19. 10. svátek má Michaela

Na Alphaville čekala naplněná hala

6. října 2018   (08:54)
Dalších 20 fotografií v galeriiNa Alphaville čekala naplněná hala

Marian Gold dokázal posluchače pořádně rozehřát.


Německá skupina, která vznikla v roce 1982 a proslavila se písněmi Big In Japan, Forever Young nebo Sounds Like a Melody, roztančila včera příbramskou sportovní halu.

Legendu světové úrovně si přišly poslechnout davy lidí. Hned od počátku vládla koncertu výborná atmosféra. Marian Gold zakládající člen kapely a její frontman dokázal diváky pořádně rozehřát. Zazněly i největší hity, které kdysi obsazovaly první příčky světových hitparád.

Mezi posluchači, kteří se brzy rozvlnili v rytmu, se nacházeli zástupci všech generací a koncert si jaksepatří užívali. Přestože Marian Gold má v rodném listě uveden rok 1954, svým výkonem na jevišti rozhodně nezklamal.
 

Německá skupina, která vznikla v roce …

Fotogalerie

Na Alphaville čekala naplněná hala () Na Alphaville čekala naplněná hala (1) Na Alphaville čekala naplněná hala (2) Na Alphaville čekala naplněná hala (3) Na Alphaville čekala naplněná hala (4) Na Alphaville čekala naplněná hala (5) Na Alphaville čekala naplněná hala (6) Na Alphaville čekala naplněná hala (7) Na Alphaville čekala naplněná hala (8) Na Alphaville čekala naplněná hala (9) Na Alphaville čekala naplněná hala (10) Na Alphaville čekala naplněná hala (11) Na Alphaville čekala naplněná hala (12) Na Alphaville čekala naplněná hala (13) Na Alphaville čekala naplněná hala (14) Na Alphaville čekala naplněná hala (15) Na Alphaville čekala naplněná hala (16) Na Alphaville čekala naplněná hala (17) Na Alphaville čekala naplněná hala (18) Na Alphaville čekala naplněná hala (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz foto: top

autor: jkDalší články

V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10) V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice Důvodem uzavření je vykládka strojů 18. října 2018   (15:09) Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Dnešní pátrací akce policistů v okolí Kozárovic si nakonec vyžádala i přítomnost koronera 18. října 2018   (12:27) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz