20. 9. svátek má Oleg

Máte rádi pizzu? Hygienici zkontrolovali provozovnu na Dobříši

13. září 2018   (09:38)
Další 4 fotografie v galeriiMáte rádi pizzu? Hygienici zkontrolovali provozovnu na Dobříši

Při kontrole byla zjištěna velká řada nedostatků a uložen finanční postih.


Na základě podnětu spotřebitele provedli hygienici dne 14. 8. 2018 kontrolu v provozovně Pizza Fantastico Dobříš. V nabídce provozovny je cca 20 druhů pizzy, včetně jejího rozvozu. 
 
Kontrolou pizzerie bylo zjištěno nedostatečné provádění pravidelného a řádného úklidu. V zápultí obslužného pultu a v přípravně, zejména v těžko přístupných místech za technologickým vybavením, byly podlahy a stěny znečištěny špínou a prachem.  V okolí pece na pizzu byly stěny a strop znečištěny mastnými skvrnami a špínou tmavé barvy.
 
U umývadla v předsíni záchodu pro personál netekla voda, nebyl zajištěn přívod teplé vody k výlevce. V chladicím zařízení umístěném v přípravně byly nevhodně uloženy společně s potravinami určenými pro výrobu pizzy i osobní potraviny zaměstnanců. Polotovary vlastní výroby nebyly žádným způsobem značeny a tak nebylo možné zjistit, kdy byly vyrobeny.
 
Jednorázové obaly na pizzu (kartonové krabice) byly v době kontroly zcela nevhodně uloženy ve skladu přímo na podlaze, vedle prázdných obalů od surovin určených k likvidaci.

Na základě podnětu spotřebitele provedli …
Kontrolované osobě bylo zaměstnanci KHS nařízeno zajistit bezodkladnou sanitaci všech prostor zařízení. S provozovatelem byla projednána potřebná nápravná opatření včetně termínů jejich realizace.
 
Za zjištěné nedostatky byl provozovateli uložen finanční postih.
 
Opakovanou kontrolou provedenou dne 30. 8. 2018 bylo zjištěno, že nařízené opatření bylo v plném rozsahu splněno.

Kontrolované osobě bylo zaměstnanci KHS …

Fotogalerie

Znečištěná podlaha v chladicím boxu () Znečištěná konstrukce regálů v době kontroly (1) Znečištěná výlevka v době kontroly (2) Znečištěný vnitřní povrch chladicího zařízení v době kontroly (3)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze

autor: mipDalší články

Stříbrný šíp prolétl Příbramí Stříbrný šíp prolétl Příbramí Železniční legenda zastavila na Příbramském nádraží. Přesto se na unikát přišlo podívat jen pár nadšených obdivovatelů a fandů železniční techniky. 20. září 2018   (19:49) V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotní dopoledne ovládnou Pražskou ulici živé sochy, zvolit však můžete i sport nebo environmentální program v ekocentru. 20. září 2018   (17:30) Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Tento týden by podle ČHMÚ měly skončit tropické teploty. 20. září 2018   (14:45) Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz