22. 1. svátek má Slavomír

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

FOTOGALERIE
18. dubna 2018   (08:26)
Dalších 8 fotografií v galeriiNa Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata

Začalo se s budováním lanového centra.


Snad není dne, kdy by v areálu Nového rybníka nenastaly viditelné změny. Své místo našly krásné dřevěné lavičky a další část sportoviště tak získala upravený vzhled.

Směrem od dětského hřiště k letnímu kinu, kde se ještě před několika dny zelenal mezi vzrostlými stromy travnatý povrch, to naopak dnes vypadá jako po řádění „maxikrtka“. Hromady hlíny kam oko dohlédne. Útok černého panáčka v sametovém kožíšku se však nekonal, pouze se začalo s budováním lanového centra.

Z druhé strany letního kina se ale přece jen zvířátek dočkáme. Zde už je v plném proudu stavba tří voliér pro handicapované ptactvo a také jsou již vykopány základy pro stavbu salaše, tam se posléze ubytují ovečky a kozy.
 

Snad není dne, kdy by v areálu Nového …

Fotogalerie

Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata () Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (1) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (2) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (3) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (4) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (5) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (6) Na Nováku řádil krtek. Výběh a voliéra se však připravuje pro jiná zvířata (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz