20. 10. svátek má Vendelín

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

FOTOGALERIE
18. dubna 2018   (08:26)
Dalších 8 fotografií v galeriiNa Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

Začalo se s budováním lanového centra.


Snad není dne, kdy by v areálu Nového rybníka nenastaly viditelné změny. Své místo našly krásné dřevěné lavičky a další část sportoviště tak získala upravený vzhled.

Směrem od dětského hřiště k letnímu kinu, kde se ještě před několika dny zelenal mezi vzrostlými stromy travnatý povrch, to naopak dnes vypadá jako po řádění „maxikrtka“. Hromady hlíny kam oko dohlédne. Útok černého panáčka v sametovém kožíšku se však nekonal, pouze se začalo s budováním lanového centra.

Z druhé strany letního kina se ale přece jen zvířátek dočkáme. Zde už je v plném proudu stavba tří voliér pro handicapované ptactvo a také jsou již vykopány základy pro stavbu salaše, tam se posléze ubytují ovečky a kozy.
 

Snad není dne, kdy by v areálu Nového …

Fotogalerie

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata () Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (1) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (2) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (3) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (4) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (5) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (6) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Krásné výrobky, které zde na vás čekají, pocházejí z terapeutických dílen klientů zámku Nalžovice. 20. října 2018   (11:10) Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz