12. 12. svátek má Simona

Na Alphaville čekala naplněná hala

6. října 2018   (08:54)
Dalších 20 fotografií v galeriiNa Alphaville čekala naplněná hala

Marian Gold dokázal posluchače pořádně rozehřát.


Německá skupina, která vznikla v roce 1982 a proslavila se písněmi Big In Japan, Forever Young nebo Sounds Like a Melody, roztančila včera příbramskou sportovní halu.

Legendu světové úrovně si přišly poslechnout davy lidí. Hned od počátku vládla koncertu výborná atmosféra. Marian Gold zakládající člen kapely a její frontman dokázal diváky pořádně rozehřát. Zazněly i největší hity, které kdysi obsazovaly první příčky světových hitparád.

Mezi posluchači, kteří se brzy rozvlnili v rytmu, se nacházeli zástupci všech generací a koncert si jaksepatří užívali. Přestože Marian Gold má v rodném listě uveden rok 1954, svým výkonem na jevišti rozhodně nezklamal.
 

Německá skupina, která vznikla v roce …

Fotogalerie

Na Alphaville čekala naplněná hala () Na Alphaville čekala naplněná hala (1) Na Alphaville čekala naplněná hala (2) Na Alphaville čekala naplněná hala (3) Na Alphaville čekala naplněná hala (4) Na Alphaville čekala naplněná hala (5) Na Alphaville čekala naplněná hala (6) Na Alphaville čekala naplněná hala (7) Na Alphaville čekala naplněná hala (8) Na Alphaville čekala naplněná hala (9) Na Alphaville čekala naplněná hala (10) Na Alphaville čekala naplněná hala (11) Na Alphaville čekala naplněná hala (12) Na Alphaville čekala naplněná hala (13) Na Alphaville čekala naplněná hala (14) Na Alphaville čekala naplněná hala (15) Na Alphaville čekala naplněná hala (16) Na Alphaville čekala naplněná hala (17) Na Alphaville čekala naplněná hala (18) Na Alphaville čekala naplněná hala (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz foto: top

autor: jkDalší články

Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Dítě vyvázlo naštěstí bez zranění 11. prosince 2018   (17:42) AKTUÁLNĚ Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Plameny zachvátily rodinný dům. 11. prosince 2018   (14:52) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA 1. místostarosta města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázky 11. prosince 2018   (14:00) CHAT S OSOBNOSTÍ V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech na Příbramsku v příštím roce výrazněji vzroste cena vodného a stočného 11. prosince 2018   (12:54) VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty Na vykrádání obydlí se zaměřuje nově vzniklý preventivní projekt s názvem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který představuje souhrn opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů. 11. prosince 2018   (10:22) VIDEO Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Do budoucna se na přehradě Orlík bude upravovat hráz, aby vydržela nápor vody. 11. prosince 2018   (08:04) Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Ulice Milínská projde v budoucnu výraznou rekonstrukcí. 11. prosince 2018   (06:18) Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Prověšený kabel, pod kterým nemohla projet nákladní vozidla, zastavil provoz. 10. prosince 2018   (20:25) Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz