16. 2. svátek má Ljuba

Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu

FOTOGALERIE
15. června 2014   (08:32)
Dalších 15 fotografií v galeriiMěstské slavnosti lákaly na sport i kulturu

Na slavnostech nechyběl ani turistický vláček.


Včera se během celého dne konaly v klidové zóně Obora městské slavnosti. Jako každý rok, i letos se v jejich programu představily téměř všechny organizace, které působí na území města. Svůj stánek zde tak měla například příbramská Alka, sportovní klub Oxygen, který v programu představil i své nejnovější cvičební programy, HC Příbram a další.

Vrcholem programu byla skupina The Apples

Na podiu se pak vystřídalo několik hudebních a divadelních skupin. Kromě žáků z příbramských uměleckých škol to byla skupina Origami, The Apples nebo Gymnázium pod Svatou Horou. Po celý den byla u Obory vystavená hasičská a vojenská technika a chybět nemohl ani skákací hrad.

Novinkou byla dětská farma, kde se děti učily sázet květiny, nebo si zkusily podojit krávu, i když jen umělou.

Fotogalerie

Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu () Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (1) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (2) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (3) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (4) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (5) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (6) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (7) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (8) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (9) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (10) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (11) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (12) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (13) Městské slavnosti lákaly na sport i kulturu (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49) Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Do klání o nejkrásnější vánoční stromeček se přihlásilo celkem 61 jedliček, smrčků i boroviček. Který z nich byl ten "nej", určili naši čtenáři 16. února 2019   (12:02) Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Rodiče malého Tobiáška si převzali včera svou výhru v celoroční soutěži 16. února 2019   (09:31) Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz