10. 12. svátek má Julie

Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

4. prosince 2018   (12:04)
Město Dobříš rozsvítí svůj vánoční strom ve čtvrtek

Ve čtvrtek dojde k přivítání Vánoc i na Dobříši.


Příbram má již vítání adventu za sebou. V sobotu jsme o celé akci informovali ZDE. Ve čtvrtek se však můžete na Mírovém náměstí v Dobříši těšit na akci podobného ražení. Celá slavnost nese název Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu. Co na návštěvníky čeká?

Zahájení proběhne v 16 hodin a nebude chybět také kulturní program. O představení se postará Divadelní spolek Disk Dobříš. Rovněž nebude chybět Spolek odrostlých holek z TJ Sokol Dobříš, Aerobic pod vedením M. Poborské – TJ Sokol Dobříš, pěvecké sbory ZUŠ Dobříš a Lentilky 4. MŠ Dobříš, Vystoupení žáků z MŠ a ZŠ Dobříš a zazpívá také Tereza Wess.

V 17 hodin přijde sv. Mikuláš a jeho družiny s čímž se pojí také mikulášská nadílka. Na 18:15 je nachystán projev starostky města a rozsvícení vánočního stromu. Závěr přijde v 18:30, kdy bude odpálen slavnostní ohňostroj. Celým večerem budou provázet Ivan Sutnar a Tomáš Kadlec. Po dobu akce budou k dispozici tradiční stánky s občerstvením.

Městská policie varuje návštěvníky, aby svá vozidla neparkovali na přilehlých parkovištích, neboť by mohlo dojít k poškození ohňostrojem. Od 12 do 22 hodin pak bude náměstí uzavřeno pro autobusovou dopravu. Zastávky budou výjimečně přesunuty na hlavní komunikaci.

V Příbrami nás čeká další kulturní zážitek už v pátek. Nebude chybět ani ohňostroj! Více informací ZDE.

Příbram má již vítání adventu za sebou. …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Město Dobříš

autor: pmrDalší články

V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23) Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Do oprav vodohospodářského majetku půjde skoro 30 milionů, potřeba by bylo mnohem víc Pokud by město chtělo opravit všechny vodovodní sítě najednou, stálo by to 180 milionů korun. 10. prosince 2018   (14:38) Teplé dny končí, přichází mrazy! Teplé dny končí, přichází mrazy! Končí období teplejších dní. Tento týden se začne ochlazovat. 10. prosince 2018   (12:18) Čeká nás uzavírka parkoviště v ulici Gen. R. Tesaříka Čeká nás uzavírka parkoviště v ulici Gen. R. Tesaříka Na čtyři dny bude uzavřeno parkoviště u nemocnice. 10. prosince 2018   (09:55) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky. 10. prosince 2018   (08:12) Zmizí z Příbrami hazard? Minimálně 11 heren už skončilo Zmizí z Příbrami hazard? Minimálně 11 heren už skončilo Provozovatelé několika zařízení si již nepodali žádost o povolení k provozování hazardních her. 10. prosince 2018   (06:03) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře Na ledě bylo pořádně horko. 9. prosince 2018   (19:40) Sedlčany požádají o dotaci na opravu lehkoatletického stadionu Sedlčany požádají o dotaci na opravu lehkoatletického stadionu Náklady jsou odhadovány na 14 milionů korun, zhruba 30 procent z nich zřejmě pokryje dotace 9. prosince 2018   (16:50) Volejbalisty Českých Budějovic nezastavila ani Příbram Volejbalisty Českých Budějovic nezastavila ani Příbram Příbram sice neuhrála v Českých Budějovicích ani set, ale v prvních dvou sadách měla lepší začátky a vedla. 9. prosince 2018   (14:54) Aktuálně: Silný vítr zaměstnává hasiče Aktuálně: Silný vítr zaměstnává hasiče Jednotka profesionálních hasičů zasahuje na náměstí 17. listopadu 9. prosince 2018   (13:42)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz