11. 12. svátek má Dana

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

9. července 2018   (10:45)
Dalších 21 fotografií v galeriiNa Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory

Po mnoha měsících nácviku si všichni užili skvělý týden


Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se zúčastnilo 15 tisíc cvičenců, nechyběli ani zástupci sportovců z Příbrami a okolí.

Paní Olga Trachtová Hadáčková strávila při nácviku se skupinou skvělých mladých lidí ze Sedlčanska úžasný rok. Završili ho společně týdnem plným nevšedních zážitků.

„Měla jsem štěstí i na dospělé pomocníky, bez kterých by se to vůbec nedalo zvládnout. V neděli jsme prošli Prahou průvodem, pak jsme se ještě večer vydali na Petřín. Od pondělí nám začaly povinnosti, ale i tak jsme zvládli třeba Gutovku, Grébovku, bazén a JumpPark. Chodili jsme spát dost po půlnoci, ale máme zážitky, na které se nezapomíná. První program jsem si užila jako divák a musím říct, že jsem byla na děti pyšná. Ve druhém programu jsem se sama zapojila jako cvičenec, protože kromě Cirkusu jsem po celý rok nacvičovala i skladbu pro rodiče a děti Méďové. I když jsme byly jen 4 páry, stálo to za to. A mám radost, že jsme se zapojili celá rodina. Dvě starší děti jsem měla v Cirkusu, manžel s rok a půl starým synem byli náhradníky medvídků. Zacvičili si na všech třech sletech, které jsme absolvovali během května a června,“ dělí se o svoje zážitky paní Olga Trachtová Hadáčková.

 

Na šestnáctém sletu sokolů, kterého se …
„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně nás to naladilo. Člověk tam cítí soudržnost a všichni jsou jako rodina. Na krku jsme nosili cedulky, a když jsme ve městě potkali někoho dalšího takového, zdravili jsme se a smáli se na sebe jako stáří známí,“ říká paní Markéta z Příbrami.
Na sedmnáctý Všesokolský slet se budeme těšit až do roku 2024.

„Všichni jsme si to nesmírně užili a pozitivně …

Fotogalerie

Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory () Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (1) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (2) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (3) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (4) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (5) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (6) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (7) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (8) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (9) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (10) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (11) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (12) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (13) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (14) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (15) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (16) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (17) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (18) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (19) Na Prahu se slétli i sokoli z Příbrami, Dobříše a Krásné Hory (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Olga Trachtová Hadáčková
Linda Sevaldová
Markéta Žebrakovská

autor: jkDalší články

Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Plameny zachvátily rodinný dům. 11. prosince 2018   (14:52) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA 1. místostarosta města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázky 11. prosince 2018   (14:00) CHAT S OSOBNOSTÍ V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech na Příbramsku v příštím roce výrazněji vroste cena vodného a stočného 11. prosince 2018   (12:54) VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty Na vykrádání obydlí se zaměřuje nově vzniklý preventivní projekt s názvem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který představuje souhrn opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů. 11. prosince 2018   (10:22) VIDEO Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Do budoucna se na přehradě Orlík bude upravovat hráz, aby vydržela nápor vody. 11. prosince 2018   (08:04) Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Ulice Milínská projde v budoucnu výraznou rekonstrukcí. 11. prosince 2018   (06:18) Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Prověšený kabel, pod kterým nemohla projet nákladní vozidla, zastavil provoz. 10. prosince 2018   (20:25) Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23) Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Pokud by město chtělo opravit všechny vodovodní sítě najednou, stálo by to 180 milionů korun. 10. prosince 2018   (14:38)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz