Reklama u nás je vidět.

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

FOTOGALERIE
18. dubna 2018   (08:26)
Dalších 8 fotografií v galeriiNa Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

Začalo se s budováním lanového centra.


Snad není dne, kdy by v areálu Nového rybníka nenastaly viditelné změny. Své místo našly krásné dřevěné lavičky a další část sportoviště tak získala upravený vzhled.

Směrem od dětského hřiště k letnímu kinu, kde se ještě před několika dny zelenal mezi vzrostlými stromy travnatý povrch, to naopak dnes vypadá jako po řádění „maxikrtka“. Hromady hlíny kam oko dohlédne. Útok černého panáčka v sametovém kožíšku se však nekonal, pouze se začalo s budováním lanového centra.

Z druhé strany letního kina se ale přece jen zvířátek dočkáme. Zde už je v plném proudu stavba tří voliér pro handicapované ptactvo a také jsou již vykopány základy pro stavbu salaše, tam se posléze ubytují ovečky a kozy.
 

Snad není dne, kdy by v areálu Nového …

Fotogalerie

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata () Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (1) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (2) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (3) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (4) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (5) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (6) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz