jsme absolvovali během května a června,“ dělí se o svoje zážitky paní Olga Trachtová Hadáčková.

 

Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se …
„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně nás to naladilo. Člověk tam cítí soudržnost a všichni jsou jako rodina. Na krku jsme nosili cedulky, a když jsme ve městě potkali někoho dalšího takového, zdravili jsme se a smáli se na sebe jako stáří známí,“ říká paní Markéta z Příbrami.
Na sedmnáctý Všesokolský slet se budeme těšit až do roku 2024.

„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně …

Fotogalerie

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory () Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (1) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (2) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (3) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (4) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (5) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (6) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (7) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (8) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (9) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (10) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (11) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (12) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (13) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (14) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (15) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (16) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (17) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (18) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (19) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Olga Trachtová Hadáčková
Linda Sevaldová
Markéta Žebrakovská

autor: jkDalší články

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno 21. března 2019   (16:54) AKTUALIZOVÁNO V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí Na Nováku si letos přijde na své každý. 21. března 2019   (13:44) Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Prodloužená otevírací doba bude již poslední víkend v březnu. 21. března 2019   (12:00) Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Náklady na stavbu jsou odhadnuty na 112 milionů bez DPH. 21. března 2019   (09:22) FOTOGALERIE Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Zloději kradou vše, co jim pod ruku přijde 21. března 2019   (07:22) Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč V českých věznicích je aktuálně 21.692 vězňů a vazebně stíhaných. 21. března 2019   (06:17) V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz